dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Fabryczna,Wrocław

715 955 zł60 m² 11 913 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,10 m2 z balkonem znajduje się na drugim piętrze w 3-pietrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

525 000 zł34 m² 15 500,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wrocław krzyki - borek, 2 pokoje, 2 balkony, winda, park skowroni, wiśniowa / ślężna Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, o powierzchni 33,87 m2, położone na piętrze III / VI p. bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

949 000 zł71 m² 13 457 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Przytulne mieszkanie, położone na 3 piętrze z balkonem w bloku przy ul. Awicenny otoczenie nieruchomosci: to wyjątkowe mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu na Oporowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czysta

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

799 000 zł38 m² 21 054 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę I otrzymaj nawet do 100 tyś. Rabatu na wybrane mieszkania. Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

599 400 zł27 m² 22 118,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nawet 100 tyś rabatu na wybrane mieszkania, nie zwlekaj skorzystaj Z okazji! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

648 000 zł58 m² 11 172,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie mieści się na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Pomieszczenia: przestronny i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Psie Pole,Wrocław

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w pełni wyposażone na osiedlu Nowe Miasto Różanka - na I piętrze budynku z windą. Zarówno mieszkanie, jak i wyposażenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

270 000 zł18 m² 15 393,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna kawalerka inwestycyjna na Sołtysowickiej - idealna dla singla lub pary! Na sprzedaż wyjątkowy lokal niemieszkalny o powierzchni 17,54 m , położony na czwartym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta bezpośrednio od właścicieli bez pośredników i dodatkowych kosztów. Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 54m2 z ogródkiem położone przy ul. Kościańskiej we Wrocławiu (złotniki) Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielecka

Krzyki,Wrocław

410 000 zł42 m² 9 669,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz nieruchomości, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła jako fliper lub stworzyć miejsce na miarę Twoich potrzeb - właśnie znalazłeś/aś perełkę! Zapraszamy do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

758 785 zł62 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym( możliwość wydzielania osobnej kuchni) Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

628 600 zł41 m² 15 350,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

730 000 zł45 m² 16 175,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie 45,13 m | Promenady Wrocławskie - ul. Zakładowa Prezentujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,13 m w doskonałej lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Swojczyce,Wrocław

1 199 000 zł77 m² 15 481 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronny Apartament na osiedlu Olimpia Port Wrocław Zamieszkaj w sercu Wrocławia, w prestiżowym kompleksie Olimpia Port, w nowoczesnym apartamencie, który spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 350 000 zł105 m² 22 380,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękny Penthouse na Starym Mieście we Wrocławiu Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 105 m , znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Stare Miasto we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 500 zł39 m² 63,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem nowego mieszkania 2-pokojowego we Wrocławiu - ul. Drabika, jagodno Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, wyposażone w system smart home, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English and French. Do wynajęcia - 2 pokojowe, klimatyzaowane, nowocześnie urządzone mieszkanie w wysokim standardzie na osiedlu Di Trevi przy ul. Gazowej na Tarnogaju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się przy ul. Przyjaźni, na osiedlu Partynice, niedaleko Parku Południowego. Opis mieszkania: lokal dwupokojowy, usytuowany na II piętrze sześciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafera

Krzyki,Wrocław

1 474 500 zł126 m² 11 702,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Świeżo wykończony apartament, klucze w biurze. Szczegóły na stronie: uwaga- wysokość pomieszczeń na parterze to prawie 3 metry! Przestrzeń dla wymagających. Apartament bezczynszowy nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

3 100 zł38 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2-pokojowy 38m2 z klimatyzacją Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

840 000 zł46 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Odra Tower Lokalizacja: ul. Sikorskiego, centrum Wrocławia, prestiżowy budynek Odra Tower. Powierzchnia: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem. Opis: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

1 020 000 zł69 m² 14 537,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina poczuje się jak w domu, to ta oferta jest dla Ciebie! Przestronne, funkcjonalne mieszkanie na wrocławskim Księżu zapewni komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

543 000 zł33 m² 16 454,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealny zakup inwestycyjny! Odlicz Vat z ceny brutto- to nawet 100 000zł - szczegóły na spotkaniu Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum-Stare Miasto, okolice ul. Piłsudskiego/ nowy Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

543 191 zł29 m² 18 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

829 000 zł66 m² 12 522,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem i kominkiem - ul. Zwycięska, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie urządzonego mieszkania o powierzchni 66,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

477 823 zł33 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,75 m , usytuowane na I piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

618 500 zł36 m² 17 204,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 35,95m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 600 zł39 m² 92,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, loftowe mieszkanie przy ul. Tadeusza Kościuszki 130b w inwestycji "nowa Papiernia". Podstawowe informacje Powierzchnia: 38,85 mkw, nieruchomość składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 127 935 zł81 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,96m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

493 100 zł26 m² 18 965 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Prywatność. Sąsiedztwo parku. W centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska dynamicznie rozwijające się osiedle położone nad Odrą. Budynek z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

719 750 zł48 m² 14 964 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z balkonem przy terenach zielonych. Luksusowe osiedle. Opiekun nieruchomości: tel. 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 48,10 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

613 389 zł28 m² 22 200,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę I otrzymaj nawet do 100 000 rabatu na wybrane mieszkania! nie zwlekaj , zostało juz tylko kilka mieszkań W sprzedaży. Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

545 075 zł40 m² 13 475,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, które łączy wygodę nowoczesnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 460 663 zł86 m² 16 909,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament o powierzchni 86,38m2 z tarasem 31,40m2 wyjątkowy taras znajduje się na dachu kaskadowo zaprojektowanego kompleksu, część apartamentowca pod tarasem jest 4 piętrowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

658 730 zł37 m² 17 885,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

2 300 zł48 m² 48,42 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

English below Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu w pełni rozkładowego, 3 pokojowego mieszkania położonego przy ul. Inowrocławskiej 1. Nieruchomość Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 076 667 zł89 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Parter domu w kameralnej zabudowie szeregowej, o powierzchni 89,36 m2, na południu Wrocławia w dzielnicy Krzyki. Nieruchomość z dużym ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem na zieleń. Usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą. Lokalizacja : Wrocław / Śródmieście /.