dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

502 000 zł32 m² 15 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa, kompleksowa inwestycja mieszkaniowa, która łączy nowoczesność z miejskim klimatem, tworzy unikalne miejsce do życia w sercu Kleczkowa. Okolice ul. Reymonta. To miejsce, gdzie wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

945 000 zł51 m² 18 679,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę deweloperską A otrzymasz 3% rabatu! zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Lokalizacja: swojczyce- ul.Vespucciego Metraż: 40 m2, Piętro: 4/4 (winda) Dostępne: od zaraz, pierwszy najem Polecam na wynajem nowe mieszkanie na osiedlu Olimpia Port. Pokoje w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

688 700 zł29 m² 23 489,10 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Premium w centrum miasta/możliwość wykończenia Na sprzedaż apartament 2 pokojowy z widokiem na rzekę. Topowa lokalizacja ul. Sikorskiego. Apartament w inwestycji Quorum. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

778 000 zł40 m² 19 296 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn Nr 28425 tel. Segment premium, fantastyczne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, wykończone i sprzedawane z pełnym wyposażeniem! Oferta dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chociebuska

Nowy Dwór,Wrocław

450 000 zł35 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m 3 piętro w 4-piętrowym budynku z 2000 roku Wrocław, nowy Dwór Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, mikrofalówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

895 000 zł96 m² 9 322,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla miłośników pięknych Wrocławskich kamienic - okolice Placu Powstańców Śląskich Przedmiotem sprzedaży jest 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły oferty: * powierzchnia 46 m2 * Piętro 1/3 * Salon z aneksem * Sypialnia * Pokój ( do zagospodarowania pod biuro/ sypialnie) * łazienka * przedpokój * balkon (loggii). * mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam piękne, gotowe do wprowadzenia, ciepłe i ciche mieszkanie w nowym apartamentowcu na osiedlu Lokum Vena przy ulicy prusa/poniatowskiego (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

784 999 zł62 m² 12 743,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Strzegomska/4pok./Premium/Po remoncie/balkon/piwnica/top! Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące się na 8-mym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

399 999 zł34 m² 11 750,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Duża kawalerka/top cena/inwestycja/hydral bardzo dobre na wynajem! Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku Biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

478 418 zł40 m² 11 960,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloeprska! 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 40m2 z dużym balkonem zlokalizowanego na osiedlu Księże Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 550 zł58 m² 61 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe przy ul.Romana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Muchobór Mały,Wrocław

759 000 zł60 m² 12 639,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo! Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60,05 m kw., na 2 piętrze z 10 pięter w budynku z 2013r. Nieruchomość do zamieszkania i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

997 000 zł62 m² 16 081 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Krzyki ołtaszyn: mieszkanie z ogródkiem. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw. Wysokość mieszkania wynosi 3m. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

5 790 zł68 m² 85,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolny od 1.10.2024 - Nowoczesny Apartament nad Odrą do Wynajęcia Oferujemy elegancki, klimatyczny i w pełni funkcjonalny apartament z wyjątkowym widokiem, dostępny od 1 października 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

659 900 zł59 m² 11 096,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych przedmieście wrocławia, okolica ul. Opolskiej, radwanice, dębowa 3 - pokoje, rozklad, balkon, garaż - miejsce parkingowe Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

572 441 zł35 m² 16 444,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 34,81 m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego mieszkania. Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Partynice,Wrocław

950 000 zł79 m² 12 010,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki - ołtaszyn / 4 pokoje, ogródek, garaż, komórka, winda parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

419 900 zł25 m² 16 796 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

centrum/spiżowa/grabiszyńska/premium/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament z wydzielonym aneksem sypialnianym mieszczący się na pierwszym piętrze 4-pętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

678 900 zł40 m² 16 972,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie polecam I zapraszam na nierzobowiązującą prezentacje - idealne dla młodych ludzi wrocław krzyki jagodno - 2 pokoje, aneks, ogródek 70 M2, garaż, komórka Idealne mieszkanie dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

528 999 zł36 m² 14 694,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

premium/kozanów/modra/2pok./balkon/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 999 zł43 m² 14 895,10 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Promenady wr/lux/2pok/komorka- w cenie!top! Polecamy Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,50 m 2 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2012 rokuwrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

935 870 zł63 m² 14 909,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość w doskonałym położeniu - Ulica Siemianowicka na Księży Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 62,77m2 - pełen rozkład, składające się z przedpokoju, salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

428 999 zł27 m² 15 888,80 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Grabiszyńska/centrum/1pok./premium/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

595 000 zł35 m² 16 865,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 35,40 m , usytuowana w samym sercu Wrocławia, w niedalekiej odległości od znanej i lubianej Renomy. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

696 880 zł45 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Awangarda życie w centrum miasta. Oferta przedsprzedażowa! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 44,96 mk:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

584 442 zł37 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa Awangarda życie w centrum miasta. Oferta przedsprzedażowa! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta 1 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 36,99 mk:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

596 440 zł48 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ul. Drukarskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 48,1 m i mieści się na trzecim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

515 000 zł36 m² 14 305,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych wrocław krzyki, zaporoska / gajowicka, dwa pokoje Z aneksem, piwnica Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jagodno,Wrocław

3 300 zł61 m² 54,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokrótce: jagodno, ul. Kajdasza/ gotowe, nowoczesne mieszkanie/ 3 pokoje/ 60,77 mkw/ balkon/komórka lokatorska / miejsce postojowe w garażu podziemnym Wszystko zaprojektowane tak, by stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czekoladowa

Krzyki,Wrocław

799 009 zł59 m² 13 433,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z balkonami i klimatyzacją o powierzchni 59,48m2 na Krzykach Mieszkanie składa się z: pierwszy poziom: -Pokój dzienny z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

529 900 zł37 m² 14 321,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Edmunda Kajdasza 12 we Wrocławiu. Szczegóły Cena: 529 900 zł + 30 000 zł m. postojowe (zakup obligatoryjny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Wrocław

2 650 zł32 m² 82,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojwe typu kawalerka na osiedlu Przedmieście Oławskie tuż przy ul. Pułaskiego (500-m od Dworca pkp/pks Wrocław główny/c.H Wroclavia, 2 km od wrocławskiego Rynku, możliwe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament gotowy/odebrany do użytkowania! Duży 3 pokojowy o pow. 100,1m2 ostatnie na najwyższym piętrze. Wyjątkowa lokalizacja -śródmieście Wrocław ul. Jedności Narodowej, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł47 m² 12 738,80 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Premium/strzegomska/2pok./toplokalizacja/balkon/garaż/LUX Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

724 990 zł89 m² 8 136,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

klucze do odbioru / 5 pokoi / ogródek skrajny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie szeregowej. Budynek oddany do użytku - klucze do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Maślice,Wrocław

2 600 zł39 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Dostępne od 15.10. Gotowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Atutem tego mieszkania jest pełne wyposażenie w tym klimatyzacja. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z widokiem na las na osiedlu Olimpia Port! Sam zaaranżuj swoją przestrzeń! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka wykończona pod klucz, z meblami , z aneksem kuchennym w zabudowie oraz sprzętem agd. Kawalerka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

4 500 zł81 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Jasne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe w doskonałej lokalizacji - Planty Racławickie. Wykończone w wysokim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij