dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 197 500 zł72 m² 16 620,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogród Botaniczny/z balkonem do wykończenia bez pcc kupujący nie płaci podatku pcc Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,6 mk2 w nowym apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

468 825 zł33 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z historycznym, pieczołowicie odrestaurowanym budynku. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

594 358 zł46 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości tel. Duże 1-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia oddzielnej sypialni, z dużym tarasem (32,42 mkw) i garderobą. Do własnej aranżacji. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

551 750 zł44 m² 12 438 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Księżu Wielkim. Lokalizacja: krzyki/księże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla wymagających klientów premium. Mogą być również obcokrajowcy. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, w pięknej, zielonej okolicy, położone na urokliwym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 373 020 zł87 m² 15 853 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 86,61m2 znajduje się na 14 piętrze 17 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

412 960 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 650 zł24 m² 110,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta top! ogródek + parking / ok. Politechniki. Hydropolis / Na Grobli / plac grunwaldzki Polecam na wynajem kawalerkę z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

529 656 zł43 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 43,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Henryka Pobożnego

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł52 m² 13 432 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja do 30.11.2023! Super lokalizacja, blisko wrocławskiego rynku, budynek z 2016 roku! Mieszkanie kwalifikuje się do Bezpiecznego Kredytu 2% Do sprzedania rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Klecina,Wrocław

614 999 zł44 m² 14 112 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pok | Klecina- jutrzenki | od zaraz! Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - Klecina - Jutrzenki, w pobliżu parku Klecińskiego. Spokojne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gałczyńskiego

Krzyki,Wrocław

799 997 zł100 m² 7 999,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 100 m2 z dwoma balkonami na cichym i zielonym osiedlu Wojszyckie Alejki (ul. Gałczyńskiego). Nowy trzypiętrowy budynek z grudnia 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

823 650 zł38 m² 21 749 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Wojszyce,Wrocław

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Nowe, dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Wojszyckie Alejki. Mieszkanie dostępne na pierwszy najem, od zaraz. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje na Wojszycach, prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

495 000 zł40 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam w centrum Wrocławia ok. Sky tower mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40mkw znajdujące się na 8/10 piętrze w bloku z windą po termoizolacji. Części wspólne budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł41 m² 17 536,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kepa mieszczanska 2 pokoje Premium Aparatment! Komfortowy 2-pokojowy apartament w kameralnej inwestycji Dmowskiego z 2017 roku. Mieszkanie o powierzchni 40,44m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

836 960 zł68 m² 12 308,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Borek,Wrocław

1 400 000 zł77 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam serdecznie, piękne 3 pokojowe mieszkanie w kompleksie Ogrody Hallera. Opisywana nieruchomość mieści się na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

703 600 zł61 m² 11 553 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw230-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie wschód- południe - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - korytarz z miejscem na szafę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

589 005 zł44 m² 13 386,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Grabiszyn 3 pokoje Lux balkon!top! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 43,41 m2 w trakcie generalnego remontu. Mieszkanie znajdujące się w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Krzyki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

589 969 zł46 m² 12 918,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym, dwustronne, na III piętrze kameralnego, 3 piętowego budynku, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). 238/12 Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

589 825 zł48 m² 12 186,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 48,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczepin,Wrocław

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz _.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

638 526 zł61 m² 10 526 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,66 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje na szczepinie Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, położone na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, z 1993 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gaj,Wrocław

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam piękne, jasne, trzypokojowe mieszkanie na rodzinnym osiedlu na wrocławskim gaju. Mieszkanie przechodzi teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

499 788 zł38 m² 13 132 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości Duża kawalerka w nowej inwestycji w idealnej lokalizacji przy Odrze! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Klecina,Wrocław

689 000 zł50 m² 13 918,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze o powierzchni: 50,22 m2 przy ul. Buraczanej na osiedlu Klecina (dzielnica Krzyki we Wrocławiu) z Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siostrzana

Klecina,Wrocław

725 000 zł62 m² 11 637,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem o powierzchni 62,3 m 2 na wysokim parterze 4 piętrowego budynku z 2000 r. w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyspiańskiego

Śródmieście,Wrocław

1 143 900 zł123 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam serdecznie, cena podlega negocjacji! Oferta Premium Apartament 123m2, położony w dzielnicy Śródmieście z widokiem na Odrę:! Nietuzinkowa nieruchomość w plombie z 2003roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Porajowska

Maślice,Wrocław

799 000 zł65 m² 12 366,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 64,61 m2, w którego skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ogród - 2 sypialnie - korytarz z zabudowaną dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 515 000 zł87 m² 17 512 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 86,51m2 znajduje się na 3 piętrze 16 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[nowy materac - na zdjęciu jest stary, który został wymieniony na całkowicie nowy] Wynajmę mieszkanie 45m2 składające się z: - salonu z aneksem 22 m2 - osobnej sypialni 12m2 - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

523 000 zł38 m² 13 655,30 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowy apartament zlokalizowany na 4 piętrze, świetna lokalizacja. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

579 800 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o projektowanej powierzchni 44,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

750 000 zł72 m² 10 359,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczne mieszkanie dwukondygnacyjne z dużym balkonem/loggia/, 2 łazienkami i komórką lokatorską na osiedlu Stare Stabłowice Piętro 4 i 5 - ostatnie piętro. Na dole część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku na osiedlu Jagodno przy ul. Drabika. Mieszkanie mieści się na iipiętrze w budynku z 2023 r. Lokal wykończony w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Rakowiec,Wrocław

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:7/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ilość pokoi: 2 Metraż: 37m2 Kuchnia: aneks Piętro: 7/7, blok z windą z 2017roku, balkon Informacje dodatkowe: wolne od listopada, opis nieruchomości: mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Różanka,Wrocław

1 439 812 zł84 m² 17 844,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament | Młyn Różanka | Styl paryski | 3 pokoje Młyn Różanka, to kolejny etap wrocławskiej inwestycji Nowe Miasto Różanka, w którym znajdziesz nie tylko swoją przestrzeń, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poelziga

Żerniki,Wrocław

798 002 zł67 m² 11 928,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe zerniki 64,5m2/lux premium/garaz! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki, przy ulicy Poelziga. Mieszkanie o powierzchni 63,39m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

629 000 zł55 m² 11 534,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.53 m2 posiadające.