dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 936 zł34,93 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - wyróżniki: - cenie mieszkania: inteligentny system Smart House- bez dodatkowych opłat, pozwalający na oszczędność energii do 30 % - ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł51 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Muchobór Wielki Zielone Miasto | Garaż podziemny | Rowerownia Do wynajęcia komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł62,95 m² 24 463,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament wykończony w wysokim standardzie, z pięknym widokiem, położony w prestiżowej części Wrocławia - Kępa Mieszczańska, w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł34,40 m² 18 837,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone studio w prestiżowym apartamentowcu atal City Square z roku 2023. Wysoki standard wykończenia, gotowe do zamieszkania, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

554 000 zł38,40 m² 14 427,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! Jeśli lokal nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji posiadamy kilka mieszkań o różnym układzie i metrażu. Od 22 m2 do 75 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł42 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe | 42 m | ul. Grabiszyńska | loggia | komórka lokatorska w cenie - Wrocław, ul. Grabiszyńska 146 - II piętro - Budynek 4 piętrowy bez windy - Około 100 m do.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 729 zł55,99 m² 18 141,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55,99 m,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł63 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w centrum miasta przy ul. Hercena Znakomita lokalizacja 10 min piechotą do Dworca pkp i Galerii Dominikańskiej. W pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42,65 m² 89,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: sylwia Bednarska Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 ***mieszkanie dostępne od 1.06*** (english version below) Z przyjemnością oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 224 zł33,52 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 231 zł53,19 m² 18 222 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie możesz zobaczyć je na żywo i odebrać praktycznie od razu. Świetnie skomunikowana część Wrocławia, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 050 zł61,70 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament na kameralnym osiedlu w zabudowie willowej. Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma pcc Lokal 3-pokojowy. Pokój z aneksem kuchennym (26,60m2), 2 sypialnie (12,53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne mieszkanie z ogrodem i garażem Stabłowice Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł30,61 m² 22 835,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki stylowe I eleganckie wnętrze dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 558 zł47,14 m² 14 840,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji i atrakcyjnej cenie z ogrzewaniem miejskim! Mieszkanie o powierzchni 47,14m2 znajduje się na 4 piętrze w 5 kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 454 zł39,86 m² 18 225,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z wykończeniem w cenie! 2-pokojowe - idealne dla studenta, młodej rodziny lub inwestora Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 39,86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 473 071 zł91,66 m² 16 071,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą tzw. 2- paka - lokal mieszkalny, w ramach którego zostały wydzielone dwa mieszkania dwupokojowe, każde.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł82 m² 27 439,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przepiękne mieszkanie usytuowane w apartamentowcu, powstałym w 2009 r.na prestiżowym mini osiedlu "ZIELONA ETIUDA". Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni w aneksie, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł83,13 m² 23 457,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie o podwyższonym standardzie w budynku willowym W7 , należącym do prestiżowej inwestycji Bacciarellego 54 we Wrocławiu. To wyjątkowe, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 461 zł48,15 m² 15 336,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się na Krzykach tuż przy skrzyżowaniu ulicy Karkonoskiej i Zwycięskiej. Budynek posiada 4.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60,90 m² 12 479,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko w sdp Nieruchomości Do sprzedania komfortowe i ciche mieszkanie o metrażu 60,9 m2 z dużym balkonem Opiekun oferty Jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 tel.   największe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł36 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 192 zł58,22 m² 9 913,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

902 990 zł51,54 m² 17 520,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie- psie Pole, wrocław Planowany odbiór na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 902 zł137,63 m² 14 531 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji W cenie mieszkania jest miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska o pow. 5,86 mkw. Na sprzedaż wyjątkowe, czterostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50,64 m² 14 395,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, umeblowane i wyposażone 3 pokoje z balkonem | Garaż | Bez pcc Prezentujemy na sprzedaż zupełnie nowe, kompleksowo wyposażone 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 310 zł73,80 m² 10 193,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Klucze w biurze. 7 min. do Autostrady A4, 15min. do Rynku. ul. Stajenna, ok. ul. Wyścigowej. 2900zł+ 820zł czynsz+ 150zł prąd+ 200zł garaż. Prestiżowy budynek. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł62,57 m² 9 988,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,57 m , położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Zaułek Rogaziński 6, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 599 000 zł133 m² 34 578,95 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tomasz leiman pfrn nr.28679 tel.   Piękny apartament z widokiem na rzekę z sypialni, pokoju kąpielowego oraz salonu znajdujący się na dziewiątym piętrze w Angel.

Szczegóły ogłoszenia

826 449 zł58,71 m² 14 077 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 20.05 m2, - Kawalerka 2 - 19,55 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł30,88 m² 22 992,23 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Świeżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 000 zł53,23 m² 22 430,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc Możliwość negocjacji ceny Na sprzedaż wyjątkowy apartament z ogródkiem, położony w nowoczesnej inwestycji przy Parku Szczytnickim. Idealny wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł37 m² 81,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend jeśli nie odbiorę, proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują,.

Szczegóły ogłoszenia

831 740 zł65,57 m² 12 684,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,57m2(identyfikator mieszkania kr6/b/1/5) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł89 m² 21 292,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż! Apartament 3 pokojowy o powierzchni ok.89 m2 z tarasem i widokiem na rzekę na renomowanym osiedlu Olimpia Port! Wyłącznie w naszym biurze! Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

461 000 zł30 m² 15 366,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł80 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament ul. Dmowskiego, wrocław Prestiżowa inwestycja Amsterdam | Cena do negocjacji! Na sprzedaż przestronny, dwustronny apartament o powierzchni ok. 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 088 zł48,50 m² 15 775,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Brak podatku pcc (2%) - oszczędzasz kilkanaście tysięcy złotych Wsparcie doradcy kredytowego - bezpłatnie i kompleksowo Na sprzedaż elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł44 m² 17 159,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 44,08 m Wrocław, lokum La Vida Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 44,08 m , położone na 1 piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł85,83 m² 22 369,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament premium 86 m | Port Popowice | 2 miejsca garażowe Są mieszkania, które po prostu dobrze wyglądają na zdjęciach. I są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz jakość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij