dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 300 zł52,81 m² 14 529,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Reymonta, kleczków Rynek Wrocławski - 7 min Autostrada A8 lub droga S5 - 10 min Dworzec Nadodrze - 3 min E. Leclerc centrum zakupowe - 5 min Pasaż Grunwaldzki - 12 min Beach Bar Marina.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł50,50 m² 99,01 zł/m²

 

Piętro:28/48

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament typu studio o powierzchni 50,5 m2 - wyremontowane i w bardzo dobrym standardzie. Położone przy ul. Gwiaździstej, w widocznym z każdego miejsca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł55 m² 13 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 3-pokojowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Sprzedam nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m , zlokalizowane w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 023 zł76,41 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Krzyki Planowana data odbioru I kwartał 2028r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

890 000 zł236 m² 3 771,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej z lat 90., położonego w najbardziej zielonej części wrocławskiego Brochowa. Nieruchomość o klasycznym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł59,19 m² 15 864,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz mieszkania wykończone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,08 m² 14 224,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z garażem - nowe budownictwo. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Kunickiego we Wrocławiu w dynamicznie rozwijającej się części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł44,13 m² 16 315,43 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta Wrocławia tuż obok Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 783 zł83,21 m² 13 806 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 32.28 m2, - Kawalerka 2 - 26.50 m2, - Kawalerka 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł57,27 m² 14 230,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Licencja pfrn nr 29569 tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części Stabłowic, lokalizacji cenionej za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł27 m² 16 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu kawalerkę w świeżo wybudowanym budynku, położoną w spokojnej okolicy idealnej do codziennego odpoczynku. To komfortowa propozycja dla osób ceniących funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 408 zł91,32 m² 12 126,68 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 585 300 zł73,62 m² 21 533 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji, zlokalizowanej w ścisłym Śródmieściu Wrocławia jednej z najbardziej stabilnych i pożądanych lokalizacji pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

619 310 zł32 m² 19 353 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: krzysztof Dudek tel.   Nowe mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. 1 pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem / łazienka i aneks kuchenny /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 000 zł55,50 m² 14 342,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie 55 m z widokiem na Odrę. 0% prowizji. Marzysz o nowym miejscu, w którym codzienność jest przyjemnością? To mieszkanie 55 m to coś więcej niż kolejny adres -.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł54 m² 14 611,11 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

PO remoncie/ pełny rozkład / pełne wyposażenie/ garaż / klima okna na ogródki działkowe. Widok na otwartą przestrzeń. Polecam w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 190 zł51,94 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 51,94 m2 z balkonem 4,03 m2 na nowym osiedlu przy ul. Nowodworskiej. Przestrzeń stworzona z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Mieszkanie Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 900 zł61,16 m² 12 751,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania 2,3 i 4 pokojowe! idealne do zamieszkania. Funkcjonalny układ. Zaledwie 4 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 758 408 zł107,22 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament premium, tuż przy rzece, w otoczeniu Lasu Rakowieckiego i Parku na Niskich Łąkach. Apartament dwustronny, naturalnie oddzielona strefa dzienna i prywatna, taras na dachu to Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł75,96 m² 11 782,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76 m z balkonem, położone na 4. piętrze w niskim budynku przy ul. Krzyckiej , w dzielnicy Krzyki (rejon partynice/klecina).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł37,69 m² 17 219,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37,69m2 z dużym balkonem o pow.9,49m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mieście /Szczepin. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł73,23 m² 17 752,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania jest przestronne, rozkładowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Dmowskiego na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja: położenie w sercu miasta ma atuty,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 metrów kwadratowych, znajdujące się na nowoczesnym osiedlu w centrum miasta. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

661 000 zł49,50 m² 13 353,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe | 49,5 m | nowe budownictwo | parter | winda Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49,5 m , zlokalizowany na parterze w budynku wielorodzinnym z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56 m² 16 053,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z tarasem Wojszyce, wrocław w opcji 0% prowizji od kupującego. Oferujemy luksusowe, funkcjonalne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56 m,.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49 m² 13 979,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - ostatnie mieszkania, różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 748 zł61,89 m² 11 887,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 62 m2 z ogródkiem 173 m2 oraz wystawą południową i wschodnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 742 zł26,78 m² 21 200,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 783 zł31,47 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł43 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu podziemnym przy ul. Klimasa. Mieszkanie jest słoneczne I posiada w pełni rozkładowe pokoje z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł64,92 m² 13 539,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wchodzisz i czujesz zapach świeżo parzonej kawy. Jasne promienie słońca naturalnie otulają przestronny, starannie urządzony salon. Słyszysz jedynie cichy, relaksujący szum wydajnej klimatyzacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 897 zł59,41 m² 11 949 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Nowe Żerniki, w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 190 zł70,41 m² 11 847,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Kameralna zabudowa | Rodzinna okolica Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł46,94 m² 12 974,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bez prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w budynku z 2013 r. przy ul.Asflatowej. Mieszkanie o powierzchni 46,94 m2 składa się z 2 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ulokowane na VII piętrze w bloku z windą w samym centrum miasta, tuż przy Dominikańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

869 900 zł46,01 m² 18 906,76 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament o powierzchni 46 m w prestiżowej inwestycji Angel City przy ul. Walońskiej na Przedmieściu Oławskim (krzyki, wrocław). Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 862 278 zł59,78 m² 31 152,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 393 zł31,61 m² 13 805,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij