dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Rynek pierwotny

780 000 zł71,44 m² 10 918,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralna, butikowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie Na sprzedaż wygodne mieszkanie, trzypokojowe plus antresola o powierzchni 71,44 m , położone na 2. piętrze inwestycja gotowa Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł72,50 m² 9 848,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,5 m zlokalizowane w przedwojennej kamienicy przy ul. Kamiennej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy mikroapartament | garaż podziemny | ul. Sołtysowicka Są miejsca, do których po prostu dobrze się wraca. Ten mikroapartament został zaprojektowany właśnie z taką myślą jako gotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł40,60 m² 83,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji Legnicka Residence na samym skrzyżowaniu ul. Legnickiej, braniborskiej i Placu Strzegomskiego, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

679 000 zł65,18 m² 10 417,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65,18 m , położone w zielonej części Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 816 zł57,56 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Krzykach idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: - 3 funkcjonalne pokoje - balkon - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 000 zł36 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ 2 pokoje z tarasem na najwyższym piętrze/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Okazja/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 900 zł88,50 m² 20 902,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę apartamentu z widokiem na rzekę i dużym tarasem, usytuowanego przy ul. Marca Polo we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

804 815 zł45,13 m² 17 833,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł27 m² 16 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu przytulną kawalerkę w nowoczesnym budynku, położoną w spokojnej, zielonej okolicy sprzyjającej codziennemu wypoczynkowi. To wyjątkowe miejsce, które łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 978 zł35 m² 14 113,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł66,29 m² 75,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny 3-pokojowy apartament z klimatyzacją i widokiem na Odrę. Lokalizacja: ul. Księcia Witolda 32, zaledwie 5 minut pieszo od wrocławskiego Rynku. Ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł46 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu Olimpia Port (swojczyce) jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł65,71 m² 14 305,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko W naszym biurze. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,71 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2018 roku (osiedle Papillon, deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł80 m² 13 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż wyjątkowo komfortowe, klimatyzowane mieszkanie 3-pokojowe w zabudowie szeregowej, które łączy wysoki standard wykończenia z funkcjonalnym układem i prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 159 zł50,56 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 001 zł40,35 m² 15 737,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł73,14 m² 123,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowy apartament o powierzchni 73,14 mkw., położony w samym centrum Starego Miasta tuż za budynkiem zabytkowego Ratusza. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 907 zł28,89 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jasna kawalerka z widokiem na park idealna dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa, świetnej komunikacji z centrum w połączeniu z zielonym otoczeniem. Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25,61 m² 93,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka z balkonem - centrum Wrocławia, ul. Kręta Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 25,61 m , położona w nowoczesnym budynku o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł130,70 m² 45,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 130,7 m2 przy ul. Krawieckiej we Wrocławiu na Starym Mieście. Istnieje możliwość zakupu mieszkania cena 1 599 000 pln z garażem i komórką lokalizacja: zaledwie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 000 zł56,59 m² 20 657,36 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowy apartament Z wyjątkowym tarasem O pow. Blisko 50m2. Stare miasto - blisko odry - oddanie 2q 2026 R. *** bez prowizji *** W odznaczających się harmonijną i stonowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł56,40 m² 31 914,89 zł/m²

 

Piętro:31/49

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jesteś w trakcie poszukiwania inwestycji, która pozwoli Ci cieszyć się zyskiem i komfortem jednocześnie? Ten apartament w kompleksie skytower jest dla Ciebie! Na sprzedaż Apartament na 31.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament lux - Klecina, 2 pokoje, garaż opiekun oferty sylwia bednarska Tel:   *** dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł85 m² 13 517,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni ok. 85 m , zlokalizowany przy ul. Jurija Gagarina 17 na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł113,83 m² 17 130,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta bez prowizji Polecamy do sprzedaży komfortowy przestronny apartament w atrakcyjnej lokalizacji bezpośrednio przy Parku Grabiszyńskim jednym z największych i najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59,18 m² 12 673,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,18 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2021 roku, przy ul. Korzennej na Lipie Piotrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł73 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   W ofercie duże 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni bleveder park Otoczenie nieruchomości: idealna komunikacja z innymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

724 600 zł36,73 m² 19 727,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję 0% prowizji | Gotowe od ręki | W pełni wyposażone Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36.73.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 322 zł35,80 m² 15 372,12 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: poznaj nową inwestycję położoną u zbiegu ulic Braterskiej, przyjaźni i alei Karkonoskiej! W sąsiedztwie Parku Klecińskiego i Parku Południowego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38,61 m² 51,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie pierwszy najem | balkon | garaż lokalizacja Wrocław Lipa Piotrowska | ul. Melisowa Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu Lipa Piotrowska w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 288 zł40,08 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Krzyki idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: - 2 ustawne pokoje - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Topowa lokalizacja w budynku jakości premium Okna od podwórka - cicho i spokojnie Kontakt do Agenta: joanna Witka   Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł53 m² 14 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ul. Jana Długosza we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 800 zł60 m² 11 396,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 50m2 ogrodem na nowym, kameralnym osiedlu na Nowych Żernikach. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 20-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje z tarasem | 49 m2 | Ołtaszyn | pierwszy najem Opiekun Oferty: barbara Bober Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 23784 ***mieszkanie dostępne od zaraz***.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 022 zł41,01 m² 14 484,81 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 097 649 zł74,67 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł44,08 m² 14 269,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Duży wybór mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 34 do ponad 70 m2. Mieszkania oddane do użytkowania Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 149 zł39,66 m² 15 182,78 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat, wykończony pod "klucz", położony zaledwie 3 km od Starego Miasta. To.