dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

994 300 zł70 m² 14 104 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania z tarasem i ogrodem! Układ pomieszczeń: - salon z aneksem 23,70 m2 - Pokój 10,80 m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

950 290 zł65 m² 14 694,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 64,67m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od 01.06.2025*** Polecam przestronne 2pok. mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na krzykach/partynice/krzycka. Mieszkanie zostało w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

679 000 zł54 m² 12 599,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 759 000,30 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

492 000 zł34 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 800 zł41 m² 68,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie na wynajem o powierzchni ok. 42 m , położone na 3. piętrze budynku z windą, zlokalizowanego przy ul. Drabika na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

402 080 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kniaziewicza

Krzyki,Wrocław

564 332 zł33 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie w nowym budynku apartamentowym na Starym Mieście we Wrocławiu. Atuty: - lokalizacja - spore przestrzenie za oknem - nowy budynek - winda - balkon - okna drewniane - rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w prestiżowej inwestycji Angel Wings przy ul. Walońskiej. Lokal z klimatyzacją, dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

819 000 zł65 m² 12 664,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia promocja! Wykończenie smartkomfort w cenie! Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 - pokojowe z tarasem |racławicka | osiedle zamykane Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 (english version below) ***mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

615 000 zł34 m² 18 249,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla Klienta Kupującego. Gotowe, 2-pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej. Ponad 80 wykończonych i dostępnych mieszkań od ręki. Przedstawiam Państwu atrakcyjne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

604 089 zł38 m² 15 809,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

533 177 zł31 m² 17 221,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Popowice,Wrocław

396 500 zł37 m² 10 635,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne. Bez prowizji, pcc 0% Opis ogólny i lokalizacja Lokalizacja: wrocław, ul. Strzegomska to dynamicznie rozwijający się obszar dzielnicy Popowice, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe 2 pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej. Doskonała lokalizacja, 10 minut piechotą do Rynku, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, a także wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 389 995 zł67 m² 20 684,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie z ogrodem i tarasem na Browarach Wrocławskich. Nieruchomość posiada 4 pokoje i 67,2 m2. Dodatkowo z salonu jest wyjście na taras i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

1 682 000 zł92 m² 18 316,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przepiękny nowy apartament z tarasem w nowym budynku z roku 2024! Wrocław Grabiszynek, ul. Racławicka! Nowoczesny, nowy, nigdy nie zamieszkały apartament wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

520 000 zł34 m² 15 380,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 26,68m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Strzegomska

Popowice,Wrocław

311 400 zł28 m² 11 066,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga promocja! na wybrane mieszkania-Dla Klientów kredytujących zakup rabat 6% od ceny ofertowej mieszkania, dla Klientów gotówkowych rabat aż 8%* Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

839 000 zł63 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agent prowadzący: tel. Podstawowe informacje: serdecznie polecam komfortową i w pełni wyposażoną nieruchomość zlokalizowaną we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki - Klecina. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Huby,Wrocław

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy apartament|3 pokoje Z garażem | nyska Opiekun Oferty: tel: (english version below) *** dostępne od zaraz *** Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

999 000 zł53 m² 18 697,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nawet do 100 tyś rabatu, skorzystaj Z okazji, zostały ostatnie mieszkania. Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 53,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

663 217 zł64 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, duże 3 pokojowe, dwustronne o powierzchni 64,38m2 w atrakcyjnej cenie takie mieszkania znajdą Państwo jeszcze we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

397 863 zł22 m² 17 849,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

990 000 zł90 m² 11 029,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa promocyjna cena - świetna oferta dla inwestora! Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe z 2 aneksami kuchennymi - przestrzeń o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

559 000 zł43 m² 12 933,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena! okazja! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22 mkw, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Krzyki-Partynice. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

690 000 zł49 m² 13 967,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie dwu-pokojowe na 1 pietrze o powierzchni 49,4m2 w dzielnicy Jagodno. W sklad mieszkania wchodza : 2 pokoje (kazdy pokoj ma duzy balkon) Lazienka Osobna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Strzegomska

Popowice,Wrocław

328 700 zł29 m² 11 283,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

533 474 zł29 m² 18 176,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

3 500 zł52 m² 67,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, jasne i pachnące 3 pok. mieszkanie na Krzykach ( ul.Piękna ) Klimatyzacja w mieszkaniu, winda w budynku zjeżdżająca do garażu podziemnego. Miejsce postojowe 200 zł/mc dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 540 zł37 m² 68,72 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

1 050 000 zł70 m² 15 105,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Na sprzedaż apartament 3-pokojowy o powierzchni 69,51 m2 na renomowanej inwestycji Olimpia Port! zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki, blisko komunikacji miejskiej, parku Grabiszyńskiego i terenów zielonych. Mieszkanie należy do inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polish/english/ukrainian Унікальне і престижне місце! від 01.05.2025 *** Kвартира ЛЮКС-4 КІМНАТИ/ Перша оренда*** Шикарна квартира в.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

5 400 zł60 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel Tel.: For English version scroll down ***dostępne od 15.08.2025*** Do wynajęcia 4-pokojowy apartament o powierzchni ok. 60m2, w prestiżowej inwestycji Angel River, budynek.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij