dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone mieszkanie 48 m w nowoczesnym apartamentowcu na prestiżowym, kameralnym i zamkniętym osiedlu Księże Małe ul. Blizanowicka. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł77,30 m² 13 699,87 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wrocław, stare Miasto 4 pokoje 77,30 m2 | balkon 4,17 m2 | garderoba | gotowe od ręki | Osiedle Porto Szukasz przestronnego mieszkania w sercu miasta, a jednocześnie blisko zieleni nad Odrą? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 180 zł39,05 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Krzyki idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: - 2 ustawne pokoje - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł82,75 m² 14 138,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu unikalną inwestycję apartamentów na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni nowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na prestiżowym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł67 m² 111,94 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

The Upper House by Angel, wrocław Apartament klasy Premium na 11 piętrze | 66,58 m2| balkon | garaż podziemny - podwójne miejsce postojowe/komórka lokatorska Zamieszkaj w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł89 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękne, 4 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją na ostatnim piętrze Kameralne osiedle Wynajem możliwy tylko dla firm. Opiekun nieruchomości: julia Andrulewicz tel.   Otoczenie: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł69,69 m² 64,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe położone w inwestycji Angel Wings przy ul. Walońskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w budynku z ochroną i windą, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 510 000 zł83,39 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu przestrzenne jednopoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 83,39 mkw znajdujące się na X p. apartamentowca przy ul. Gwiaździstej. Mieszkanie jest w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50,33 m² 57,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,33 m , położone na 3. piętrze na osiedlu Jagodno w Wrocław. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł61 m² 78,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: ewa Brzeźniakiewicz Tel:   ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego apartamentu 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Komfortowe i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z dwoma balkonami oraz klimatyzacją, położone w świetnej lokalizacji przy ul. Henryka Pobożnego we Wrocławiu. Lokal został urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł40,75 m² 12 490,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Chciałbyś mieć własny ogródek? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,68 m² 15 109,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z ogródkiem | parter | Jagodno | ul. Drabika Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie położone w inwestycji atal w nowoczesnego budynku przy ul. Drabika na.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł44,50 m² 16 606,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,5 m , położone na Śródmieściu, przy ul. Jaracza w pobliżu Mostów Warszawskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł84 m² 15 059,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Ostatni dwupak na 4 piętrze Mieszkania gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone dwa 2 pokojowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 625 zł55,75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, łączącej szybki dojazd do serca miasta z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł64,78 m² 14 510,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun nieruchomości: katarzyna Flendrich nr Licencji pfrn 28425 telefon   Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,78 m2 z ogrodem i tarasem znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 zł70 m² 47,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***простора квартира В кржикачі здається одразу*** Ідеально підходить для пари або сім'ї, ця квартира розташована в.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł56 m² 17 321,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament premium w sercu Wrocławia | Justin Center | taras, balkon, garaż, komórka lokatorska Są adresy, które od razu budują wartość nieruchomości. Plac Dominikański / ul. Krawiecka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł57 m² 16 649,12 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzy pokoje na najwyższym piętrze w centrum miasta/ Dobrze skomunikowane/ Widok na zieleń Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym metrażu zarówno na tej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48,20 m² 66,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 wolne od 01.04.2026 Serdecznie polecam nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2, wykończone przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 831 744 zł115,40 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowy apartament z loggią i przestronnym tarasem | ponad 36 m strefy dziennej | nowoczesna inwestycja w Śródmieściu Opiekun oferty Sebastian Święcicki tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł71 m² 71,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, luksusowo wykończony apartament 3-pokojowy z dwoma balkonami oraz widokiem na Odrę przy ul. Sikorskiego we Wrocławiu. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57,60 m² 60,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest nowoczesne 3 pokojowe, klimatyzowane mieszkanie z balkonem, na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim budynku z windą. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,39 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy ul. Brylantowej. Osiedle ulokowane zostało w otoczeniu innych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł51,77 m² 17 385 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Funkcjonalny apartament o powierzchni 51,77 m2 mieści się na czwartym piętrze apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 361 zł50,97 m² 14 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Teraz niższa cena! cena przed promocją 779 332 zł Powierzchnia całkowita mieszkania 50.97.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Miasto Marina przy ul. Na Grobli - tuż nad Odrą, zaledwie 2 km od wrocławskiego Rynku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł37,07 m² 15 241,44 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z loggią 3 m . Istnieje możliwość wydzielenia oddzielnej sypialni z oknem, wtedy powstanie mieszkanie dwupokojowe. Stan deweloperski, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 000 zł57,96 m² 12 129,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 353 zł71,45 m² 11 145,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w zachodniej części miasta, na osiedlu Nowe Żerniki. Miejsce to cieszy.