dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

1 499 000 zł82,73 m² 18 119,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowy, dwupoziomowy apartament z prywatnym tarasem na dachu o pow. 80 m Opiekun oferty Natalia Sobczyńska Numer licencji pfrn 31446 tel.   Otoczenie nieruchomości: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 402 zł35,51 m² 16 457,39 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje na Krzykach Smart Home & opcja wykończenia Pod Klucz Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z wygodą? Ta oferta na styku Partynic i Kleciny to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł54 m² 14 055,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie własnościowe zlokalizowane we Wrocławiu niedaleko Placu Kromera. Powierzchnia 54 metry kwadratowe sypialnia duży pokój połączony z kuchnią, balkon z widokiem na działki,.

Szczegóły ogłoszenia

999 997 zł69,01 m² 14 490,61 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe praktycznie w centrum Wrocławia (huby) przy ul. Kamiennej 145 z bardzo dobrym dojazdem w każdą część miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

850 000 zł65 m² 13 077 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam na sprzedaż przestronne 3/4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m2 w kameralnej zabudowie z dużym balkonem ok. 6,7m2 i tarasem ok. 6,24m2. We speak English,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł49,24 m² 101,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 2 pokojowy apartament z pięknym widokiem. Całkowicie umeblowana i wyposażona 49,24m2 przestrzeń zagospodarowana na obszerny salon z aneksem kuchennym z widokiem na rzekę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament wykończony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 131 zł36,99 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie blisko Politechniki, jak i Uniwersytetu Wrocławskiego. Bez podatku pcc Doradca klienta: tomasz Zelman tel:   Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

1 412 000 zł92 m² 15 347,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie z garażem i dużą komórką. Położone jest w spokojnej okolicy, na nowym, zamkniętym i zadbanym osiedlu z ładnym widokiem na Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł84,37 m² 12 788,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 038 zł37,89 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania z mieszkaniem w inwestycji przy ul. Jeździeckiej, na południu Wrocławia, tuż przy Parku Klecińskim idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł78 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wygodne, 3-pokojowe mieszkanie położone na terenie kameralnego osiedla Ołtaszyna. Powierzchnię 78mkw zagospodarowano w sposób ustawny i funkcjonalny. Mieszkanie składa się z oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł29 m² 144,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

(For English scroll down) Luksusowe Studio z Balkonem i Garażem | Bernardyńska | Centrum Wrocławia Nowoczesny apartament premium o powierzchni 29 m w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł114,95 m² 17 398,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecamy do sprzedaży wyjątkowe i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 114,95m położone na wysokim parterze przedwojennej willi znajdującej się w sąsiedztwie Parku Południowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 000 zł39,10 m² 15 498,72 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe do końca roku!/ 2 pokoje z ogrodem/ Widok na rzekę/ Ogrzewanie miejskie/ Ścieżki spacerowe nad Odrą/ Dobrze skomunikowane/ Różne układy/ Smart Home Posiadam w sprzedaży mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł57,60 m² 15 260,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[Pl i eng]   Na sprzedaż bardzo jasne i nowoczesne, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską,.

Szczegóły ogłoszenia

2 121 300 zł117,85 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartamenty w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Szlachetne.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł70 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - ul. Krzycka, wrocław Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł71,50 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż piękne, jasne, dwustronne , trzypokojowe mieszkanie z oddzielną garderobą o łącznej powierzchni 71,5 m. Dodatkowym atutem mieszkania jest duży balkon oraz taras wychodzący na.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł52,30 m² 13 288,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie z osobną kuchnią, położone we Wrocławiu przy ul. Królewieckiej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w budynku z 2011 roku. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49 m² 13 979,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 000 zł59,93 m² 11 980,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania - gotowe do odbioru | funkcjonalne osiedle W spokojnej okolicy Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji, która łączy nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł41,50 m² 16 867,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2m2 + balkon 3,32m2 zlokalizowane się w zielonej dzielnicy Tarnogaj znajdujące się na nowym etapie Osiedla Międzyleska - Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł50,78 m² 23 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami oraz salonem z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście na ustawny balkon. Wysoki standard wykończenia. Klimatyzacja oraz ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem | ul. Hubska | Wrocław Na wynajem komfortowe, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 204 000 zł44,70 m² 26 935,12 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości we Wrocławiu nowoczesny apartament o powierzchni 44,70 m , usytuowany na 21. piętrze prestiżowego kompleksu Quorum Apartments, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł35,50 m² 84,23 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni ok. 85 m , z tarasem 14 m , zlokalizowany przy ul. Jurija Gagarina.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł58,40 m² 14 537,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Gaj (krzyki). Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   ***oferta tylko w sdp Nieruchomości*** Otoczenie nieruchomości: gaj to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 000 zł34 m² 18 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł28,04 m² 24 607,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament typu studio z balkonem zlokalizowany w prestiżowym budynku ovo przy ulicy Podwale 82. Nieruchomość wykończona i umeblowana, idealnie nadaje się do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 094 640 zł71,61 m² 29 250,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł53,67 m² 130,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 2 pokojowy apartament z pięknym widokiem. Całkowicie umeblowana i wyposażona 53,67m2 przestrzeń zagospodarowana na obszerny salon z aneksem kuchennym z widokiem na rzekę,.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł61 m² 87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm lub osób prowadzących działalność gospodarczą. Do wynajęcia Luksusowy Apartament w samym Centrum - Inwestycja ovo. Apartament o pow. 61 mkw położony.

Szczegóły ogłoszenia

585 576 zł43,77 m² 13 378,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Komfort, styl i świetna lokalizacja - Twoje nowe mieszkanie czeka! Marzysz o nowym 1-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 093 807 zł71,97 m² 29 092,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł54 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu ze cudownym widokiem na miasto. Lokal mieści się w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Apartament po.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł45,30 m² 21 832,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wrocławia przy ul. Madalińskiego! nieruchomość ma 45,30 m2 I składa się Z: - pokoju dziennego - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 001 505 zł55,95 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 55,95 m2 + taras o powierzchni 9,86 mkw + balkon o powierzchni 2,61 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł177,20 m² 33 295,71 zł/m²

 

Piętro:10/45

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Cena do negocjacji Podstawowe informacje: wyjątkowo rzadko pojawiające się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij