dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

3 950 zł65 m² 60,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ołbin,Wrocław

899 000 zł63 m² 14 263 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

688 025 zł47 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burzowa

Krzyki,Wrocław

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ul. Burzowej. Mieszkanie jest przestronne, stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

782 308 zł52 m² 14 912,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty/ Klasyczne, 3 pokojowe mieszkanie z loggią i tarasem, dwustronne, narożne o powierzchni 52,46m2 w świetnej południowej lokalizacji - na wrocławskich krzyki/partynice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

818 997 zł75 m² 10 864,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście! Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

1 261 500 zł87 m² 14 503,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia atal City Square | 86,98 m | 2 balkony | 2 miejsca parkingowe Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

779 000 zł43 m² 18 112,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Okazja cenowa / Walońska/ 43m2/ Centrum Wrocławia. Okazja cenowa. Na sprzedaż komfortowy, jasny apartament przy ul. Walońskiej, na pograniczu Przedmieścia Oławskiego i Krzyków, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

599 900 zł46 m² 13 041,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, dwupoziomowe, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 57 m w apartamentowcu z 2019 roku z windą na Przedmieściu Oławskim przy ul. Świstackiego Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 574 556 zł92 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 5 pokojowe mieszkanie o pow. 91,91m2 + narożny balkon o pow. 13,01m2. Apartament znajduje się 7 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

435 767 zł25 m² 17 190 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Teraz niższa cena! cena przed promocją 461 117 zł Powierzchnia całkowita mieszkania 25,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł38 m² 70,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe komfortowe mieszkanie z balkonem - w pełni wyposażone Ks. Witolda - z widokiem na rzekę - dostępne od zaraz Do wynajęcia przedstawiam dwupokojowe komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

949 000 zł70 m² 13 557,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jest przestronne, ciepłe i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,3 m zlokalizowane na pierwszym piętrze w zadbanym budynku z 2011 roku na Krzykach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rynek

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w centrum- ul. Księcia Witolda - Bulwary Książęce 3 min do Rynku. Pokój dzienny. Wyposażony w kanapę, stolik kawowy. Wyjście na duży balkon. Kuchnia otwarta meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cooka

Swojczyce,Wrocław

3 700 zł68 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy z balkonem na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. Apartament jest usytuowany na I piętrz budynku z windą. Osiedle z całodobową ochroną i monitoringiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

360 000 zł22 m² 16 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,18 m , zlokalizowana przy ul. Zwycięskiej na Partynicach we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Bielan Wrocławskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

821 238 zł60 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

505 739 zł30 m² 16 581,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio | ul. Krakowska, wrocław Na wynajem apartament o powierzchni 30 m położony przy ul. Krakowskiej. To idealna propozycja dla osób, które cenią bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Idzikowskiego

Fabryczna,Wrocław

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest już dostępne do wprowadzenia się. Pierwszy najem, mieszkanie wcześniej było zamieszkiwane tylko przez właściciela. Do wynajęcia bardzo nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kubali

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł62 m² 12 603 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3 pok/60m/garaż / komórka /lux/2010 Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł61 m² 13 920,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Top Apartament / 3 pokz/taras/2019/garaż /komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019) Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

690 952 zł46 m² 15 099,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc gotowe Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu I speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

3 250 zł70 m² 46,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe z antresolą, położone przy ul. Ołtaszyńskiej we Wrocławiu. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł60 m² 14 908,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie przyciąga już od pierwszego spojrzenia nowoczesnym rozkładem, dużą strefą dzienną i wyjątkowo funkcjonalnym podziałem pomieszczeń. To propozycja dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Semaforowa

Jagodno,Wrocław

730 000 zł53 m² 13 771 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ok./Jagodno/3pok./taras/komórka/garaż/parter/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2 ul Semaforowa Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 90 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Trzy pokoje, łazienka, przedpokój, kuchnia. Wszystko wykonane z materiałów wysokiej jakości z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w nowym budownictwie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

20 000 zł120 m² 167 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest Luksusowy Apartament w ścisłym Centrum. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa 120 m2; salon z aneksem kuchennym; trzy niezależne sypialnie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnogaj,Wrocław

782 000 zł66 m² 11 843,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

727 930 zł62 m² 11 797,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dla rodziny w centrum Wrocławia. Propozycja dla tych, którzy na co dzień chcą mieć wszystko pod ręką - bliskość szkół, przedszkoli, pracy, usług, kultury i miejsc spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

844 000 zł77 m² 10 991 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz duża promocja! cena przed promocją 949 000,00 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

998 000 zł74 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Prestiżowy dwupoziomowy apartament 74 mkw z tarasem i widokiem na wodę | Ostatnie piętro | Budynek z windą | Panoramiczny taras | Cisza i prywatność mogą stać się tutaj twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

2 950 zł45 m² 65,27 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni nowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej - w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 248 487 zł89 m² 14 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Krzyki,Wrocław

535 780 zł38 m² 13 989 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzycka

Krzyk,Wrocław

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament/park /64m2 /lux/ ogórd/garaż/taras/3pok/tramwaj Polecamy sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64 m , które łączy komfort apartamentu z prywatnością domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

497 944 zł42 m² 11 946,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego z ogródkiem w zielonej i spokojnej okolicy z dobrą komunikacją. Dodatkowo w 2028 roku ruszy budowa linii tramwajowej na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

502 110 zł38 m² 13 350,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł52 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm/osób prowadzących działalność gospodarczą. | justin center | Do wynajęcia Luksusowy Apartament w samym Centrum przy ulicy Krawieckiej. Apartament o pow.