dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

655 844 zł55 m² 11 946,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

497 992 zł49 m² 10 255,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

1 050 000 zł93 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m zlokalizowane przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

450 000 zł47 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (46,6 m ) w bardzo spokojnej zielonej okolicy, położone na poddaszu 3-piętrowego budynku z lat 50. Lokal dwustronny, dobrze doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Nyskiej we Wrocławiu, na 5. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

417 000 zł36 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji 1-pokojowe mieszkanie | 36 m2 | czwarte piętro | wysoki standard Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam bazę mieszkań i domów w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

938 995 zł77 m² 12 185,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny układ! | 3 pok |2 łazienki | garderoba|. Polecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

644 151 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manganowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone przy ul. Manganowej na wrocławskich Gajowicach. Lokal znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kubali

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł62 m² 12 603 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3 pok/60m/garaż / komórka /lux/2010 Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

759 000 zł65 m² 11 756,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 838 999,80 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

829 350 zł58 m² 14 299,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przy zakupie tego mieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie, przy ul. Zakładowej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

581 706 zł38 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 2-pokojowe mieszkanie | 38,02 m2 | czwarte piętro | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

875 853 zł53 m² 16 380,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jodłowa

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na wrocławskiej starówce Zapraszamy do wynajęcia oryginalnego apartamentu w samym sercu Wrocławia. To unikatowa oferta, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

426 026 zł29 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Możliwość odliczenia 23% vat Na sprzedaż funkcjonalne nowe mieszkanie pod inwestycję w nowoczesnej inwestycji w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Fabryczna,Wrocław

522 537 zł38 m² 13 882,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe w grudniu 2 - pokojowy lokal inwestycyjny z funkcją mieszkalną Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

859 000 zł54 m² 15 939,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz mieszkanie gotowe pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

920 000 zł63 m² 14 506,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,42 m , położone na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie. To propozycja dla osób, które szukają wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

3 950 zł65 m² 60,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowy Targ

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto-Pl. Nowy Targ - 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie, wysoki standard. Do wynajęcia, słoneczne, funkcjonalne mieszkanie, o pow.34 m2. Mieszkanie znajduje się w sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

417 808 zł28 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Możliwość odliczenia 23% vat Na sprzedaż nowe wykończone mieszkanie pod inwestycję w centrum Wrocławia. Dostępne od stycznia 2027 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

8 000 zł67 m² 120,16 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

The Upper House by Angel, wrocław Apartament klasy Premium na 11 piętrze | 66,58 m2| balkon | garaż podziemny - podwójne miejsce postojowe/komórka lokatorska Zamieszkaj w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

641 844 zł59 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

672 221 zł42 m² 15 858 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera. Bez prowizji. Bez podatku pcc. Idealne dla studenta, singla, młodej pary lub jako atrakcyjna inwestycja pod wynajem. Bardzo funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

426 026 zł29 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

685 000 zł64 m² 10 714,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie położone na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Inwestycja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

658 877 zł63 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 932 820 zł108 m² 17 931,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

1 139 026 zł96 m² 11 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru - wykończone pod klucz Wykończone w wysokim standardzie i wyposażone w nowoczesne, starannie dobrane elementy wystroju oraz sprzęty renomowanych producentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Do wynajęcia oferuje się komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Di Trevi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

559 164 zł36 m² 15 693,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego o powierzchni 35,69m2 z balkonem 4,26m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą. Główna część mieszkania stanowi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

572 670 zł35 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 2-pokojowe mieszkanie | 35,35 m2 | trzecie piętro | wysoki standard Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

702 100 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 4 - pokojowe mieszkanie | 64,68 m2 | 2 piętro | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu I speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

730 914 zł66 m² 11 031 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

606 124 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc gotowe w Wakacje I speak english fluently Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartla

Śródmieście,Wrocław

19 000 zł110 m² 172,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem w Rezydencji Szczytnicka Do wynajęcia elegancki, przestronny apartament położony na parterze ekskluzywnej willi miejskiej Rezydencja Szczytnicka - w jednej.