dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

727 927 zł62 m² 11 797,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dla rodziny w centrum Wrocławia. Propozycja dla tych, którzy na co dzień chcą mieć wszystko pod ręką - bliskość szkół, przedszkoli, pracy, usług, kultury i miejsc spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

498 510 zł44 m² 11 207,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupoziomowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

657 360 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Termin zakończenia: 31-03-2028 Mieszkanie świetnie zlokalizowane z szybkim dostępem do centrum. Słoneczne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

827 112 zł95 m² 8 704,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agrestowa

Partynice,Wrocław

1 470 000 zł126 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem 150 m i garażem dwustanowiskowym Active Agrestowa. Oferta prywatna Szukasz idealnego balansu między komfortem domu a wygodą mieszkania? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

603 000 zł40 m² 14 944,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,35mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieńkowskiego

Żerniki,Wrocław

555 463 zł43 m² 13 023,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł50 m² 89,96 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta wyjątkowego mieszkania 3-pokojowego, wykończonego z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jagodno,Wrocław

419 000 zł26 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Klucze W biurze! Kawalerka gotowa do wprowadzenia, z balkonem, w drugiej linii zabudowy! Jagodno/ strawińskiego/buforowa- idealne miejsce zarówno dla studenta, pary czy singla. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 806 825 zł131 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:10/33

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ua/ru Do wynajęcia przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , położone na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Majakowskiego we Wrocławiu (dzielnica Kuzniki). Kuźniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piesza

Różanka,Wrocław

1 099 000 zł69 m² 15 872,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Marzysz o mieszkaniu, gdzie poranna kawa smakuje lepiej na własnym tarasie? To dwustronne, jasne mieszkanie łączy wygodny układ, prywatną przestrzeń na świeżym powietrzu i topową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: oferta nieaktualna Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Cena do negocjacji Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 50 m2, na ul. Maślickiej, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

538 038 zł38 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Gotowe do odbioru! | Bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,89 m z balkonem zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

559 164 zł36 m² 15 693,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji na wrocławskich Krzykach. Dostępne od ręki. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

3 800 zł69 m² 54,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,1 m , położone przy ul. Kukuczki na wrocławskim Gaju. Mieszkanie zostało zaprojektowane w bardzo funkcjonalny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 170 000 zł69 m² 16 868,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Sikorskiego we Wrocławiu zlokalizowane jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, winda, mieszkanie bardzo ciche, wykończone na wysoki standard, umeblowane, wszystkie urządzenia jak pralka, lodówka, umywalka nowe. Opłata dodatkowa do wspólnoty ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Maślice,Wrocław

2 550 zł40 m² 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać w urokliwej okolicy Wrocławia Maślicach, ta oferta jest dla Ciebie .Mieszkanie wyposażone w zmywarkę,pralkę, piekarnik wszystko w zabudowie gotowe do wprowadzenia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

419 000 zł26 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

5 400 zł73 m² 73,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

594 022 zł41 m² 14 484,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

491 900 zł33 m² 15 079,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

529 000 zł32 m² 16 292 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie na sprzedaż nowoczesna kawalerka z antresolą i ogródkiem położona we Wrocławiu przy ul. Mglistej. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kubali

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł62 m² 12 603 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3 pok/60m/garaż / komórka /lux/2010 Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł33 m² 17 657,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,79 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

729 000 zł51 m² 14 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ołtaszyn | 3 pokoje | 51m2 | Wielki taras Cena 729 000 zł Na sprzedaż komfortowy apartament 51 m na kameralnym osiedlu przy ulicy Agrestowej we Wrocławiu, w dzielnicy Ołtaszyn. Parter, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Partynice,Wrocław

3 400 zł58 m² 58,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam apartament położony przy ulicy Przyjaźni na osiedlu "belvedere Park". Lokal o powierzchni 58,26 mkw. z dużym,narożnym balkonem oraz garażem o powierzchni 28,82 mkw. zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

487 458 zł30 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Romana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka we Wrocławiu na ulicy Krętej w pobliżu zajezdni Ołbin. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze w apartamentowcu z windą, jest umeblowane i gotowe do.