dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

999 000 zł99 m² 10 130 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam na sprzedaż luksusowe mieszkanie z tarasem, 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz dużą komórką lokatorską. Położone na prestiżowym osiedlu "osada Kolorowa" z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

999 541 zł86 m² 11 622,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

925 000 zł50 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 49,22m2, znajdującą się zaledwie 1km od Wrocławskiego rynku, w apartamentowcu z 2021 roku. Inwestycja znajduję się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnuszkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

700 000 zł56 m² 12 389,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Premium 2-pok/ 56,50 m2 Loggia Garaż Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (deweloper Dach-bud, blok z 2017 roku, ulica Czarnuszkowa) o powierzchni 56,50 m2, które znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

857 800 zł74 m² 11 591,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników funkcjonalnych układów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Krzyki,Wrocław

719 999 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Piękne osiedle / apartament premium /garaż komórka Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Iwaszkiewicza we Wrocławiu. Mieszkanie jest przepiękne, zaprojektowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 002 zł59 m² 12 568,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Centrum nowy/lux/57m2 pomorska nowy blok! hit nowy blok! Apartamentowiec 2-3 pokoje! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum na ul. Pomorska nowy apartamentowiec 55m2 , apartamentowiec , garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

719 000 zł64 m² 11 266,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z ogródkiem na Zakrzowie W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

769 500 zł60 m² 12 846 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 59,9m2 znajduje się na 2 piętrze 17 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

734 276 zł70 m² 10 464,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

726 260 zł70 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Funkcjonalne trójstronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

920 677 zł75 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

699 111 zł50 m² 13 843,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym balkonem! Dodatkowym atutem jest spory schowany aneks kuchenny i miejsce na szafę w korytarzu, a duże okna umożliwiają nam wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

708 999 zł49 m² 14 588,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkony/garaż/lux! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł29 m² 16 454,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam serdecznie! Na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe z miejscem parkingowym w hali garażowej w nowo wybudowanym pięciopiętrowym bloku w inwestycji Tęczowy Raj przy ul. Jeździeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

775 005 zł52 m² 14 926,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

/top Jagodno 3-pok 51,96m2 Za rondem bez korków/ Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Jagodnie przy ul. Konduktorskiej. Do mieszkania przynależą dwa ogrody oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

644 900 zł62 m² 10 351,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lipa piotrowska/3pok./LUX./GARAŻx2/BALKON/OKAZJA/ Oferujemy państwu na sprzedaż 2 pokojowe 62m2 nowe nowoczesne mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego 3 pokoju. Ogłoszenie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

898 950 zł88 m² 10 169,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80m/taras/parter/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

779 999 zł69 m² 11 288 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Piękne 3-4 pok. / schowek, komórka, garaż / top! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na wrocławskich Krzykach, okolice ul. Kościelnej. Mieszkanie ma duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

997 295 zł87 m² 11 524 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 86,54m2 znajduje się na 3 piętrze 17 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz - usytuowane w świetnej lokalizacji, gotowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją. Dużym atutem tego mieszkania jest pierwszy najem, nowoczesny wystrój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

541 598 zł52 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Wrocław,dolnośląskie

424 000 zł28 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

548 000 zł46 m² 11 913 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

699 400 zł54 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: dawid Rumian tel. Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i ogródkiem w jednej z najciekawszych inwestycji we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 21,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 539 971 zł111 m² 13 873,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

830 000 zł45 m² 18 416 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Apartament w centrum, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji - 1km od Rynku! Aktualnie wykańczane, będzie gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

554 000 zł53 m² 10 357 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki parter, duży balkon, funkcjonalny układ. Dostępne od zaraz. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

690 000 zł58 m² 11 876,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam gotowe mieszkanie trzy pokojowe zlokalizowany na wrocławskich Partynicach. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z centrum jak i Bielanami Wrocławskimi. - tramwaj (do centrum) - autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

3 800 000 zł130 m² 29 231 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28424 Wykończone mieszkanie o powierzchni 130 m2 mieści się na pierwszym piętrze w cztero piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

705 000 zł58 m² 12 134,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Bardzo dobrze skomunikowane miejsce postojowe W garażu W cenie mieszkania! Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

508 204 zł38 m² 13 259 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,33 m2 z dużym balkonem, znajduje się na 5 w 9 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się Z - Pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kłodzka

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł63 m² 10 804,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Serdecznie polecam na sprzedaż dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 63,40m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2002r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

642 500 zł54 m² 12 009,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w zielonej okolicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

702 825 zł62 m² 11 335,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Dwustronne mieszkanie z możliwością wydzielenia osobnej kuchni. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

343 859 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie na Bieńkowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

4 900 zł72 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

644 990 zł62 m² 10 353 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lipa Piotrowska/3pok./lux./garażx2/balkon/okazja! Oferujemy państwu na sprzedaż 2 pokojowe 62m2 nowe nowoczesne mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego 3 pokoju. Ogłoszenie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

804 999 zł58 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jagodno/3pok./BALKON/GARAŻ/LUX./AUTOBUS/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,57m2 znajdujące się na 4 kondygnacji w bloku z 2018 roku na osiedlu Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poelziga

Fabryczna,Wrocław

798 000 zł63 m² 12 588,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2917

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki, przy ulicy Poelziga. Bezpośrednio od właściciela - bez pośredników. Mieszkanie o powierzchni 63,39m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumiankowa

Fabryczna,Wrocław

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

The description in English below polish version. Do wynajęcia w pełni wyposażony, słoneczny,3-pokojowy apartament o powierzchni 57m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Rumiankowej, żerniki.