dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwą kawalerkę z przepięknym tarasem. Nieruchomość oferuje wyjątkową przestrzeń do życia w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaworska

Szczepin,Wrocław

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łubinowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2 piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej cenionych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

849 599 zł56 m² 15 212,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 55,85m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na piękne zielone drzewa, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia Popowice, w pobliżu ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

459 224 zł34 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

796 692 zł62 m² 12 895,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

789 000 zł48 m² 16 434,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

526 410 zł39 m² 13 456,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania 2 pokojowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny klimatyzowany apartament blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

496 692 zł26 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

507 184 zł41 m² 12 289,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

819 000 zł75 m² 10 877,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczytnicka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 850 zł30 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

745 591 zł59 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Fabryczna,Wrocław

1 535 390 zł81 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowy apartament w wysokim standardzie | 3 piętro | Port Popowice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego, tworzonego pod klucz mieszkania położonego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

389 000 zł26 m² 15 178 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w inwestycji Jagodno Park przy ulicy Drabika 89. We speak English, ukrainian and Russian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

859 000 zł59 m² 14 559,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59 m , położonego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal znajduje się na końcu klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

742 500 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie idealne dla rodziny - szybki dojazd do centrum, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż obok. Osobna kuchnia z oknem i możliwość wykończenia pod klucz. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

910 000 zł53 m² 17 189,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

1 099 000 zł72 m² 15 280,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne i słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 z ogrodem, na zielonym Oporowie. Zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

495 352 zł47 m² 10 472,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

1 899 000 zł80 m² 23 654,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca na mapie Wrocławia - nowego, nigdy niezamieszkanego apartamentu w inwestycji Drukarska 56 od renomowanego dewelopera okre. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

1 364 000 zł77 m² 17 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 28424 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w samym sercu Wrocławia.Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

860 000 zł63 m² 13 650,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość w doskonałym położeniu - Ulica Siemianowicka na Księży Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63m2 - pełen rozkład, składające się z przedpokoju, salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 932 820 zł108 m² 17 931,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

485 000 zł33 m² 14 542,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem znajdujące się przy ul. Zatorskiej na Wrocławskim Psim Polu Będzie to idealna propozycja dla pary, singla lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

770 000 zł46 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje | taras 13,8 m | podwójny garaż | komórka | olimpia port swojczyce Nowoczesne, jasne mieszkanie na zielonym i niezwykle lubianym osiedlu Olimpia Port. Idealne dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Semaforowa

Jagodno,Wrocław

730 000 zł53 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ok./Jagodno/3pok./taras/komórka/garaż/parter/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2 ul Semaforowa Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

562 074 zł38 m² 14 881,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

6 899 zł71 m² 97,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Apartament dostępny od zaraz! Ekskluzywny apartament klasy premium z panoramicznym widokiem na rzekę prestiżowa lokalizacja w sercu miasta Posiadamy na wynajem klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

487 314 zł56 m² 8 674,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 385 000 zł84 m² 16 537,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupaku inwestycyjnego o powierzchni całkowitej 83,78 m2. Lokal składa się z dwóch osobnych mieszkań dwupokojowych.