dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

469 000 zł39 m² 11 915,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Kompaktowe mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jaworska

Szczepin,Wrocław

257 950 zł25 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: kawalerka o powierzchni 25m położona w inwestycji B urban (cesja) Podana cena jest kwotą netto. Otoczenie nieruchomości Nieruchomość znajduje się w nowo wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

448 990 zł49 m² 9 163,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2M apartmets/nowe2022!/2pok+garaż! Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie w pełni urządzone, gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie znajduję się przy ulicy Zawidowskiej we Wrocławiu. Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Nadodrze,Wrocław

629 000 zł32 m² 19 480 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Doradca ds. Nieruchomości telefon: elitare Biuro nieruchomości e-mail: nr oferty: lp070-rz oraz podatku pcc. Przedstawiam Państwu prestiżową inwestycję, wykończoną pod klucz w cenie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

5 000 zł75 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Na wynajem ładna nieruchomość przy terenach zielonych Otoczenie: nieruchomość z 2004 roku znajduje się na cichym osiedlu kameralnych budynków. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

579 000 zł48 m² 12 179 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Budynek z 2021 R. Zamknięte osiedle, części wspólne wykończone W wysokim standardzie zagospodarowane tereny zielone komórka lokatorska W cenie mieszkania 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

543 836 zł59 m² 9 289,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne Mieszkanie na Jagodnie W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Nadodrze,Wrocław

979 000 zł52 m² 18 827 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Doradca ds. Nieruchomości telefon: elitare Biuro nieruchomości e-mail: nr oferty: lp071-rz oraz podatku pcc. Przedstawiam Państwu prestiżową i elegancką inwestycję od dewelopera. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

521 000 zł40 m² 12 992,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie (40 mkw) usytuowane w budynku z 2017 r. na Przedmieściu Oławskim - ul. Prądzyńskiego. wysoki standard, wyposażone i umeblowane, miejsce w hali podziemnej +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Babiego Lata

Klecina,Wrocław

764 900 zł50 m² 15 298 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na Klecinie. Niska zabudowa, nowe budownictwo, wysoki standard. Dodatkowo miejsce postojowe! Krótko o nieruchomości: - salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

543 190 zł64 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jaworska

Szczepin,Wrocław

265 000 zł25 m² 10 462 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: kawalerka o powierzchni 25m położona w inwestycji B urban (cesja) Podana cena jest kwotą netto. Jest możliwość zakupu 6 lokali. Dodatkowo koszt wykończenia jednego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brochów,Wrocław

530 000 zł54 m² 9 757 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na wrocławskim osiedlu Brochów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie Z ogródkiem na tarnogaju! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z przedpokoju,salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

532 658 zł59 m² 8 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

499 000 zł49 m² 10 121,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowie mieszkanie (49 mkw) w nowym budownictwie w okolicach ul. Kościuszki i Traugutta. Idealne pod wynajem, dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym. media miejskie, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

636 132 zł69 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne Dla rodziny mieszkanie z Osobną Kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

888 999 zł69 m² 12 887,80 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Premium apartament -luxusowe gotowy biznes Jesionowa 4 pokoje lux! polecamy na sprzedaż wykończone w bardzo wysokim standardzie, klimatyzowane, z balkonem 4 osobne pokoje , Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

5 800 zł75 m² 77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie Z ogrodem przy lesie I rzece Opiekun oferty: tel. Spacer wirtualny: otoczenie: mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu 3 i 4 piętrowych budynków na Zachodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

653 923 zł70 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

649 999 zł70 m² 9 286 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opiekun Oferty: tel: na sprzedaż mieszkanie gotowe do wprowadzenia, na Muchoborze Wielkim, ulica Graniczna. Idealne dla rodziny, bądź jako inwestycja na wynajem. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

1 199 777 zł90 m² 13 330,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 90m2 z dwoma ogródkami, podwójnym miejscem postojowym oraz komórką lokatorską Urządzone ponadczasowo z klimatem i z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Biskupin

Biskupin,Wrocław

316 745 €102 m² 3 098,05 €/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Hiszpania apartamenty La Roqueta Guardamar del Segura Avenida Pais Valenciano/ calle Crevillente Budynek La Roqueta obejmuje 12 apartamentów z 3 sypialniami i dwoma łazienkami, dużymi tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

419 999 zł40 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Premium / Piękne Ołtaszyn 2 pok. z garażem! Na sprzedaż urokliwe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym o powierzchni 38m + 8m balkon. Mieszkanie położone na Ołtaszynie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz - usytuowane w świetnej lokalizacji, 2-pokojowe, nowe mieszkanie z balkonem. Dużym atutem tej nieruchomości jest wysoki standard wykończenia, klimatyzacja oraz możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

674 000 zł61 m² 11 049,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie (61 mkw) ustytuowane w bloku z 2011 roku w ok. ul. Maślickiej. możliwość zamieszkania "od zaraz", miejsce postojowe w garażu podziemnym (25.000 zł),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Psie Pole,Wrocław

614 000 zł40 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc, zostanie wystawiona fv Kupujący nie płaci również prowizji do biura Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny, nie są to wizualizacje. Przygotowaliśmy dla Państwa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

To wspaniała okazja! Dwupoziomowe mieszkania z balkonem o powierzchni około 120m2. Lokal położony jest na nowoczesnym osiedlu, w okolicy niska zabudowa, tereny zielone i rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

3 500 zł52 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tel: (for english scroll down) ***wolne od zaraz*** Polecam 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 52,5 m2, wykończone w wysokim standardzie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

770 000 zł68 m² 11 282 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Krzycka / 3 pokoje lux / + komórka, garaż! Kontakt: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Krzykach, przy ulicy Krzyckiej / widok od strony Przyjaźni. Mieszkanie jasne i przestronne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

3 400 zł75 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie, 3 pokoje [salon z kuchnią + 2 osobne, zamykane sypialnie] 2 balkony 1 komórka lokatorska 1 garaż przed blokiem [zamykany] Całe mieszkanie odświeżone/ pomalowane. Przestronna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! wyłączność! osoba prowadząca tel: lokalizacja: ul.Grabiszyńska Liczba pokoi: 1 Metraż: 25 m2 Piętro: 2 Winda: Tak Powierzchnia dodatkowa: duży GARAŻ ( w cenie) Wolne od:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

559 452 zł61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski Opiekun oferty: tel. Nowe, 3-pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 60,81 m2, znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku z windą, na Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

949 900 zł100 m² 9 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z garderobą i dwoma balkonami, usytuowane na 2 piętrze w nowym budownictwie z 2006 roku. Położone na Ołtaszynie, idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Partynice

Partynice,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 376 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z niesamowitym widokiem na las! Usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budownictwie z 2004 roku. Położone na Partynicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Meliorancka

Widawa,Wrocław

1 149 900 zł111 m² 10 359 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Idealne zamiast mieszkania. Możliwość zrobienia 5 pokoi. Mam na sprzedaż 4 domki w zabudowie szeregowej. Prezentowany w tej ofercie domek skrajny z poddaszem użytkowym 4 pokoje 111m2 (+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł58 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowy apartament Z 2 tarasami I widokiem na zielone patio, w prestiżowej inwestycji nowa papiernia! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

577 428 zł64 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij