dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

494 200 zł46 m² 10 818,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w kameralnej, zielonej okolicy. Mieszkanie ma powierzchnię 45,68 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

419 995 zł39 m² 10 852,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lux Piękne Ołtaszyn 2 pok. z garażem Polecamy do sprzedania urokliwe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym o powierzchni 38m + 8m balkon. Mieszkanie położone na Ołtaszynie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

682 000 zł60 m² 11 397,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie o pow. ok 60 mkw. usytuowane w budynku z 2018 roku na ul. Iwaszkiewicza. taras 12 mkw. gotowe do zameiszkania, opcjonalna możliwość zakupienia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

454 272 zł52 m² 8 736 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard doskonała lokalizacja W zielonej okolicy apartamenty Z wygodnymi balkonami I ogródkami dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej parking podziemny Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

707 390 zł69 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania Dwustronne mieszkanie z Tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

694 999 zł61 m² 11 412,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jagodno / 3 pokoje + 2 x garaż / top! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Jagodno we Wrocławiu. Powierzchnia pomieszczeń: przedpokój: 7,8 m2 Salon 16,6 m2 Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

612 200 zł65 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania Idealne Dla rodziny mieszkanie z Osobną Kuchnią W skład mieszkania wchodzi: -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damrota

Śródmieście,Wrocław

459 000 zł42 m² 10 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na zielonym i spokojnym osiedlu! Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Funkcjonalne mieszkanie składa się: - salonu (16m2) połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

500 800 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 62,6m2 znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Lokal składa się z: - salonu z aneksem ok. 25,21 m2 - pokoju ok. 8,6 m2 - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

711 540 zł71 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Piękne mieszkanie z widokiem! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 70,8m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 22,3m2, - pokoju 9,4m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Ołtaszyn,Wrocław

682 000 zł59 m² 11 559,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne Ołtaszyn 60m2 3 pokoje Garaż winda Piwnica! polecamy piękne mieszkanie sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

483 713 zł55 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Komórka lokatorska w cenie mieszkania Trzy pokoje na Zakrzowie W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

369 148 zł37 m² 10 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie z systemem smart oraz antysmog. Promocja cenowa - ograniczona czasowo Zamieszczone zdjęcia przedstawiają propozycję wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

413 080 zł37 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Duża kawalerka z możliwością zrobienia 2pok. Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 36,8 m2 składa się z: - salonu ok. 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wyspiańskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

4 800 zł57 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Piękne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 57m2 z 15m2 tarasem, położone w samym centrum miasta! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

536 075 zł52 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie z widokiem na zieleń! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 52,3 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 17,5 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

670 000 zł64 m² 10 387,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na Sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowym budownictwie na Stabłowicach. Kameralne osiedle w otoczeniu zieleni, blisko szkoła, przystanek autobusowy, sklepy. Idealne dla rodziny. Krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Śródmieście,Wrocław

964 300 zł80 m² 12 052 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty 0% pcc, 0% prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji w jednej z najlepszych lokalizacji Wrocławia - nieopodal pl.Bema. Nowoczesna zabudowa z elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

599 000 zł55 m² 10 883 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam Państwu do zaoferowania piękne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie, w okolicy ulicy Buforowej, na osiedlu Jagodno. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Looking for apartment? we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! Lokalizacja: stare Miasto, ul. Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

494 506 zł59 m² 8 389,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 500 400 zł > cena promocyjna - 494 506 zł! Prestiżowa inwestycja składa się z 9 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, IV-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

647 895 zł70 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

441 925 zł48 m² 9 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania Idealne na start mieszkanie z balkonem W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

540 455 zł57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 540 455 zł olbrzymie rabaty tylko teraz / garaż gratis! Inwestycja jest usytuowana w sąsiedztwie parku Brochowskiego i wielu innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

534 800 zł66 m² 8 084,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 552 350 zł > cena promocyjna - 534 800 zł! Prestiżowa inwestycja składa się z 9 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, IV-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Szczepin

Szczepin,Wrocław

669 999 zł79 m² 8 438 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie położone na 4 piętrze w zadbanej plombie z lat '90 na Szczepinie. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Fabryczna,Wrocław

601 870 zł67 m² 9 028,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

564 094 zł55 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! mieszkanie wykończone pod klucz- 564 094 zł! Prestiżowa inwestycja składa się z 9 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, IV-piętrowych z windami (od poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

415 000 zł51 m² 8 137 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji I podatku pcc W ofercie mieszkania 25 m2 - 70 m2 Oferta promocyjna ograniczona czasowo. Dostępne mieszkania: - w budynku z pozwoleniem na użytkowanie (odbiór kluczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

542 000 zł54 m² 10 056 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam na sprzedaż 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie pięknie wykończone z dbałością o każdy szczegół! Usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2020 roku. Położone na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stabłowice,Wrocław

549 000 zł60 m² 9 166,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone w nowej inwestycji Jodłowicka 7. Trójstronne, zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

489 999 zł54 m² 9 090,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ołtaszyn / Wysoka lux Premium 53m2/2pok! Polecamy na sprzedaż Mieszkanie o metrażu 52m2, usytuowane na 2 piętrze składa się z : przestronnego salonu z aneksem sporej sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

575 001 zł51 m² 11 296,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn Lux Premium 2 pokoje Garaż! Polecamy do sprzedaży nowoczesne, słoneczne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

299 001 zł80 m² 3 714,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pok 80m ok. Wrocław ogródek! Zapraszam do zakupu nieruchomości w miejscowości Żórawina powiat Wrocław. Nieruchomość to 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 80 metrów, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

555 583 zł57 m² 9 790,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gotowe na już - wykończone w wysokim standardzie. Na renomowanej inwestycji - Śródmieście Odnowa - od atc Development. Mieszkanie Salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

557 962 zł66 m² 8 489,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 557 962 zł Prestiżowa inwestycja składa się z 9 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, IV-piętrowych z windami (od poziomu -1 do IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

336 100 zł37 m² 9 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny i klimatyczny loft blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Zespół Belgravia Home pragnie zaoferować Państwu do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

517 720 zł61 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania Mieszkanie z ekspozycją południowo zachodnią W skład mieszkania wchodzi: -Pokój.