dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

521 174 zł44 m² 11 970 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Sąsiedztwo Parku Grabiszyńskiego oraz Lasku Oporowskiego Dwupokojowe mieszkanie na Grabiszynie Oferowany Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, Borek

Borek,Wrocław

1 479 555 zł101 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Mieszkanie o podwyższonym standardzie znajduje się w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

445 001 zł35 m² 12 606,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Duża kawalerka na start lub inwestycja Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 mkw przy ul. Jedności Narodowej w monitorowanym, zamkniętym kompleksie. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

619 000 zł66 m² 9 353,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach. Nowy 5 kondygnacyjny budynek z 2022 roku położony na nowoczesnym, rodzinnym osiedlu. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Straussa

Jagodno,Wrocław

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne/nowoczesne/ urządzone/3 pok/ 54 mkw/ zielony taras/garderoba/miejsce w garażu podziemnym opcjonalnie / osiedle z ochroną / monitorowane place zabaw/ niska zabudowa/ochrona 24h /najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

780 000 zł60 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,23 m2. Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne, funkcjonalne, położone w centrum Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

686 563 zł80 m² 8 537,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 686 563 zł Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku w zachodniej części Wrocławia. Wysoki standard mieszkania. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

729 900 zł55 m² 13 270,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Piękne mieszkanie na spokojnym osiedlu. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Funkcjonalne mieszkanie składa się: - salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

950 001 zł89 m² 10 697 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie na ołtaszynie Przestronny, komfortowy lokal mieści się na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku- okolica ul. Motylkowej i oddalony jest od ruchliwych ulic (dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

419 995 zł39 m² 10 769,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lux Piękne Ołtaszyn 2 pok. z garażem! Polecamy do sprzedania urokliwe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym o powierzchni 38m + 8m balkon. Mieszkanie położone na Ołtaszynie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

1 375 000 zł89 m² 15 432,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie powierzchni 89,10 m2 z widokiem na rzekę i tarasem! Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji znajdującej się tuż nad Odrą w spokojnej, zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

489 125 zł54 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest wygodne, trzypokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

907 525 zł80 m² 11 342,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

616 876 zł66 m² 9 413,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na prezentację - bez prowizji i podatku pcc - oferta deweloperska. Kolejny, już trzeci etap, kameralnego osiedla usytuowanego w sąsiedztwie pięknego parku na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

489 995 zł55 m² 8 925,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ołtaszyn / Lux Wysoka lux Premium 53m2/2pok! Polecamy na sprzedaż Mieszkanie o metrażu 52m2, usytuowane na 2 piętrze składa się z : przestronnego salonu z aneksem sporej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

538 386 zł64 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania Dwustronne Mieszkanie na Jagodnie W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

953 568 zł70 m² 13 545 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament w centrum Wrocławia - 3 pokojowy o powierzchni 70m2 przy Bulwarach nad Odrą. Nieruchomość jest bardzo przestronna oraz jasna, dzięki dużym panoramicznym oknom. Komfort apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

799 000 zł68 m² 11 731 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

tel. Opis: wyposażone, trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem na wysokim parterze.Miejsce postojowe w garażu podziemnym, oraz komórka lokatorska(dodatkowo płatne 30000zł) W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mamy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, w nowym budynku przy ul. Mosiężnej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, składające się z: - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

564 652 zł63 m² 9 020 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentację - bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja realizowana na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Księże Małe, otoczona jest licznymi drzewami przez co nabierze charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Psie Pole,Wrocław

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja, ustawne mieszkanie gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Psim Polu- ul. Sportowa. Nieruchomość znajduje się na pierwszym (z 1.) piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

670 000 zł75 m² 8 932,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przepiękne, dwupoziomowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Idealne dla rodziny ? ? ?. Nieruchomość znajduje się w okolicy ul. Maślickiej na trzecim (z 4.) piętrze budynku oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

386 528 zł41 m² 9 490,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 Kompaktowe mieszkanie z ogródkiem W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Kępa Mieszczańska,Wrocław

584 999 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Centrum/kępa mieszczańska/garaż/przy odrze! Polecam na sprzedaż apartament dwu pokojowy o powierzchni 45m2. Mieszkania z 2006 roku znajduje się na 2gim piętrze w 6 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

725 800 zł85 m² 8 554,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 725 800 zł Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku w zachodniej części Wrocławia. Wysoki standard mieszkania. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

386 508 zł42 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania do III Kwartału 2023 Idealne na start mieszkanie na Sołtysowicach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

545 738 zł66 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na Psim Polu. Nie płacisz podatku pcc i prowizji oszczędzając kilka tysięcy złotych! Mieszkanie jest gotowe do użytkowania, czeka na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Dwa duże balkony, 3 piętro, ekspozycja południowo zachodnia. Lokum Victoria na ulicy Tęczowej to doskonała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

559 899 zł44 m² 12 696,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia Pod Klucz Gotowe do odbioru Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

592 800 zł38 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na 11 piętrze w 16 piętrowym wieżowcu. Inwestycja ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

999 000 zł163 m² 6 128,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

*bez prowizji* *bez podatku pcc* Na sprzedaż duże lokale mieszkalne z ogródkiem usytuowane w nowoczesnej zabudowie szeregowej na Ołtaszynie. Dostępne są różne warianty: - garaż + 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

395 225 zł42 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Kompaktowe mieszkanie z ogródkiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

284 130 zł27 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania do III Kwartału 2023 Kawalerka na Sołtysowicach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

451 106 zł48 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania do III Kwartału 2023 Kawalerka z na Sołtysowicach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

531 140 zł64 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

870 000 zł66 m² 13 266,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam Państwu do zaoferowania piękne mieszkanie powierzchni użytkowej 65,58 m2, do którego przynależy, garaż wraz z dużą komórką lokatorską pod budynkiem Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

464 346 zł49 m² 9 490,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

928 560 zł84 m² 11 020,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022