dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

889 995 zł86 m² 10 360,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ołtaszyn/premium/ 4pokoje /2016r/lux/85m2! Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w cichej okolice. Nowy Blok 2016r Słoneczny Ołtaszyn -premium - osiedle zamknięte. Obok park z dużym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mielczarskiego

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł49 m² 11 214 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie z dwoma balkonami i garażem! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,8 m2, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

469 000 zł50 m² 9 311 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości! Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 50 m2, z balkonem, gotowe do zamieszkania. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

595 000 zł52 m² 11 396 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Chcesz być blisko miasta, mieć usługi w zasięgu ręki, a dodatkowo w sąsiedztwie tereny zielone? Ta inwestycja to to, czego szukasz. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Klecina,Wrocław

3 850 zł65 m² 59,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65 m2, z dużym balkonem - położonego przy ulicy Cukrowej we Wrocławiu, na pełnej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnogajska

Tarnogaj,Wrocław

670 000 zł49 m² 13 712,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,86 m2. Mieszanie położone jest na 1 piętrze, z oknami na patio - relaksujący widok z okien na fontannę, w komfortowej odległości od placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

985 000 zł49 m² 19 951 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49,37 m2 z dużym, zadaszonym balkonem 10,62 m2 znajdujący się na 15 piętrze w ścisłym centrum Wrocławia. Widok na rzekę oraz panoramę Wrocławia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

274 863 zł17 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny mikroapartament w centrum Wrocławia, położony w pobliżu centrum biznesu i luksusowych inwestycji. Nieruchomość inwestycyjna, więc atutem inwestycji jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне так же на русском языке * Lokalizacja: oporów ulica Cesarzowicka * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 50 m2 * Piętro: parter * Informacje dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ołtaszyn Iwaszkiewicz 2-3 pok.GARAŻ Pierwszy Najem Pierwszy najem! Do wynajęcia piękne mieszkanie o pow. 48,08 m2 w nowym budynku wielorodzinnym przy ul. Iwaszkiewicza. Budynek jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

396 000 zł30 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuje mieszkanie 2-pokojowe mieszkanie z przeszkoloną loggią 9m2. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Krakowskie Tarasy, dewelopera ims, IV etap z oddaniem na przełomie I/II kw. 2023.r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

569 000 zł61 m² 9 265,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Poszukujesz nieruchomości? Taki proces obfituje w przeszkody mogące skutecznie Cię zdemotywować i skutecznie odebrać przyjemność z realizacji planów inwestycyjnych, bądź marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

559 216 zł44 m² 12 632 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta Z rynku pierwotnego sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 44,27 m2 w doskonałej lokalizacji i wspaniałą zachodnią wystawą. Otocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

419 999 zł39 m² 10 796,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lux Piękne Ołtaszyn 2 pok. z garażem! Polecamy do sprzedania urokliwe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym o powierzchni 38m + 8m balkon. Mieszkanie położone na Ołtaszynie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

2 250 000 zł149 m² 15 075,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do Sprzedaży Apartament położony na Kępie Mieszczańskiej Apartament znajduje się przy ul. Zyndrama, charakterystyczny dla lokalu jest duży taras z widokiem na Odrę, przestrzenny i mocno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Maślice

Maślice,Wrocław

515 000 zł59 m² 8 779,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i loggią na doskonale skomunikowanych wrocławskich Maślicach. 3-ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

545 067 zł66 m² 8 289,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Podwyższony Standard Deweloperski * Gotowe do odbioru Idealne dla rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

265 000 zł20 m² 13 527,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu jasną, przeszkloną kawalerkę inwestycyjną w ramach nowopowstającego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

589 000 zł67 m² 8 841,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry W ofercie przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i osobnym wc na zielonym Zakrzowie. Zielone przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

499 900 zł60 m² 8 292,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Podwyższony standard deweloperski * Gotowe do odbioru Dwustronne mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

385 000 zł27 m² 14 056,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu jasną, przeszkloną kawalerkę inwestycyjną na ostatnim piętrze w ramach nowopowstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Maślice

Maślice,Wrocław

545 000 zł57 m² 9 561,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- pierwszy najem - Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia od zaraz - nowe budownictwo, wyposażone, umeblowane - gotowe do zamieszkania. Nowe osiedle znajdujące się w północno- zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł63 m² 9 478 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: bezpośredni dostęp do terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

483 625 zł55 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Trzypokojowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

529 999 zł40 m² 13 253,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Krzyki Jesionowa Premium 2 pokoje/lux! Luxusowy! Polecam w doskonałej premium lokalizacji Wrocławia mieszkanie o powierzchni 39,9 m2 znajdujące się na Krzykach przy ul. Jesionowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

413 080 zł37 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty: telefon kawalerka Z balkonem, nad odrą. Układ pomieszczeń: mieszkanie o projektowanej powierzchni 36,80 m2 składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

749 000 zł53 m² 14 055 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun Oferty: tel. Ciche, luksusowe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,29 m2 z ogrodem w Apartamentach Wiśniowa - wykończone w bardzo wysokim standardzie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sygnałowa

Jagodno,Wrocław

850 000 zł71 m² 11 982 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piętro w domu z dużym ogrodem na Jagodnie. Lokalizacja: jagodno charakteryzuje się zieloną okolicą o walorach rekreacyjnych. Znajdują się tu liczne ścieżki spacerowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

421 000 zł57 m² 7 331,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowo powstała inwestycja w północnych rejonach Wrocławia - Lipa Piotrowska. Oferowane mieszkanie znajduję się przy cichej i spokojnej ul. Cynamonowej na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

530 456 zł36 m² 14 545 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny 2 - pokojowy apartament w centrum Wrocławia, położony w pobliżu centrum biznesu i luksusowych inwestycji. Nieruchomość inwestycyjna, więc atutem inwestycji jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

795 359 zł73 m² 10 969 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Chcesz być blisko miasta, mieć usługi w zasięgu ręki, a dodatkowo w sąsiedztwie tereny zielone? Ta inwestycja to to, czego szukasz. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe.