dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Borek

Borek,Wrocław

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Krzyki Borek. Okolice Parku Południowego i Skowroniego. Do sprzedaży nieruchomość stworzona jako inwestycja pod wynajem. Są to trzy niezależne mieszkania w jednym lokalu: dwa jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

615 000 zł74 m² 8 339 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Opiekun oferty Serdecznie polecam dwupoziomowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w jednej z najspokojniejszych części miasta - Wojszycach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

301 728 zł29 m² 10 354,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc,! cena deweloperska! - 301 728 zł Opiekun oferty: sabina Inwestycja jest usytuowana na terenach zielonych, w pobliżu Parku Sołtysowickiego. Elegancka trzypiętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

289 610 zł28 m² 10 324,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc,! cena deweloperska! - 289 610 zł Opiekun oferty: sabina Inwestycja jest usytuowana na terenach zielonych, w pobliżu Parku Sołtysowickiego. Elegancka trzypiętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

490 000 zł60 m² 8 224 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu z dobrą komunikacją Opiekun oferty tel. Polecam 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 59,58 m2, znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Hallera

Borek,Wrocław

1 505 000 zł98 m² 15 357 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Specjalista ds. nieruchomości Tel: polecam na sprzedaż przestronny, wykończony w dbałością o szczegóły, wyjątkowy apartament 4pok.o pow. 98m2 plus ogródek/taras 43m2, położony na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 477 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowy apartament Z dwoma balkonami I widokiem na piękne zachody słońca! 2-pokojowe mieszkanie z 2-balkonami, o powierzchni 43,48 m2, położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 180 000 zł91 m² 12 967 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun Oferty: tel. Mieszkanie 4-pokojowe w nowym apartamentowcu w obrębie Placu Grunwaldzkiego. Znakomite jako: * inwestycja pod wynajem ( również możliwość podzielenia na dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ametystowa

Ołtaszyn,Wrocław

559 000 zł54 m² 10 449 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie na Ołtaszynie, gotowe do wprowadzenia! Otoczenie nieruchomości Nieruchomość znajduje się na zielonym Ołtaszynie, w otoczeniu willi, w pobliżu Torów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

679 000 zł56 m² 12 212 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun Oferty: tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp 3 - pokojowe mieszkanie 55,6 m2 w inwestycji Apartamenty Innova ( ul. Jesionowa) na 8 piętrze. Otoczenie nieruchomości: bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

639 000 zł68 m² 9 341 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie bez podatku pcc- po odbiorach w trakcie remontu! (zdjęcia przedstawiają wizualizacje). Termin realizacji koniec kwietnia 2022. telefon Nr licencji pfrn 23784 gotowe! Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

514 000 zł41 m² 12 521 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. *** tylko W sdp Nieruchomości *** 2-pokojowe mieszkanie z tarasem, o powierzchni 41,05 m2, położone jest na 2 piętrze, w 8-piętrowym budynku na Popowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

648 000 zł61 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie Z garażem - idealne dla rodziny! opiekun oferty: tel. Wyłącznie W biurze sdp! Piękne, nietuzinkowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,8 m2 z dużym tarasem i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

544 900 zł51 m² 10 597 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie z tarasem, o powierzchni 51,42 m2, położone jest na 3 piętrze, w 6-piętrowym budynku na Starym Mieście! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 432 080 zł125 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc,! cena deweloperska - 1 432 080 zł Opiekun oferty: sabina Inwestycja jest usytuowana tuż nad Odrą.Nowoczesna zabudowa. Przy samym osiedlu znajduje się przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 300 000 zł59 m² 22 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 59 m , usytuowane na drugim piętrze w apartamentowcu tuż przy Odrze. Wchodząc do mieszkania znajdujemy się w wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

490 000 zł60 m² 8 224,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania mieszkanie w okazyjnej cenie o powierzchni 59,58 m2 położone na wrocławskich Maślicach na osiedlu z 2012r. Idealnie nada się dla rodziny lub pod wynajem dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

334 250 zł34 m² 9 688,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc,! cena deweloperska! - 334 250 zł Opiekun oferty: sabina Inwestycja jest usytuowana na terenach zielonych, w pobliżu Parku Sołtysowickiego. Elegancka trzypiętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

277 780 zł16 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * * Kępa Mieszczańska * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -możliwość dokupienia miejsca postojowego Podana Cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

430 000 zł49 m² 8 704,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49.40 m2 na Oporowie! *PROWIZJĘ POŚREDNICTWA POKRYWA DEWELOPER* Mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem, zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

413 875 zł43 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji oraz bez pcc! mieszkanie gotowe do odbioru już W IV kwartale 2022 roku 2 pokoje z balkonem na II piętrze Rozpocznij rok nowymi decyzjami. Zakończ rok w nowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Agrestowa

Partynice,Wrocław

460 000 zł49 m² 9 387,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0% pcc, 0% prowizji dla biura! Opiekun oferty: tel.: Mamy do zaoferowania dla Państwa kameralną inwestycję w zabudowie szeregowej zlokalizowanej w spokojnej dzielnicy Partynice. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Poświętne,Wrocław

392 581 zł33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc,! cena deweloperska - 392 581 zł Opiekun oferty: sabina Zawadzka Nowe osiedle powstałe wśród zieleni, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

796 100 zł76 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości 5 pokoi z balkonem na Południu Wrocławia! Widok na zieleń! Opiekun Oferty telefon Mieszkanie: 5 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 76m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

535 889 zł60 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Przestronne 3 pokoje Z 2 balkonami! gotowe do odbioru Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 60,28m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sąsiedzka

Klecina,Wrocław

3 500 zł78 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klecina- partynice 3 pokoje, sąsiedzka / garaż opiekun oferty Tel: e-mail: (for English scroll down) *** mieszkanie dostępne od 1.06*** Serdecznie polecam 3-pokojową nieruchomość mieszczący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

659 645 zł66 m² 10 025 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowy etap W inwestycji premium przy parku 4 pokoje z ogródkiem i tarasem! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel. 4-pokojowe mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

556 260 zł58 m² 9 525 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości 3 pokoje z balkonem na Południu Wrocławia! Słoneczny i ciepły salon. Opiekun Oferty telefon Mieszkanie: 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

510 273 zł51 m² 10 025 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego. 3 pokoje z balkonem przy Parku Grabiszyńskim! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

453 900 zł45 m² 10 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości 2 pokoje z balkonem w zielonej okolicy! Opiekun oferty tel. Mieszkanie: 2 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 44,57m2, znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

386 900 zł36 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36,50 m2 na Oporowie! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem, zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołbin

Ołbin,Wrocław

882 500 zł67 m² 13 152 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 67,10 m2 na Ołbinie! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 4-pokojowe, z balkonem, zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ołtaszyńska

Partynice,Wrocław

460 000 zł49 m² 9 388 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy do zaoferowania dla Państwa kameralną inwestycję w zabudowie szeregowej zlokalizowanej w spokojnej dzielnicy Partynice. Ostatnie 2 mieszkania! Układ: -pokój z aneksem 30 m2 -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

690 000 zł48 m² 14 318,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania Apartament urządzony nowocześnie i stylowo. Wyróżnia się wysokim standardem wykończenia. Znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą. Odmalowany i odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

799 900 zł100 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mam Państwu do zaoferowania piękne 4-pokojowe mieszkanie na Ołtaszynie , znajdujące się na parterze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym, w okolicy ulicy zwycięskiej/obrońców Poczty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

480 000 zł52 m² 9 146 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Super mieszkanie z 2 ogródkami! Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 52,48m2 znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

511 890 zł34 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc,! cena deweloperska! -511 890 zł Opiekun oferty: sabina Inwestycja jest usytuowana niedaleko centrum. Elegancka zabudowa. Przy samym osiedlu znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

640 320 zł70 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji oraz bez pcc! ostatnie 4 pokoje gotowe na 11/2022 Rozpocznij rok nowymi decyzjami. Zakończ rok w nowym mieszkaniu. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

327 750 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne na początek mieszkanie na Sołtysowicach. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

620 000 zł53 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oto 3-pokojowe mieszkanie na renomowanym osiedlu z 2016 r. Lokum da Vinci (blisko Astry) z bardzo dużym balkonem. Nieruchomość mieści się na ul. Drzewieckiego - od strony ul. Lotniczej. To.