dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stoczniowa

Zakrzów,Wrocław

456 679 zł53 m² 8 606,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji dla kupującego! Mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul. Stoczniowej na wrocławskim Zakrzowie. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu, które docelowo będzie składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

939 000 zł98 m² 9 582 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Obniżka O 40.OOO ZŁ! Posiadam w sprzedaży mieszkania 3 lub 4-pokojowe w metrażu 42-101 mkw z balkonami lub ogrodami. Zamieszkaj nad Odrą o krok od ścisłego centrum. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

397 000 zł36 m² 11 089,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Duża kawalerka* Balkon* Garaż * Komórka Lokatorska Lokalizacja: fabryczna/ Grabiszyn Ilość pokoi:1 Metraż: 35,8 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 1/2 (winda ) Informacje dodatkowe: nieruchomość z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

483 709 zł40 m² 12 102 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i komórką lokatorska. Mieszkanie o powierzchni 37,96 m2 z bardzo dużym balkonem, znajduje się na 9 piętrze w 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

419 000 zł31 m² 13 516 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadam w sprzedaży mieszkania 2 lub 1-pokojowe (z możliwością aranżacji na dwa pokoje) w metrażu 31-49 mkw z balkonami lub tarasami. Zamieszkaj nad Odrą o krok od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

729 000 zł74 m² 9 785 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Obniżka O 28k! Posiadam w sprzedaży mieszkania 3 lub 4-pokojowe w metrażu 42-101 mkw z balkonami lub ogrodami. Zamieszkaj nad Odrą o krok od ścisłego centrum. Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Fabryczna,Wrocław

586 163 zł61 m² 9 625,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż trzypokojowe jasne i przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim o wielkości 60,90 m2 usytuowane na pierwszym piętrze znajdujące się na nowobudowanym, kompleksowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

817 892 zł77 m² 10 587,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecam mieszkanie 4-pokojowe, z dwiema łazienkami na monitorowanym osiedlu, na Starym Mieście. Nieopodal Odry, na Starym Mieście powstaną komfortowe i funkcjonalne mieszkania o metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

439 000 zł40 m² 11 113,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w popularnej dzielnicy. Niska, nowoczesna zabudowa, blok z 2015 roku. W cenie mieszkania miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muchobór Mały

Muchobór Mały,Wrocław

356 060 zł41 m² 8 746,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0% prowizji, bez podatku pcc! Mieszkanie w kameralnym 2 piętrowym budynku zlokalizowanym w zachodniej części Wrocławia, w samym środku dzielnicy Muchobór Wielki, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

2 600 zł57 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy budynek/3pok/miejsce w garażu w cenie! Do wynajęcia przytulne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na przyjaznym dla rodzin osiedlu przy ul. Babiego Lata. Mieszkanie zlokalizowane na Ip.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Młodnickiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

637 200 zł60 m² 10 620 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam komfortowe mieszkanie w centrum, nad Odrą. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, oddzielnej kuchni z wyjściem na balkon, 2 sypialni, łazienki i wc. Powierzchnia 53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 000 zł113 m² 26 548,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy apartament 2 poziomy, 2 łazienki, balkon, loggia, garaż podziemny. Na pierwszym poziomie przestronny salon, jadalnia, kuchnia i łazienka. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

378 725 zł43 m² 8 857 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski nowa inwestycja na pilczycach! Opiekun nieruchomości: tel. Przestronne mieszkanie 2 pokojowe! Kameralne budownictwo - tylko 1 budynek, 4 piętra. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

720 380 zł72 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o wielkości 72,40 m2 usytuowane na pierwszym piętrze znajdujące się na nowobudowanym, kompleksowym, strzeżonym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olimpia Port. W pełni wyposażone przepięknie wykończone mieszkanie dla 2-ch osób, z najwyższej jakości materiałów, z pięknym otwartym widokiem na park i słonecznym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeździecka

Krzyki,Wrocław

695 000 zł59 m² 11 779,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 59 m2, w doskonałej lokalizacji (granica dzielnic Partynice i Klecina - ulica Jeździecka). Przestronne mieszkanie w bloku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

578 012 zł70 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o pow. 69,64 m2 zlokalizowane przy ul. Czartoryskiego (boczna Kamińskiego). Usytuowane jest na II parterze. Mieszkanie jest przestronne i daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

819 000 zł91 m² 8 972,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z 3 sypialniami i 2 łazienkami o pow. 91,28 m2 Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 28m2 i wyjściem na balkon o pow. 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55m 2 Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

510 081 zł41 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji I bez podatku pcc! W topowej lokalizacji! Przedstawiam przestronne mieszkanie dwupokojowe o wschodniej wystawie okien. Z salonu i z sypialni wyjście na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

536 852 zł66 m² 8 089,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0%prowizji! 0% pcc! Idealne dla Rodziny! Mieszkanie na pierwszym piętrze,znajdujące się przy ulicy Zatorskiej. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem (możliwość wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

514 883 zł61 m² 8 490,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

, ani pcc! -parterowe mieszkanie z trawnikiem oraz tarasem -gotowe do odbioru -duże przeszklenia Oferowane mieszkanie składa się z : -salonu z aneksem (możliwość wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

1 800 000 zł69 m² 26 087 zł/m²

 

Piętro:31/46

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność! Oferuje zakup luksusowego 69m2 apartamentu na 31p. w skytower. Apartament: - luksusowo wykończony z materiałów najwyższej jakości, przeszedł kompletny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

407 550 zł43 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację , ani podatku pcc! Idealne dla Rodziny mieszkanie na Oporowie! Klasyczny rozkład! Dostępne również inne metraże i układy! Parterowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

519 000 zł44 m² 11 662,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,5m2, położone na 3 piętrze w pięciopiętrowym bloku z 2004r z windą, przy ul. Stysia. Mieszkanie składa się z: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

444 444 zł40 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Mieszkanie już gotowe do odbioru! Dwa pokoje o klasycznym układzie nad rzeką! Duży balkon! Oferowany lokal składa się z : -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel: polecam do wynajęcia apartament o powierzchni 46m2 w nowoczesnej inwestycji przy ul. Kurkowej 32. Nowoczesny budynek znajduje się w bezpiecznej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas * pokrótce 3 pokojowe mieszkanie w 60 mkw/ z tarasem 30 mkw/ komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym/wojszyce Klasztorna/ idealne dla pary/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

408 366 zł42 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - oferta deweloperska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w południowej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowice

Karłowice,Wrocław

233 646 zł34 m² 6 910,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowy lokal dwu-pokojowy z balkonem! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z : - przedpokoju ( 4,77 m2) - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m2 usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego z 1930 roku zlokalizowanego w okolicach ulicy Kromera we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

535 000 zł48 m² 11 237 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun nieruchomości: wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem na Oporowie. Otoczenie nieruchomości: bezpośrednie otoczenie Mieszkanie położone jest na terenie nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

441 774 zł49 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż bez prowizji i pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację. Mieszkanie w stanie deweloperskim: - cena: 441 774zł - metraż: 48,60m2 - dwa pokoje - osobna kuchnia - łazienka z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

455 326 zł63 m² 7 202 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 63,22 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Cztery Pory Roku na Jagodnie przy ul. Komedy (6.1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

388 128 zł40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - oferta deweloperska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 1-pokojowego zlokalizowanego w południowej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraińskiego

Stare Miasto,Wrocław

570 000 zł53 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjnie położone mieszkanie o pow. 53 mkw, na ul. Kraińskiego we Wrocławiu. Mieszkanie pierwotnie trzypokojowe , obecnie dwupokojowe , z odrębną kuchnią , łazienka z wc ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

3 000 zł73 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ul. Zwycięska, 3 pokoje z tarasem, osobna kuchnia - dla rodziny. Wolne od zaraz. Kameralna uliczka ze sklepami i usługami. 3 pokoje - 2 sypialnie, ze słonecznego salonu (południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

428 744 zł45 m² 9 578,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 44,76 m2 na wrocławskich Sołtysowicach, w sąsiedztwie pięknego parku. Wykaz pomieszczeń: pokój z aneksem kuchennym 23,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

2 500 zł59 m² 42,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Borku z balkonem i garażem. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na ul. Oficerskiej. Mieszkanie o pow. ok. 60m2 z dużym balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

15 000 zł124 m² 120,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jedyny w swoim rodzaju Apartament we Wrocławiu! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Polecam do wynajęcia wyjątkowy Penthouse położony w ovo o powierzchni 124 m2.