dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

715 000 zł45 m² 15 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: stylowe mieszkanie 45 m z dużym ogródkiem (67 m ) Wrocław, klecina Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane pod okiem projektanta wnętrz mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja na granicy Wrocławia. Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł34 m² 14 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 2. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku z cegły z końca lat 60., przy zadrzewionej bocznej ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o pow 36 m , położone na parterze w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

495 000 zł34 m² 14 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 34m2, 2 piętro w bloku z końca lat 60-tych. Mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy w Śródmieściu Wrocławia. Bardzo dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 966 zł36 m² 12 887,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,78 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Narożne 3-pokojowe mieszkanie z największym ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej na Brochowie. Opiekun oferty: justyna Adamiak Nr licencji pfron 28305 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,19 m2, usytuowane na wysokim parterze jednopiętrowego budynku mieszkalnego z 1937 roku, zlokalizowanego w okolicach skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 kawalerki na jednej kw. Mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ul. Sudeckiej 76. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł47 m² 13 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy ul. Wilanowskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na wysokim parterze z ogródkiem w kameralnym, 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,76 m² 15 360,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu nowego mieszkania w nowo powstałej inwestycji Nowe Miasto Różanka przy ul. Młynarskiej. Lokalizacja: nowe Miasto Różanka to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł71,50 m² 9 776,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z możliwością 3 pokoi - Przystań Królewiecka III, maślice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie K1/23 zlokalizowane w prestiżowej i niezwykle popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

693 653 zł57,57 m² 12 048,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfort, styl i świetna lokalizacja - Twoje nowe mieszkanie czeka! Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł53,66 m² 14 629,15 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

3 pokoje | 54 m | 5 piętro | balkon. 0% prowizji. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 54 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji. Dlaczego warto? Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 464 zł46,48 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,48 m2 , usytułowane na parterze budynku. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym -20,35 m2, sypialni- 11,43 m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 238 zł59,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł118,50 m² 15 105 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

ul. Ślężna przy Parku Skowronim tylko dla klienta gotówkowego Przestronne, dwustronne czteropokojowe mieszkanie o pow. 118,50 m z ogródkiem i dwoma balkonami w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 160 zł56,12 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem w ścisłym centrum Wrocławia (ul. Prusa 8). Lokal o powierzchni 56 m znajduje się w nowoczesnym budynku z 2019 roku (z windą.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł89,50 m² 8 592,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Inwestycyjne Mieszkanie z Poddaszem do Adaptacji (30 m ) - Idealne dla Wizjonerów! Odkryj potencjał tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 59,5 m , zlokalizowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 600 zł39,20 m² 14 709,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowym osiedlu na pełnej zieleni Różance. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 19-metrowy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 280 zł75,80 m² 11 513,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,40 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekunka oferty Sabrina Przybył tel.   Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości - Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Sępolnie! Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Szukasz miejsca, które łączy prestiż historycznej dzielnicy z funkcjonalnością? Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Olszewskiego, sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł31,30 m² 19 009,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej i dochodowej formy.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł70 m² 10 428,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o pow. 70 m2 w domu wolnostojącym, z przestronną działką 470 m2 na wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie stanowi parter domu. Lokalizacja: niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 000 zł41,63 m² 13 788,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł31,90 m² 14 733,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w bloku Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 197 zł27,35 m² 19 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56,12 m² 19 600,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem zlokalizowanym na prestiżowym osiedlu przy ulicy Prusa We Wrocławiu. Apartament mieści się na parterze budynku z 2019 roku, będącego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł27 m² 16 629,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka przerobiona na 2-pokoje o łącznej pow. 27 m z dużym balkonem 5,5 m , położone na 7. piętrze w 8-piętrowym budynku z 1984 roku (wielka.

Szczegóły ogłoszenia

832 749 zł48,01 m² 17 345,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61 m2 na Wojnowie, zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł54 m² 22 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osoba prowadząca wioletta grzesiak tel. Tel.   Nr Licencji pfrn 2258 Oferta na wyłączność klucze W biurze. Polecam na sprzedaż nowoczesny apartament w budynku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł127,47 m² 50,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** oferta specjalna*** we invite you to visit 7 days A week This unique, luxurious apartment is located in Wrocław's famous Art Nouveau gem - a "round" tenement house located at the intersection.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł60,62 m² 18 129,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Przedmieściu Oławskim zaadaptowane na lokal usługowy, w którym jest prowadzone studio tatuażu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na parterze na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł99,28 m² 9 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z jadalnią, balkonem oraz dwiema łazienkami o powierzchni 99,28 m, umieszczone na 2 piętrze w kamienicy. Opiekun oferty Natalia Sobczyńska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 371 zł40,20 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka Z widokiem na rzekę i przestrzenia sypialnianą Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 40,2 m2 znajdująca się na 1 piętrze inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

798 340 zł81,24 m² 9 827 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament z poddaszem do własnej aranżacji. Ten dwupoziomowy apartament to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe mieszkanie. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 000 zł64,68 m² 11 842,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnego mieszkania z dodatkową przestrzenią w postaci ogródka na osiedlu Tarnogaj. Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł88,33 m² 10 755,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Przestronne mieszkanie dla rodziny - 88 m W doskonałej lokalizacji wrocławia | Plac Grunwaldzki To jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88,33 m zostało zaprezentowane.