dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

685 000 zł49 m² 13 942,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bardzo zadbane i pięknie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 49 m , położone w nowym budownictwie przy ul. Kościańskiej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kasztanowa

Borek,Wrocław

1 302 000 zł93 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bliźniak przy Alei Kasztanowej - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem. Willa w której znajdują się dwa mieszkania, 3 garaże i duża piwnica. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rymarska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

859 000 zł56 m² 15 301 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowy apartament w sercu Grabiszynka przestrzeń, elegancja i zieleń Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z tarasem i zadbanym ogródkiem łączące komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

821 238 zł60 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

837 000 zł54 m² 15 586,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

3 pokoje z dużym balkonem | Idealne dla rodziny Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji na wrocławskim Szczepinie - w świetnie skomunikowanej lokalizacji, kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł44 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia jasny, funkcjonalny lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

463 422 zł26 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 800 zł19 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni ok.19m , położona w nowym budynku z 2020 roku przy ul. Dmowskiego na Kępie Miesczańskiej. Informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaworska

Szczepin,Wrocław

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

509 000 zł48 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

**na sprzedaż zadbane mieszkanie na pierwszym piętrze we Wrocławiu** Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na ogrody i tereny nad rzeką. Lokal jest cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

2 370 zł32 m² 74,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe z dużym ogródkiem pierwszy najem! Viva Jagodno | Krzyki, wrocław Atlant Estates prezentuje do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

477 325 zł26 m² 18 565,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Strachocin,Wrocław

756 700 zł80 m² 9 458,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania z ogródkiem w spokojnym i zielonym miejscu, ale z pełną infrastrukturą i łatwym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

889 030 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,50m2 + ogród 17,00m2 +taras 22,10m2 + strefa wejściowa o pow. 53,30m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

498 695 zł26 m² 19 396,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

459 224 zł34 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

796 692 zł62 m² 12 895,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Żar,Wrocław

784 064 zł95 m² 8 272,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego ppokrywa sprzedający. Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

526 410 zł39 m² 13 456,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania 2 pokojowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

539 000 zł52 m² 10 365,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż bezczynszowe, 2-pokojowe 52m2 mieszkanie z dużym ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami Muchobór Wielki / Mokronos Dolny W budynku tylko 2 mieszkania Metraż: 52 m + ogród +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, przy ul. Kotlarskiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 45 m2; mieszkanie dwustronne; parter w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

309 999 zł30 m² 10 247,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

462 098 zł26 m² 17 973,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

670 000 zł61 m² 10 978,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z ogródkiem - Wrocław, muchobór Wielki, ul. Stanisławowska Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

3 200 zł38 m² 84,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone na prestiżowej inwestycji Ogrody Hallera przy alejach Hallera, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

369 000 zł26 m² 14 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 25,63 m2 z ogródkiem ok 12 m2 w apartamentowcu z 2024 r. na Jagodnie. Lokal w stanie deweloperskim: salon z aneksem kuchennym ok 20 m2, łazienka ok 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 859,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan nieruchomości i nie są wizualizacjami. Powierzchnia powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczytnicka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 850 zł30 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Karłowice,Wrocław

680 000 zł74 m² 9 196,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 73,94m2 zlokalizowane przy placu marsz. Józefa Piłsudskiego 15 na Wroclawskich Karłowicach Nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

439 000 zł35 m² 12 614,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

389 000 zł26 m² 15 178 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w inwestycji Jagodno Park przy ulicy Drabika 89. We speak English, ukrainian and Russian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

910 000 zł53 m² 17 189,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

1 099 000 zł72 m² 15 280,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne i słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 z ogrodem, na zielonym Oporowie. Zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

899 000 zł76 m² 11 885,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75,64 m , zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku na Sołtysowicach. O inwestycji Nowoczesne, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

349 999 zł29 m² 11 933,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

699 000 zł49 m² 14 216 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,17 m z prywatnym ogrodem i tarasem o powierzchni ok. 45 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2015 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł69 m² 51,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na Ogród Botaniczny i Ostrów Tumski ul. Wyszyńskiego Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68,5 m , położone w nowoczesnym.