dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Plac Grunwaldzki,Wrocław

479 000 zł39 m² 12 282 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego centrum Wrocławia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na półpiętrze budynku okolice ul. Prusa, w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

549 000 zł44 m² 12 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie z ogródkiem na Zakrzowie W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

484 803 zł27 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 1/05/D na parterze budynku B1 w Inwestycji Apartamenty Świeradowska Dewelopera cte. Mieszkanie do kupienia w okazyjnej cenie, poniżej aktualnej ceny rynkowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

1 398 800 zł95 m² 14 693,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95.2m2 z ogromnym ogrodem niespełna 200m2 przy ul. Węglinieckiej, na wrocławskich Maślicach. Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

577 192 zł58 m² 9 913,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poświętne,Wrocław

494 868 zł39 m² 12 688,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,12 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

980 000 zł53 m² 18 490,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Świetna oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Składa się z : salonu z aneksem kuchennym,antresoli,balkonu,łazienki z wc. Niezwykłym atutem jest niewliczona w metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

594 384 zł49 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,72m2 z ogródkiem 20,14m2 i z tarasem 3,71m2 inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 120 050 zł75 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże Mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

589 000 zł50 m² 11 827,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,8mkw z ogrodem 19,31mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna architektura budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lauterbacha

Żerniki,Wrocław

940 000 zł65 m² 14 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj jak w domu jednorodzinnym 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem na Nowych Żernikach. Zapraszam do obejrzenia filmu Wrocław, ul. Heinricha Lauterbacha mieszkanie z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

629 000 zł60 m² 10 521,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 3-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni całkowitej ok 60 m2, a użytkowej 47 m2. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

909 823 zł53 m² 17 160 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

940 235 zł52 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

839 000 zł52 m² 16 134,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią do sprzedaży przy Ogrody Hallera 86***. Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym, kameralnym osiedlu Ogrody Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

495 000 zł26 m² 19 141,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń, umów się! Zapraszam na prezentację. Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy. Własny ogród W centrum miasta - takiej oferty nie ma nikt, a do tego: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

465 000 zł25 m² 18 577,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń, umów się! Zapraszam na prezentację. Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy. Kawalerka z potencjałem na antresolę | 3,94 m wysokości | rewitalizowana kamienica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

478 236 zł25 m² 19 106,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń, umów się! Zapraszam na prezentację. Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy. Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w budynku z windą na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest nowocześnie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

760 000 zł56 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 56 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy z 1940 roku. Do mieszkania przynależą dwa ogródki! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Partynice,Wrocław

912 000 zł81 m² 11 259,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie / 4 pok/zabudowa szeregowa / dla obcokrajowców / Ok. Partynic / 4pok. / ogród / miejsce postojowe Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękną inwestycję przy Partynicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

950 000 zł73 m² 13 076,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,65 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze 1 piętrowego szeregu z 2012 roku. Lokalizacja - Jagodno - okolice Vivaldiego Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

539 000 zł31 m² 17 220,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z tarasem w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum Wrocławia, kilka kroków od ul. Podwale i Galerii Renoma. Kawalerka w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 514 000 zł144 m² 10 521,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie mieszkanie 4 pokojowe (bardzo prosta możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju) z garażem o powierzchni około 143,9 m2 - bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 250,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: wojszyce | Grota Roweckiego, metraż:53,24m2, kuchnia: aneks kuchenny, piętro: 2/3, blok z 2015 roku z windą, informacje dodatkowe: osiedle zamknięte, konieczność zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

657 095 zł58 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,15m2 z ogródkiem 14,44m2 i z tarasem 4,59m2 inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

889 569 zł83 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,55m2 + ogród 17,15m2 +taras 21,93m2 + strefa wejściowa o pow. 53,14m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 499 zł43 m² 58,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe z dużym ogródkiem oraz miejscem postojowym na samochód na osiedlu Jagodno 700-m od przystanku mpk Wrocław (ustawne, szafy do przechowywania, z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

821 581 zł66 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

675 000 zł40 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone przy ul. Madalińskiego. Wnętrze zaprojektowano w minimalistycznym stylu z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

722 000 zł49 m² 14 734,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 w budynku z windą na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest nowocześnie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

540 000 zł34 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje z loggią przy Ogrodzie Botanicznym Są mieszkania, które mają w sobie coś więcej niż tylko metraż. To miejsce łączy zielone otoczenie, spokój i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

796 692 zł62 m² 12 895,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Karłowice,Wrocław

889 000 zł92 m² 9 715,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu willowych Karłowic, gdzie historia łączy się z wygodą i bliskością natury! Atuty mieszkania: 91,5 m przestrzeni - 3 duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw na Wrocławskim Ołtaszynie Mam przyjemność przedstawić atrakcyjne, funkcjonale, parterowe mieszkanie z ogródkiem, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

2 500 zł34 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Jednopokojowe mieszkanie - kawalerkę zlokalizowaną na 4 piętrze w kompleksie budynków Atal Towers wraz z tarasem i ogródkiem. Cena najmu: 2500 pln/m-c + 780 pln (czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Różanka,Wrocław

3 800 zł72 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, z ogrodem 200 m2 do wyłącznego korzystania! Max dla 5 osób! Mieszkanie - przestronne, słoneczne i rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 177 368 zł89 m² 13 243,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

782 218 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 66,01 m2 i znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku a jego główne cechy to- przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

2 850 zł47 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje z ogródkiem | ul. Rybnicka | Wrocław For English version, see below Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na nowym, kameralnym.