dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 168 ogłoszeń

569 000 zł51,93 m² 10 957 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł37 m² 13 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia o powierzchni 37 m przy ul. Zielińskiego. Oferujemy mieszkanie na 4,5 piętrze z windą. Duże okna zapewniają doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł52,60 m² 12 433,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne dla studenta, inwestora czy młodej rodziny, świetna lokalizacja! Zadbane, po remoncie, dwustronne 2 pokoje z osobną kuchnią i balkonem od strony zieleni. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 816 zł57,56 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Krzykach idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: 3 funkcjonalne pokojebalkonmożliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

754 110 zł55,86 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowa oaza komfortu z balkonem | Wrocław, nowodworska Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świetną lokalizację! To mieszkanie to 55,86.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł46,29 m² 15 554,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Perełka w środku miasta, przestronne, słoneczne, ciche mieszkanie 2 pokojowe z którego do Rynku spacerkiem idzie się 20 minut, cały czas spacerując wzdłuż rzeki najpierw Oławy.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł45 m² 19 311,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż wyjątkowy, 45-metrowy apartament w odrestaurowanej kamienicy. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, bliskość zabytkowego centrum oraz ciszę własnego ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z dwoma balkonami w nowym budynku Położonym w centrum Wrocławia na Kępie Mieszczańskiej, w sąsiedztwie Hotelu Campanile. - ul. Władysława Jagiełły 5a. -.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł74 m² 10 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, słoneczne, przestronne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w bliskiej odległości do Rynku. W mieszkaniu jaki i w budynku wymienione wszystkie instalacje- wodna, grzewcza,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,20 m² 12 975,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż jest wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej i spokojnej części Wrocławia na Ołtaszynie w budynku z 2018 roku. Powierzchnia I metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 824 zł31,30 m² 17 150,93 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47 m² 14 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe, 47 m , loggia, świetna lokalizacja Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł83,50 m² 10 119,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

2 mieszkania inwestycyjne 84 m - pl. Grunwaldzki, wrocław Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m przy ul. Grunwaldzkiej. Lokal został podzielony na dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł60,50 m² 13 553,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjne, po kapitalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe, które od razu można zamieszkać! Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 60,50 m (według księgi wieczystej 65,61.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł26,40 m² 15 909 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę ustawnej kawalerki z oddzielną kuchnią i dużym balkonem, położonej przy ul. Złotoryjskiej we Wrocławiu. Mieszkanie: ustawna i jasna przestrzeń powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł60,35 m² 12 410,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 56 m usytuowane na parterze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: - mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł52 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania, na świetnie usytuowanym osiedlu - Biskupin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł128 m² 13 672 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

479 700 zł30 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Home&invest Oddział Wrocław Kawalerka 29,61 m | umeblowana | loggia z widokiem na park | winda | Wrocław, nowy Dwór Na sprzedaż w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 29,61.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowy apartament w multifunkcyjnym budynku ovo. - futurystyczny projekt paryskiej pracowni architektonicznej Gottesman - Szmelcman. Lokal umeblowany i wyposażony w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł79,32 m² 10 703,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w stylowej, pięknie odrestaurowanej kamienicy z windą, położone w świetnej lokalizacji Nadodrze / Śródmieście. Blisko Rynku oraz Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł99,59 m² 10 543,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie gotowe do adaptacji po wymianie stropu, okien i remoncie balkonów. Kamienica odświeżona, wymieniono dach, częściowo wyremontowana klatka schodowa i zrekonstruowano część elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 440 zł29,60 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem przy Parku | Wrocław, ul. Żernicka Cena: 411 440 zł Powierzchnia: 29,6 m Piętro: 1 z 4 Balkon: tak Termin oddania: czerwiec 2026 Stan: deweloperski Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 096 000 zł55,04 m² 19 912,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Historyczne centrum Wrocławia W samym sercu historycznego Wrocławia, w otoczeniu brukowanych uliczek, galerii i kameralnych kawiarni, znajduje się wyjątkowy apartament na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem świeżo wykończone, nowe mieszkanie przy ul. Bylinowej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia, opłaty dodatkowe: czynsz - 560 (w tym zawarte zaliczki na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł52 m² 14 173,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

PO kapitalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia! Mieszkanie 51,40 m2, 2 pokoje, znajdujące się w budynku z lat 90- tych. Lokal w pełni rozkładowy, składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - osiedle Karłowice. - ul. W. Pola. Powierzchnia mieszkania to 70m2, znajduje się na I piętrze budynku wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł64,55 m² 14 391,94 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł63,03 m² 14 263,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 440 zł29,60 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł54,09 m² 19 596,97 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne mieszkanie z rozległym widokiem na panoramę miasta z przedostatniego - 7ego - piętra! Mieszkanie wykończone w 2021 roku, wysoki standard. Powierzchnia pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 258 415 zł78,60 m² 16 010,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł63,11 m² 13 611 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,11 m2, położone na parterze zadbanego bloku przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,58 m² 68,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 42,58 m , zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą, na cenionym osiedlu Di Trevi we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 473 zł57,29 m² 11 999,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Deweloperskie 57,29 m.kw., z balkonem, Fabryczna, Wrocław. Planowany odbiór I kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł50,50 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do remontu na Nowym Dworze z widokiem na zielone podwórko , ul. Nowodworska Jeśli lubisz wyzwania i chciałbyś, aby mieszkanie, w którym zamieszkasz było 'skrojone' idealnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł70 m² 31 714,29 zł/m²

 

Piętro:31/49

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w najbardziej ikonicznym budynku Wrocławia Sky Tower. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł53,34 m² 15 710,54 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Projekt oraz wykończenie w cenie. Brak podatku pcc oraz prowizji Pietro - 1/9 Metraż - 53,34 m2 Cena - 838 000 z wykończeniem Istnieje możliwość zamknięcia kuchni oraz/lub wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wrocław/śródmieście/ul. Drobnera Zaledwie dwa kroki do Rynku! Na sprzedaż niepowtarzalny apartament z widokiem na rzekę na najwyższym, czwartym piętrze w eleganckiej kamienicy na rogu Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 501 zł53,82 m² 18 143,83 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania, na świetnie usytuowanym osiedlu - Szczepin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i pcc.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,77 m² 14 588,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 54,77 m , zlokalizowane przy ul. Mikołaja Reja we wrocławskiej dzielnicy Śródmieście (ołbin). Nieruchomość znajduje się.