dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 168 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 328 100 zł102,24 m² 12 990,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 669 zł57,91 m² 13 118,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc >Zachęcam do zapoznania się z wirtualnym spacerem< 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 57,91 m , zlokalizowane na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 573 424 zł140,63 m² 18 299,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 912 zł50,72 m² 14 154,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,72 m , położone na 1 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

959 000 zł47,59 m² 20 151,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

I invite you to a viewing of the property: city marina - an apartment with a view of the Oder River, equipped with a smart system, in a gated community. The 47,59 m apartment features.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł38 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Centrum Miasta - okolice Galerii Dominikańskiej i Wrocławskiego Rynku Na sprzedaż atrakcyjna, umeblowana i wyposażona kawalerka powierzchni 38 m , znajdująca się na Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na wrocławskim Szczepinie w doskonałej lokalizacji, łączącej bliskość centrum z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 076 000 zł85 m² 24 423,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartamenty w Standardzie Premium z Widokiem na Odrę Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,61 m² 13 371,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie | balkon | prestiżowe osiedle Olimpia Port | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,61m , położone na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł212 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1980

Budynek, szereg, 7 mieszkań, gruntownie wyremontowane W 2023 roku Na sprzedaż budynek z 7 mieszkaniami ( w tym 4 mieszkania dwupokojowe) We Wrocławiu przy ul Hermanowskiej. stan budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł35,60 m² 15 589,89 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na ostatnim piętrze - gotowe do odbioru. 0% prowizji. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, prywatność i widok,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Home&invest Oddział Wrocław Kamienica z balkonem i ogrzewaniem miejskim! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,59 m , usytuowane w klimatycznej kamienicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł41,50 m² 15 301,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   mieszkanie W trakcie remontu - załączono zdjęcia Z innej realizacji Mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42,65 m² 89,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: sylwia Bednarska Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 ***mieszkanie dostępne od 1.06*** (english version below) Z przyjemnością oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 189 zł43,42 m² 12 302,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Wysokie sufity | Bez pcc i prowizji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 43,42 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - przy Rynku! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł40 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie na ul. Borowskiej - Krzyki / Gaj Polecamy mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m2 w atrakcyjnej lokalizacji. Opis: dwustronne, jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 360 zł62,45 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł89 m² 16 741,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż wyjątkowy apartament z ogrodem o powierzchni 89 m położony w przepięknej zielonej okolicy, tuż przy Parku Klecińskim, ul.Kobierzycka Wrocław. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

729 900 zł53 m² 13 771,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na wrocławskich Popowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 548 zł38,20 m² 15 302,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż! Nowoczesna kawalerka o powierzchni 38,2 m + loggia: 4,21m , położona na 5 piętrze w prestiżowej nowej inwestycji. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 zł52 m² 45,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w sercu Krzyków jednej z najbardziej cenionych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł36,40 m² 20 027,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Nowe mieszkanie 2 pokojowe z pełnym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł53,63 m² 13 593,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: kamil Swatowski tel.   Tylko w sdp Nieruchomości. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które może być idealnym gotowcem inwestycyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,93 m² 18 428,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 tel.   Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,93 m2 położone na wysokim 1. piętrze w budynku z 1960 r. położonym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł28,49 m² 17 514,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: jacek Mamiński lic. Pfrn 30802 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem w budynku z windą. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł75,60 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, wysokie mieszkanie w kamienicy przy ul. Kościuszki. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, wszystkie instalacje nowe. Ogrzewanie gazowe. Funkcjonalny układ mieszkania: - pokój dzienny 28,05.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł46 m² 15 630,43 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego przy ul. Hubskiej we Wrocławiu (huby). Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47,57 m² 10 721,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym. Nieruchomość znajduje się w obrębie Placu Marcina Kromera, w pobliżu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,35 m² 10 594,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia - ul. Inowrocławska Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,23m2. Idealnej dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39 m² 16 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: daniel Matoszyn   pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia | Idealne na biuro lub mieszkanie inwestycyjne | Okolice Placu Legionów Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,77 m² 10 164,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: renata Mayer tel.   Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania z dodatkową z nyżą o metrażu 68 m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 054 235 zł80,17 m² 13 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Mieszkanie wykończone, bez zabudowy kuchennej, mebli oraz sprzętu agd, co daje możliwość aranżacji zgodnie z własnymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie 110m2, oporów, 2 balkony, garaż agent prowadzący sylwia bednarska tel.   For English version scroll down ***dostępne od czerwca*** Polecam luksusowe 3pok. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 429 zł60,39 m² 8 684,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta propozycja może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 849 250 zł148,75 m² 32 600 zł/m²

 

Piętro:33/37

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Pionowa prywatność. Perspektywa. Czystość formy. Apartament 148 m na 33. piętrze w inwestycji Quorum we Wrocławiu. Przestrzeń z pełną infrastrukturą prywatną, concierge.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł69,73 m² 8 590,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje | 69,7 m | 1 piętro | kamienica | parking za szlabanem | blisko Odry Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,7 m , położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 980 zł65,90 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 65,90m2 z ogrodem i tarasem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 190 zł51,94 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 51,94 m2 z balkonem 4,03 m2 na nowym osiedlu przy ul. Nowodworskiej. Przestrzeń stworzona z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Mieszkanie Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł48 m² 14 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż czyste, słoneczne trzypokojowe mieszkanie w budynku zwanym sedesowiec w ścisłym centrum Wrocławia przy Placu Grunwaldzkim. Doskonała inwestycja. Układ: 3 pokoje plus osobna.