dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 088 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

833 850 zł64,09 m² 13 010,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 1 64,09 m | 3 pokoje | parter | Osiedle Zielony Brzeg Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,09 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 279 zł71,74 m² 10 820,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, antresoli, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 259 zł71,33 m² 10 153,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 259 zł71,50 m² 10 129,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

549 050 zł39,09 m² 14 045,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 2 39,09 m | 2 pokoje | parter | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,09 m , położone na parterze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł52,31 m² 11 833 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,31 m , zlokalizowane na 1. piętrze w trzypiętrowym budynku z 2016 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł43,31 m² 14 777,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu w stanie deweloperskim, położonego przy ul. gen. Józefa Hallera we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł80,30 m² 10 946,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Super oferta. PO kapitalnym remoncie. Pełen rozkład. DO wejścia. Idealne również pod wynajem. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego, dwustronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 150 zł36,90 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 558 zł44,12 m² 12 999,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 061 zł40,37 m² 13 699,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł71,80 m² 12 813,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Idealne dla rodziny! Jasne, przestronne 3 pokoje z balkonem + komórka lokatorska Wrocław, ul. Stysia 37 Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł68,65 m² 15 513,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na Krzykach przy ul. Pięknej. Nieruchomość wyposażona w sprzęt i meble najwyższej jakości. Do lokalu przynależą dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł153 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowa okazja inwestycyjna lub idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej. Sprzedajemy nieruchomość na ul. Bezpiecznej w dzielnicy Psie-Pole/ Różanka stanowiąca połowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

990 900 zł74,16 m² 13 361,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 74,16 m , położonego na 6. piętrze w budynku z 2009 roku przy ul. Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56 m2 na 5 piętrze, ul. Sępa Szarzyńskiego 48, obok Ogrodu Botanicznego, 800m od Placu Grunwaldzkiego. Blisko do uczelni, ok. 1 km do Uniwersytetu Przyrodniczego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pirenejskiej, wrocław/krzyki Gaj z zadaszonym balkonem/loggią, z możliwością korzystania z piwnicy. Mieszkanie 58 m Osobna kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 880 zł72,64 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesne 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem Leśnica, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 543 zł50,18 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Leśnica, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 572 zł58,52 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł92,25 m² 14 525,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 92,25 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na Ołbinie, przy ul. Walecznych (wrocław Śródmieście). Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł72,13 m² 11 576,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na granicy dwóch osiedli klecina/partynice osiedle Krzyki przy ulicy Partynickiej. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 124 040 zł33,06 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Standard Premium W sąsiedztwie Rynku i Parku Słowackiego Są adresy, które nie potrzebują reklamy wystarczy je znać. Ten apartament to propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł75,16 m² 12 307,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Są miejsca, które mają charakter i takie, które mają duszę. Ta nieruchomość łączy jedno i drugie, oferując przestrzeń, światło i autentyczny klimat, którego nie da się.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament 80 m w Browarach Wrocławskich | Leżakownia | ostatnie piętro | 2 miejsca postojowe i komórka | 3,55 m wysokości | do własnej aranżacji Na sprzedaż wyjątkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł78 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie na Kleczkowie przy ul. Zegadłowicza, które zostało podzielone na 6 pokoi i obecnie jest wynajmowane ( obecny układ przedstawia rzut). Pierwotnie mieszkanie składało się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł35,50 m² 13 492,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania - gotowe do odbioru | funkcjonalne osiedle W spokojnej okolicy Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji, która łączy nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Drodzy Państwo, do wynajęcia bez udziału pośredników, oferuję nowoczesny, luksusowy apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Browary Wrocławskie. Przestronne mieszkania doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,50 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ul Legnicka, pixel House. Do wynajęcia zupełnie nowy apartament w prestiżowej lokalizacji składający się z 2 pokoi, łazienki i osobnej kuchni. Powierzchnia 45,5 m z loggią na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,98 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z Balkonem na Muchoborze Wielkim Wynajem lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Marka Hłaski 40 na Muchoborze Wielkim. Okolica oferuje pełną infrastrukturę handlowo-usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł88,86 m² 14 629,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na wrocławskich Krzykach. Inwestycja Rondo Verona przylega bezpośrednio do Placu Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 214 zł60,34 m² 10 924,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł38,70 m² 14 961,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjne, nowe i dobrze utrzymane mieszkanie w cichym zakątku osiedla wybudowanego przez dewelopera Milart. - english version below. Feel free to call me, i speak English. Не.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł50,34 m² 14 680,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50,34 m z dużym balkonem 8,04 m , położone przy ul. Strzegomskiej 42 we Wrocławiu, w dzielnicy Szczepin.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł21,47 m² 102,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z balkonem - idealna dla singla lub pary! Akceptujemy również grzeczne zwierzęta. Wynajem bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia umeblowana kawalerka o powierzchni 21.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskich Hubach przy ul. Jesionowej. W wieżowcu z niesamowitym widokiem. Mieszkanie o powierzchni 44m , składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł62,12 m² 10 705,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam: tylko u nas Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia w okolicy Dworca Głównego pkp i pks, przy ul. Glinianej. Powierzchnia mieszkania 62,12 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł24,60 m² 14 430,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela - 0 prowizji! Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu w samym centrum Wrocławia tuż przy Placu Jana Pawła II boczna uliczka ulicy Legnickiej. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 100 zł62,81 m² 10 111,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : 22 min autem do Rynku. Niska zabudowa. Blisko nowa szkoła przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 000 zł63,93 m² 10 667,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 999 zł85,22 m² 9 927,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00!   . Lokalizacja i atuty inwestycji: mieszkania na parterze oraz na piętrze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł62,86 m² 10 483,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00!   . Najwazniejsze informacje o inwestycji : * Magnolia 6 km centrum handlowe w pobliżu. *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 999 zł96,10 m² 8 907,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 244 zł75,47 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł51,50 m² 12 330,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i bardzo klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na ostatnim piętrze budynku z windą przy ul. Oleśnickiej 15 we Wrocławiu z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

po remoncie / blisko centrum / zieleń / przytulne wnętrze Na sprzedaż stylowe i pięknie zaaranżowane 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Szprotawskiej położone na spokojnym i pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73 m² 10 945,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca do życia dla Twojej rodziny? A może potrzebujesz ulokować swój kapitał na cele inwestycyjne? Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 73 m2 położone na wrocławskim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij