dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 086 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

320 000 zł22,60 m² 14 159,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szanowni Państwo, przedstawiam na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 22,6 m , położoną we Wrocławiu przy ul. Okulickiego. (Zakrzów) Idealna inwestycja lub mieszkanie na start -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 790 000 zł175,53 m² 21 591,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Na parterze zaprojektowano przestronny salon z dużymi przeszkleniami, który łączy się z jadalnią i otwartą kuchnią. W tej części znajduje się również praktyczna spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł56 m² 19 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż | 56 m + miejsce parkingowe | Wrocław - ul. Zyndrama z Maszkowic Gotowe do zamieszkania | 2 pokoje | Po remoncie | Idealne pod inwestycję / wynajem Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł50,60 m² 14 920,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł54,32 m² 14 267,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu mieszkania o pow 54,32 m2 , mieszczącego się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku przy ul. Suwalskiej. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe - dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,83 m² 13 319,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne z balkonem, duża przestrzeń i niesamowity klimat zadbanej kamienicy. Zamieszkaj w pobliżu Placu Grunwaldzkiego. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł81,61 m² 12 866,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,61 m , z dużym tarasem 54m w nowym budynku z 2023 roku na spokojnym osiedlu. Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkane, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł91,50 m² 9 715,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - Plac Piłsudskiego na zielonych Karłowicach. To miejsce, gdzie elegancka, willowa zabudowa spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomnicka

Pracze Odrzańskie Wrocław

650 805 zł51,15 m² 12 723,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomnicka

Pracze Odrzańskie Wrocław

539 970 zł44,59 m² 12 109,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Vista.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomnicka

Pracze Odrzańskie Wrocław

744 050 zł64,70 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu, oddzielnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł68,58 m² 17 483,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż | Wrocław | ul. Legnicka | 68,58 m | Balkon | Klimatyzacja | Miejsce postojowe | Siłownia Szukasz mieszkania, które łączy wysoki standard, funkcjonalny układ i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty Agnieszka   m | 3 pokoje | 2 łazienki | miejsce w garażu | komórka lokatorska Do wynajęcia komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,70 m² 11 576,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Klient kupujący nie pokrywa wynagrodzenia biura. Zapraszam serdecznie agentów z klientami do współpracy. Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63,17 m² 10 606,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pozwól, że Ci coś powiem. Większość ludzi patrzy na to mieszkanie i widzi podłogi do wymiany. Ale Ty? Ty jesteś inny. Ty widzisz 60,4 m czystego zysku i przestrzeń, która po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł80,49 m² 12 361,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwa doskonale zlokalizowane mieszkania o łącznej powierzchni 80,49 m , znajdujące się w nowoczesnym budynku z 2016 roku przy ul. Legnickiej jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 m² 12 292,31 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. księcia Poniatowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 907 zł36,23 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w inwestycji Słoneczny Zakątek w Kątach Wrocławskich. O inwestycji Słoneczny Zakątek II to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 231 zł42,59 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 943 zł40,27 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2026

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł35 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż kawalerka we Wrocławiu, ul. Daszyńskiego, ołbin Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m , położona na parterze klimatycznej kamienicy z 1915 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł26,50 m² 90,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z tarasem | Kępa Mieszczańska Żyj w rytmie miasta i natury zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej. Poranna kawa na własnym tarasie, kilka kroków do Odry i spacer.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł62,30 m² 13 643,66 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedaję widok i przestrzeń, których nie znajdziesz w nowym budownictwie. 62 metry otwartej przestrzeni na ostatnim, 15. piętrze z bezpośrednią panoramą na zachody słońca. Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł81,75 m² 9 174,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie inwestycyjne 81,75 m | kamienica | centrum Wrocławia | blisko Rynek, politechnika Tylko w naszym biurze klucze do mieszkania dostępne na miejscu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł61,60 m² 10 211,04 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m , zlokalizowane przy ul. Zaporoskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 000 zł56 m² 12 607,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie na wrocławskich Krzykach w sąsiedztwie Parku Klecińskiego i Parku Południowego! 0% prowizji i możliwe rabaty dla Kupującego! Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 905 zł53,90 m² 14 191,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne trzypokojowe mieszkanie na ósmym piętrze w nowopowstającym ośmiopiętrowym apartamantowym budyku w dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Bez prowizji od klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł41,37 m² 14 986,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupokojowy wykończony apartament w nieskiej zabudowie aparatmantowej na wrocławskich Wojszycach. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł62 m² 11 129,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego niskiego bloku z 2001 r. z balkonem i komórką lokatorską w piwnicy. Gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje - 60 m2 - 2 balkony - Muchobór Wielki (obok Factory) - miejsce parkingowe Na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na spokojnym osiedlu Muchobór Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł58,45 m² 19 828,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy w sprzedaży komfortowy, 2 pokojowy apartament położony w samym centrym Wrocławia na prestiżowym i strzeżonym osiedlu Angel Wings. Atuty: powierzchnia 58,45m2 4. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł52,73 m² 16 480,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr Licencji pfrn 22583 tel.   Przepięknie wykończone mieszkanie dwupokojowe w Centrum Wrocławia. Zlokalizowane przy Odrze. Wnętrze wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł37,64 m² 17 933,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta przy pl. Jana Pawła II. Idealna oferta dla inwestora! 5 minut spacerem do Rynku! Opiekun Oferty Szymon Mazur.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł41,41 m² 13 257,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty:Jakub Choja   pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41,41 m, położone na wysokim parterze w zadbanym budynku po remoncie dachu, elewacji i klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł33,98 m² 14 567,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z końca lat 60. przy al. Jana Matejki we wrocławskim Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu do wynajęcia piękne 3 pokojowe mieszkanie położone w niedalekiej odległości od Parku na Brochowie przy ulicy Semaforowej 21 na Osiedlu Grafitowym. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł61,25 m² 10 759,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Są mieszkania, które od razu robią dobre wrażenie dzięki światłu, przestrzeni i funkcjonalnemu układowi. To jest jedno z nich. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56 m² 11 607,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: wrocław, ul. Łęczycka (kamienica, 4. piętro). Metraż: 56 m , 2 rozkładowe pokoje, osobna kuchnia, łazienka. Standard: po generalnym remoncie (instalacje, okna, gładzie). Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 000 zł45,76 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokoje | stan deweloperski | 45,76m Cena promocyjna: 572 000zł 0% prowizji! 0% pcc Dogodny układ pomieszczeń bez marnowania metrów: przedpokój 6,18 m Łazienka 3,27 m Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł62 m² 11 774,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w sercu wrocławskiego Nadodrza przy ul. Łokietka 13. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47 m² 13 595,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Opolskiej, w pobliżu przystanku tramwajowego Głubczycka. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł88 m² 8 738,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nietuzinkowe i designerskie mieszkanie z duszą: - idealne dla rodziny i pary, która doceni oryginalny styl - wyjątkowy design oraz przestrzeń zaprojektowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41,50 m² 72,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,47 m na 3 piętrze nowego budynku z windą, przy ul. Czartoryskiego 4C we Wrocławiu (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,51 m² 12 502,03 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m2, położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej części Grabiszyna. Idealne dla pary/singla lub jako gotowiec inwestycyjny - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

705 000 zł47,83 m² 14 739,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, położony na 8. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2025 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego przy ul. gen. Józefa Hallera we.