dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 088 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

819 000 zł60 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi balkonami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł32,44 m² 18 773,12 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką oraz loggią, zlokalizowana w inwestycji Lokum Porto, przy ul. Długiej/gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Odkryj atuty lokum porto: nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł54,01 m² 15 534,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz loggią, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. Długiej/gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Odkryj atuty lokum porto: nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 000 zł100,85 m² 13 723,35 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc, garderobą oraz dwoma balkonami, zlokalizowane w inwestycji Lokum Porto, przy ul. Długiej/gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Dodatkowe opcje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

529 000 zł48,70 m² 10 862,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie to nie tylko 4 ściany i dach, to przestrzeń do odpoczynku, schronienia i coraz częściej też do pracy. Dla tak wielu funkcji życiowych niełatwo znaleźć małe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł36,41 m² 12 771,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : * Magnolia 6 km centrum handlowe w pobliżu. * odra 1 km blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł55,64 m² 11 574,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,12 m² 11 875,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Zielona kameralna inwestycja na Swojczycach - 50% domów zarezerwowane przez klientów w ciągu 1 miesiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 060 zł51,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Uwaga! Zostały ostatnie dwie sztuki z ogrodem. Zakończenie prac budowlanych: 09.2026 r. Nowoczesne mieszkanie z ogrodem, w zabudowie szeregowej położone na kameralnym osiedlu Cisova Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 492 zł68 m² 8 580,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Termin oddania: 09.2026 r. Nowoczesne mieszkanie dwukondygnacyjne, w zabudowie szeregowej położone na kameralnym osiedlu Cisova Park w Stanowicach. Funkcjonalny układ pomieszczeń, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 530 zł60,60 m² 8 342,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zakończenie prac budowlanych: 09.2026 r. Nowoczesne mieszkanie z balkonem (9 m2), w zabudowie szeregowej położone na kameralnym osiedlu Cisova Park w Stanowicach. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł100 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po generalnym remoncie | Kamienica | Bez pośredników Mieszkanie w zadbanej kamienicy z odnowioną elewacją i wymienioną stolarką na drewniane okna trwałe, estetyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł92 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem na kameralnym osiedlu ul. Maczka, ołtaszyn Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 91 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł62,43 m² 14 896,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,43 m , położone na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2012 roku z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł68,90 m² 14 063,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

prowizja 0%! / 68,90m2 / 4 pokoje / wysoki standard / 2 mp w garażu + kl / Księże Małe Na sprzedaż, pięknie wykończone 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,90 m2. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł73,23 m² 11 470,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą, położone w zielonej i spokojnej części Wrocławia Maślicach. Lokal o powierzchni 73,23 m2 wyróżnia się wysoką jakością wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 900 zł41,87 m² 13 348,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

2-pokojowe mieszkanie z loggią I Atria Nowe Żerniki I Wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania, które składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 600 zł37,89 m² 13 185,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 700 zł62,29 m² 12 340,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

4-pokojowe mieszkanie z loggią I Atria Nowe Żerniki I Wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 4-pokojowego mieszkania, które składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

741 000 zł53,70 m² 13 798,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu, przy ul. Drohobyckiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł55,28 m² 10 311,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży mieszkanie, 3-pokojowe, w pełni rozkładowe, w budynku z 1970 roku. Adres Wrocław ul. Ignacego Daszyńskiego nr 5. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł53 m² 34 905,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia w prestiżowej, kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł53,60 m² 11 473,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam! Do sprzedaży- bardzo ładne, trzy pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie o pow. 53,6 m2. znajduje się na 2 piętrze w zadbanej, zrewitalizowanej kamienicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł57,41 m² 12 715,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Południowe mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni użytkowej 57.41m2, w stanie deweloperskim, z tarasem/oszkloną loggią 9.69m2, na 4 piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,60 m² 15 518,13 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjne, nowe i dobrze utrzymane mieszkanie w cichym zakątku osiedla wybudowanego przez dewelopera Milart. - english version below. Feel free to call me, i speak English. Не.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,80 m² 13 494,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje 51,8 m | balkon | garaż | Rychtalska | Wrocław English speakers welcome, english description below To idealna propozycja dla osób poszukujących jasnego, komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł46,29 m² 15 986,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Top lokalizacja/ nowy blok / gotowe do zamieszkania/ wysoki standard Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,29 m , usytuowane na 6. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Klimatyzowany apartament Z garażem blisko C.H. Korona stylowe I eleganckie wnętrza budynku dostęp do komunikacji miejskiej funkcjonalny rozkład Przestronny, 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł77 m² 18 168,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wykończony apartament premium Z tarasem doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrze dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

619 890 zł58,24 m² 10 643,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Polecam Państwu na sprzedaż, dostępne od zaraz, 2-pokojowe w pełni rozkładowy lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 58,24 m2 zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Tołpy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł66 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Psim Polu we Wrocławiu przy ul.L.Kubali! Do mieszkania przynależy: - komórka lokatorska - o pow. 4,41m2: dodatkowo płatna 15 500 zł - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł73,62 m² 17 658,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokojowy W centrum wrocławia Na sprzedaż elegancki, 3 pokojowy apartament w samym centrum Wrocławia, w okolicy Ogrodu Botanicznego. Wnętrza są jasne, uporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł29,61 m² 26 984,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia Bulwary Książęce | balkon z widokiem na Odrę | wysoki standard Dzień dobry, na sprzedaż w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,20 m² 13 485,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje ,oddzielną kuchnią, łazienką i toaletą, położone na Szczepinie we Wrocławiu, lokal o powierzchni 48,2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł54,33 m² 16 547,03 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,33 m . Lokal został urządzony w wysokim standardzie z naciskiem na funkcjonalność, estetykę oraz wygodę codziennego.