dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 166 ogłoszeń

729 000 zł54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m z balkonem, położone na 3. piętrze 4-piętrowego bloku z 1969 roku przy ul. Łaciarskiej ok. 100 m od Rynku we Wrocławiu. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł37 m² 16 135,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Blisko centrum/ Dobrze skomunikowane/ Pełna infrastruktura/ 2 pokoje w centrum Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English. English description below. Mieszkanie wolne od zaraz. Apartment available from now. Szukasz mieszkania w eleganckim budynku, blisko centrum ? Ważna jest dla Ciebie cisza i duża.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł38 m² 63,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak pl | eng | ua | ru feel free to contact with us! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 z balkonem do wynajęcia przy ul. Vespucciego, olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

764 186 zł55,78 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Nowy Dwór to doskonałe miejsce do życia dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą uciec od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 932 800 zł107,79 m² 17 931,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Reymonta, kleczków Rynek Wrocławski - 7 min Autostrada A8 lub droga S5 - 10 min Dworzec Nadodrze - 3 min E. Leclerc centrum zakupowe - 5 min Pasaż Grunwaldzki - 12 min Beach Bar Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 605 zł34,76 m² 15 466,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z dużym tarasem, oddzielną sypialnią i funkcjonalnym układem idealne do życia lub pod inwestycję. Zadzwoń: adam   również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29,30 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalnie zaprojektowana przez architekta kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą oraz dzienną w samym centrum przy ul. Odrzańskiej we Wrocławiu. Kawalerka jest wyposażona we.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł39,65 m² 16 897,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie na Muchoborze Wielkim położone przy ulicy Stanisławowskiej o powierzchni 39,65m2 mieszczące się na drugiej kondygnacji w budynku z 2018roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł26 m² 90,38 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł95,50 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

3-pokojowe mieszkanie, 95 m w Centrum Wrocławia Prezentujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy w ścisłym Centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52 m² 8 634,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie z ogromnym potencjałem! Transakcja tylko gotówkowa. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, które od razu podpowiadają pomysł. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

698 500 zł41,85 m² 16 690,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

MS Jeśli szukasz miejsca, które ma duszę, styl i znajduje się w samym centrum wrocławskiego życia, a jednocześnie oferuje ciszę i widok na rzekę ten loft przy ul. Księcia Witolda.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł45 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Parking | Winda | Rozkład | Odświeżone| Ferdynanda Magellana | Dostępne od już Numer oferty w biurze: 4230/4186/omw warunki najmu: - minimalny okres: 12 miesięcy - maksymalna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 862 zł47,37 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 47 m2 dwupokojowe mieszkanie, przystosowane dla inwalidy, na parterze z wyjściem do ogródka. Bezwzględnym atutem mieszkania jest jego wysokość wynosząca 300cm oraz to, że kupując je.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł30,46 m² 22 948,13 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne studio Z potencjałem | 30 M | balkon | stare miasto / szczepin Gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję Twoja idealna lokata kapitału we Wrocławiu! Na sprzedaż czeka wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł69 m² 25 942,03 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:33

 

Rok budowy:2016

Penthouse w ikonicznym ovo Wrocław jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu. Wyjątkowy apartament o powierzchni 69 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł67,41 m² 12 965,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz nowoczesnego mieszkania w zacisznej okolicy? Cenisz sobie dużą przestrzeń? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż bardzo zadbane i świetnie urządzone 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł73 m² 13 561,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: dwupoziomowe, przestronne mieszkanie | 73 m | Wrocław Gaj Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m , położone na ostatnim, czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

883 197 zł44,95 m² 16 907,68 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł36,40 m² 14 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji Są mieszkania, które dobrze wyglądają na zdjęciach. I są takie, do których wchodzi się pierwszy raz i od razu ma się ochotę zostać na dłużej. To właśnie jedno z nich.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w budynku przy ul. Krzyckiej. Nieruchomość składa się z dużego jasnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 310 826 zł95,03 m² 24 316,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Ty wybierasz kiedy rozmawiasz - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Oszczędzasz już na starcie kupując bezpośrednio u dewelopera - 0% prowizji, 0% podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł65 m² 10 769,23 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Unikat na ołbinie | 4 pokoje | Osobna toaleta i osobna łazienka Jedyne mieszkanie na piętrze! | Widok na zieleń Szukasz mieszkania, które łączy życie w centrum z absolutną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł43,22 m² 14 576,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 43,22 m2 w niskiej zabudowie aparatmantowej na wrocławskich Wojszycach. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 982 zł52,40 m² 14 312,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc Bez prowizji Marzy Ci się mieszkanie nad Odrą? Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe z garderobą mieszkanie o powierzchni 57,32m2. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł80,10 m² 33,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł81,15 m² 11 694,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże, piękne mieszkanie na Karłowicach, świeżo po remoncie w 2025 roku. Lokalizacja: karłowice to spokojna i zielona dzielnica położona w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł56 m² 11 607,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 56 m | idealna inwestycja - ul. NA ostatnim groszu Szukasz gotowca inwestycyjnego, który od pierwszego dnia po zakupie zarabia na siebie? A może potrzebujesz przestronnego, słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł97,53 m² 11 780,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie o powierzchni 97,53 m położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Kleczkowskiej we Wrocławiu. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 97,53 m Wysoki parter 4.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł54,81 m² 12 224,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z widokiem na park skowroni niski blok media miejskie rozkładowe 3 pokoje dwustronna ekspozycja okien Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 55.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł60 m² 12 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż | 60 m | Balkon | Klimatyczna kamienica | Wrocław Kleczków / Nadodrze Loftowy szyk z duszą kamienicy elegancja, światło i wyjątkowy klimat. Oferujemy Państwu wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł45 m² 16 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na Krzykach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł108,10 m² 9 222,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

W ofercie sprzedaży przestronne mieszkanie znajdujące się w malowniczej dzielnicy Wrocławia, krzyki, dzielnica Brochów, przy ulicy Koreańskiej. Mieszkanie o powierzchni 108m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji "hubska 100"- pierwszy najem. Lokalizacja: inwestycja Hubska 100 zlokalizowana jest w Wrocław, w dzielnicy Huby na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,44 m² 10 443,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, jasne, ustawne mieszkanie z balkonem oraz wystawą zachodnią. Jest to doskonała propozycja dla rodzin 2+1. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 800 zł70,83 m² 11 941,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 3 pokoje z widną kuchnią i przestronnym balkonem Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in English. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł57,12 m² 15 406,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zmiana ceny! Zapraszamy do zakupu dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Wrocławia, w inwestycji Angel Wings przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41 m² 15 829 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - ul. Bulwar Dedala, idealne pod inwestycję lub rodziny! gotowe do wprowadzenia - nie wymaga żadnych nakładów finansowych. We speak.