dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 166 ogłoszeń

Rynek pierwotny

511 474 zł39,32 m² 13 007,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56 m² 11 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowiec inwestycyjny lub mieszkanie dla rodziny! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m2, usytuowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego budynku mieszkalnego z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł76,81 m² 8 071,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okolice/wroclavii/2pok/77m2/od/zaraz/top/piwnica Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o pow. 76,8 m we Wrocławiu przy ul. Wesołej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 418 zł78,57 m² 18 257 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie możesz zobaczyć je na żywo i odebrać praktycznie od razu. Świetnie skomunikowana część Wrocławia, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 530 zł52 m² 87,12 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 52 m , zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 066 zł39,12 m² 15 569,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 357 366 zł94,61 m² 14 346,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dwa Niezależne Mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! 0% Prowizji. W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania/wynajęcia: nie musisz martwić się o dodatkowe koszty czy remonty. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 040 zł29,12 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

661 000 zł48,23 m² 13 705,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,23 m , położone na wysokim parterze w budynku z lat 70. przy ul. Zielonogórskiej. Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł55,24 m² 10 119,48 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 55,24 m z piwnicą 4,80 m wpisaną do księgi wieczystej. Pierwsze piętro, 11-piętrowy blok z windą. Księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł65,80 m² 10 471,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż - doskonałe funkcjonalne, przestrzenne, wygodne mieszkanie - pod wieloma względami. - po pierwsze: - bardzo wygodny metraż: 64,10 m2 powierzchni użytkowej - 2 odrębne, nieprzechodnie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ciche mieszkanie 2-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe w zadbanym, niskim bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scrol down Do wynajęcia funkcjonalne studio w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane! W budynku strefa saun i siłownia dla mieszkańców! budynek I okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł37,07 m² 14 782,84 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska | 0% prowizji Nowoczesna inwestycja w prestiżowej, centralnej części Wrocławia - ul. Gwiaździsta. Doskonała lokalizacja, wysoki standard oraz pełna infrastruktura miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 272 705 zł96,60 m² 13 175 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i prowizji Pomożemy z kredytem Bezpłatnie doradzę, przedstawię cały rynek nieruchomości i pomogę w znalezieniu mieszkania lub domu optymalnego dla Państwa oszczędzając.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Można ze zwierzakiem! :) Mieszkanie na wynajem Jagodno, ul. Vivaldiego (wrocław) Oferuję do wynajęcia komfortowe, rozkładowe mieszkanie idealne dla pary: 2 niezależne pokojeduży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 156 zł43 m² 13 398,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchnii 43,32 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż 2-pokojowe w niskim, zadbanym bloku z ogrzewaniem miejski na bliższych Krzykach. Lokalizacja: okolice Sky Towera. Pełna własność oraz miejskie ogrzewanie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o bardzo dobrym standardzie, położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku. Układ i standard: -mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 325 zł51 m² 12 653,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje cztery kąty we Wrocławiu! Doskonała oferta! Bez prowizji i podatku pcc W ofercie różne powierzchnie mieszkań Ergonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 688 zł36 m² 12 658 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł46,58 m² 13 943,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z 2015 roku, zlokalizowanego na zielonych i spokojnych Maślicach przy ul. Maślickiej na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47,80 m² 10 857,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o łącznie powierzchni 47,8 m2 oraz piwnicy 10 m2. Mieszkanie jest w stanie wiecznym na wirtualnym spacerze. Jest to nieruchomość doskonała by tam zamieszkać ale.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,16 m² 8 139,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum | 2 sypialnie | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w samym sercu miasta - ul. Niemcewicza. Świetna lokalizacja, która gwarantuje wygodę życia na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 130 zł53,98 m² 12 099,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 700 zł30,10 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,10m2 jedyne w kameralnej inwestycji we Wrocławiu na Krzykach Klecinie. Mieszkanie jest 1 pokojowe ma pow. 30,10 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe, 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63 mkw z balkonem położone w dzielnicy Krzyki - Gaj przy ul. Orzechowej. Pokój dzienny ma pow. 20 mkw z wyjściem na duży balkon, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 742 zł38,01 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Partynicka to nowoczesny kompleks trzech eleganckich budynków położonych na wrocławskich Partynicach. W budynkach nr 1 i 2 powstaje 154 mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 987 zł43 m² 27 464,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa na dni sprzedażowe w dniach 15-17.05.2026 roku, każda zainteresowana osoba proszona jest o kontakt w sprawie umówienia prezentacji na konkretną godzinę. Na dniach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 928 zł55,73 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Nowy Dwór w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

631 500 zł50,52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z 2025 roku | 3 pokoje | 2 balkony | klimatyzacja | brak czynszu | Lipa Piotrowska Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu zabudowy 4-lokalowej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł105 m² 15 238,09 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne, funkcjonalne. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku i wyróżnia się trójstronną ekspozycją, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł59,18 m² 17 218,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr Licencji pfrn 22583 tel.   Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary.

Szczegóły ogłoszenia

439 200 zł29,42 m² 14 928,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Polecam Państwu na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny z balkonem oraz antresolą. Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Buforowej 72a na osiedlu Mała Toskania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł59,95 m² 21 351 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version below Miasto Marina, ul. Na Grobli | III piętro | nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

776 000 zł68,70 m² 11 295,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz świeżego mieszkania w zacisznej okolicy? Cenisz sobie otoczenie niskiej zabudowy i zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł69 m² 10 579,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

We speak English and French. Oferujemy do sprzedania rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na ul. Mierniczej o powierzchni 69m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł112 m² 9 276,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

112 M/ II poziomy / balkon / 2 naziemne miejsca postojowe / 2019 / ok.UL. Buforowej Oferta zarówno dla rodziny ,jak i dla inwestora. Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne mieszkanie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

531 000 zł50,60 m² 10 494,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,6 m , położone na 2 piętrze przy ul. Kiełczowskiej 131 we Wrocławiu. Mieszkanie dwustronne salon od.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41 m² 15 306,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1840

Wrocław ul. Żeromskiego 41 | 41 m | brak prowizji po generalnym remoncie | wysoki standard | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję świeżo wykończone mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 630 zł87,33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026