dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 167 ogłoszeń

834 000 zł77 m² 10 831,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Biskupin | mieszkanie z potencjałem | niezależny pokój z wejściem Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych części Wrocławia - na Biskupinie.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł82,60 m² 15 375,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garderobą przy ul. Krawieckiej w samym centrum Wrocławiu. Idealne pod inwestycję oraz na najem krótkoterminowy. Lokalizacja: prestiżowy adres w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39,30 m² 53,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 39,3 m znajduje się na 2. piętrze w bloku Przy Ulicy Koziej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47 m² 12 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu, przy ul. Zaporoskiej 52. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel.   Dwa pokoje w Kamienicy blisko centrum Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w ładnej kamienicy przy Placu Strzeleckim, który jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł25 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 25 m2, położony w samym sercu Wrocławia, w unikalnym i rozpoznawalnym na mapie miasta kompleksie ovo Wrocław. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,60 m² 7 049,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Dom czy mieszkanie? Na wrocławskiej Klecinie nie musisz już wybierać. Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie (56,6 m ) w przedwojennej willi, do którego przynależy aż połowa dużego ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 000 zł80 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe mieszkanie przy klinie wojszyckim | 100 m tarasu na dachu | smart home | 2 miejsca W garażu Takie nieruchomości trafiają się naprawdę rzadko. Szczególnie w takim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł44 m² 16 931,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Gotowe w 2028!/ 2 pokoje z tarasem 30 m2/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł56,78 m² 19 883,76 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,78 m , położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku przy ul. Sikorskiego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61 m² 9 655,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Opiekun oferty: łukasz Szajkowski   Otoczenie nieruchomości: kleczków - osiedle położne na południowym brzegu Odry na północ od Wrocławskiego Rynku. Osiedle charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł72,35 m² 12 163,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekunka oferty Sabrina Przybył tel.   wyłącznie W sdp nieruchomości - Otoczenie nieruchomości: - w samym centrum Wrocławia - bardzo dobra komunikacja miejska (tramwaje, autobusy).

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł45,30 m² 21 611,48 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż stylowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia. Układ mieszkania: - salon z wyjściem na balkon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł46,60 m² 90,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone przy ul. Kuźniczej, tuż przy wrocławskim Rynku. Mieszkanie jest bardzo ciche, a z okien.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o pow 36 m , położone na parterze w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 311 zł28,55 m² 18 014,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Marzysz o własnym azylu w sercu Wrocławia, gdzie miejski styl życia łączy się z bliskością natury? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 491 zł42,02 m² 16 956 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta Wrocławia tuż obok Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul.Dworcowej tuż obok Dworca Głównego. Mieszkanie odświeżone w pełni wyposażone. Powierzchnia 48m2 składa się z: - przestronnego salonu, - wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,90 m² 12 311,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   pokojowe mieszkanie 64,9 m | ul. Rydygiera | Nadodrze Wrocław Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,9 m,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46,89 m² 10 855,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia, w cichej części Śródmieścia Mieszkanie położone przy ul. Haukego Bosaka to idealna propozycja dla osób ceniących życie w centrum, ale.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł34 m² 15 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ciche mieszkanie 2-pokojowe, 34m2, 2 piętro w bloku z końca lat 60-tych. Mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy w Śródmieściu Wrocławia przy zadrzewionej uliczce. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł44,91 m² 14 228 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91m2, znajdujące się trzecim piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach. Zakończenie budowy III.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje z tarasem i widokiem - ul. Prądzyńskiego Prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni ok. 60 m , zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł138,31 m² 9 037,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej Księże Wielkie, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w inwestycji, która łączy komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

849 750 zł57 m² 14 908 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kamienica w nowym wydaniu | 2 pokoje | centrum Wrocławia | stan deweloperskim Są miejsca, które mają historię. I są takie, które tę historię łączą z nowoczesnym standardem. To.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł19 m² 17 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż - mieszkanie 1-pokojowe 19 m | Wrocław, borek, ul. Dębowa Oferujemy mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,60 m² 14 239,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 52,60 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu, budynek z 2011 r, z windą i garażem podziemny. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Kawalerka na sprzedaż : Wrocław Fabryczna blisko Magnolia Park. Lokalizacja: na sprzedaż przestronne odmalowane mieszkanie, 24m2 zlokalizowane we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł94,61 m² 12 155,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 przy ul. Pretficza na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze, w zadbanym budynku z 2003r.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu na wynajem piękne mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w nowym budownictwie. Mieszkanie posiada 54 m2, dodatkowo do mieszkania przynależy ogródek. Lokalizacja: wrocław - Złotniki-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 823 zł35,64 m² 14 837,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 35,64 m Wrocław, ul. Cynamonowa Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,64 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - centrum Wrocławia Na wynajem przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie 5minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł72,18 m² 16 417,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak inwestycyjny w centrum Wrocławia - dwa niezależne mieszkania w jednym lokalu: kawalerka oraz mieszkanie 2-pokojowe. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł65 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 mkw położone w dzielnicy Przedmieście Oławskie przy ul. Waleriana Łukasińskiego. Mieszkanie znajduje się w bloku z 1998r. W bloku jest.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł65,70 m² 13 683 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż piękne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na 1 kondygnacji odrestaurowanej kamienicy, 300m od Placu Grunwaldzkiego. Z racji niskiego czynszu idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

752 000 zł34,62 m² 21 721,55 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Skyline Living 34 m nowoczesnego stylu Z wysokości dziewiątego piętra Wrocław wygląda jak dobrze zaprojektowana makieta: elegancka rzeka Odrzańska sunie jak spokojna wstążka, browary.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł40,40 m² 9 826,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,4 m zlokalizowane przy ul. Stabłowickiej 127C we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English. Uwaga: mieszkanie wynajmowane, możliwa cesja umowy najmu. Podstawowe informacje: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł46,70 m² 12 740,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, na 4 piętrze w budynku z windą. Opiekun oferty Jacek Mamiński Nr lic. Pfrn 30802 tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 456 zł34,59 m² 13 890,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł59,21 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Krzyki, 3 pokoje, osobna kuchnia i parking 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i darmowym parkingiem przy bloku - Krzyki, ul. Gajowicka Mieszkanie będzie dostępne od 1 czerwca 2026 lokalizacja:.