dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 166 ogłoszeń

3 100 zł59,21 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Krzyki, 3 pokoje, osobna kuchnia i parking 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i darmowym parkingiem przy bloku - Krzyki, ul. Gajowicka Mieszkanie będzie dostępne od 1 czerwca 2026 lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 322 zł52,55 m² 13 117,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnego balansu między miejskim życiem a bliskością natury? To mieszkanie to propozycja dla osób, które nie chcą wybierać między funkcjonalnością a komfortem. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł34 m² 14 411,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób szukających mieszkania dla siebie. Informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 33,47 m - Piętro: 4/5 (budynek z lat 60., bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* pierwszy najem śliczne 3 pokoje * Tylko u nas - zadzwoń i umów się (pl, en) Oglądasz właśnie wygodne i przytulne mieszkanie na wynajem w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł37,10 m² 16 145,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, wykończone w 2025r 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ua/ rus/ pl/ eng 2 albo 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym Do własnej aranżacji Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

419 999 zł34,50 m² 12 173,88 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam kawalerkę 34.5 m2 z balkonem na Nowym Dworze (jest możliwość zrobić salon z aneksem kuchennym+sypialnia) Do mieszkania przynależy piwnica (około 2 m2) Piętro 5/14 Obok bloku dużo.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł47,40 m² 6 793,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkanie wymagające remontu, ale kiedy to zrobisz gwarantuje, że mieszkanie spełni Twoje oczekiwania lub idealnie sprawdzi się pod wynajem. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł34 m² 11 147,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Funkcjonalne mieszkanie z potencjałem cisza, przestrzeń i świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, które daje Ci komfort na co dzień i możliwość rozwoju przestrzeni w przyszłości?.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy al. Śliwowej na wrocławskich Maślicach. O powierzchni 40 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł35,80 m² 8 016,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

wyremontowane pod klucz -niska cena! -okazja-Stabłowice-2pok. Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 002 zł54,46 m² 13 753,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42m , które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 875 zł42,70 m² 12 315,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem na parterze. Ok. 42 m , ekspozycja południowa. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w nowoczesnym budynku na zadbanym osiedlu. Lokal idealny dla pary lub jednej osoby ceniącej wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł63,18 m² 10 430,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, słoneczne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem 43m2, osobną kuchnią! Mieszkanie idealne jako pierwsze lokum dla par, rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł59,50 m² 12 420,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie u nas! Klucze w biurze. W niskim budynku na Grabiszynie! Trzy pokoje. Dzienny z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie (jedna z garderobą). Po remoncie: instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł115 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w poter Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni użytkowej 73,45 m2 (powierzchnia całkowita ok. 90 m2) + poddasze ok.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł77 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 4-pok | Dwupoziomowe | Balkon 10m2 | 2 Łazienki | Osobna Kuchnia | Blisko Tramwaju | Szkoła 50m | Piławska Numer oferty w biurze: 417/4186/oms budynek I osiedle Piętro 3 z 3.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł62,44 m² 15 679,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,44 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Stanisława Drabika we Wrocławiu. Inwestycja została zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł56 m² 17 321,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz komfortowego mieszkania w centrum Wrocławia? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w apartamentowcu w centrum Wrocławia przy Pl.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł72 m² 10 694,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkład | 4 pok | balkon | 4 km do Rynku | gaj Lokalizacja: wrocław Krzyki / Gaj / ul. Krynicka Ilość pokoi: 4 Metraż: 72 m2 Kuchnia: osobna, widna Piętro: 9/10 Winda: tak Informacje dodatkowe: balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz promocja: wynajmij W maju za 2400 zł zamiast 2500 zł + opłaty 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , znajdujące się przy ul. Popowickiej. W spokojnym dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł22,18 m² 16 230,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,18 m , zlokalizowana przy ul. Zwycięskiej na Partynicach we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Bielan Wrocławskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47 m² 13 595,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

47 M , 2 pokoje, balkon, klimatyzacja, winda , komórka lokatorska, księże małe Na sprzedaż ładne, 2 -pokojowe mieszkanie, położone na czwartym, ostatnim piętrze budynku przy ul. Opolskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł72,50 m² 9 848,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,5 m zlokalizowane w przedwojennej kamienicy przy ul. Kamiennej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 152 zł74,87 m² 8 202,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł74 m² 13 486,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Prestiżowy dwupoziomowy apartament 74 mkw z tarasem i widokiem na wodę | Ostatnie piętro | Budynek z windą | Panoramiczny taras | Cisza i prywatność mogą stać się tutaj twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 098 zł25,71 m² 17 973,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł66,60 m² 12 387,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 64,09 m ( 66,60 m wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych). Lokal jest dwustronny, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł69,69 m² 64,57 zł/m²

 

Piętro:4/5