dowolna

Nowe domy Wrocław

198 ogłoszeń

198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Średzka

Fabryczna,Wrocław

999 000 zł144 m² 6 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący w Żurawińcu, gmina Miękina. Wyjątkowy, energooszczędny, blisko lasu. dla lubiących wycieczki rowerowe i piesze. W ofercie na sprzedaż prezentujemy nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ludwiga van Beethovena

Jagodno,Wrocław

980 000 zł131 m² 7 474,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów- bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni! Przykładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wilkszyńska

Marszowice,Wrocław

995 000 zł154 m² 6 461,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej na zielonych Marszowicach Wrocławia (stan deweloperski, możliwość braku podatku pcc) Inwestycja zlokalizowana jest we Wrocławiu, osiedle Marszowice, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

1 900 000 zł150 m² 12 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Opiekun oferty: piękne domy wolnostojące na południu Wrocławia, zamknięte osiedle. Przy wjeździe na osiedle znajduje się szlaban, dostęp do drogi wewnętrznej tylko dla mieszkańców. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

949 000 zł148 m² 6 412,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Domy/ zabudowa szeregowa- garaż! Oferuję do sprzedaży nowy 4-pokojowy lokal mieszkalny, w zabudowie szeregowej, o powierzchni 119,50 mkw., powierzchni użytkowej; 148,68mkw., powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

949 000 zł148 m² 6 412,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 119 000 zł151 m² 7 410,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nr mieszkania: 2.6 Nowo powstające osiedle zostało zaprojektowane na prawdziwą miejską enklawę. Bezpieczną, kameralną, pełną zieleni i wygodną dla jej Mieszkańców. To miejsce unikalne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

989 000 zł157 m² 6 299,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy/ zabudowa szeregowa- garaż! Oferuję do sprzedaży nowy 4-pokojowy lokal mieszkalny, w zabudowie szeregowej, o powierzchni 127,70 mkw., powierzchni użytkowej; 157,18mkw., powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

949 000 zł148 m² 6 412,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Jagodno,Wrocław

980 000 zł131 m² 7 474,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączne biuro sprzedaży dewelopera, bez dodatkowych kosztów- zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

779 000 zł100 m² 7 751,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nr mieszkania: 2.3 Nowo powstające osiedle zostało zaprojektowane na prawdziwą miejską enklawę. Bezpieczną, kameralną, pełną zieleni i wygodną dla jej Mieszkańców. To miejsce unikalne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Widawa,Wrocław

970 000 zł110 m² 8 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia, dzielnica Psie Pole, osiedle Widawa. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

989 000 zł157 m² 6 299,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

949 000 zł148 m² 6 412,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 075 200 zł106 m² 10 147,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Luksusowy dom w Ołtaszynie o powierzchni 149,45m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 411 200 zł149 m² 9 442,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Luksusowy dom w Ołtaszynie o powierzchni 149,45m2 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

940 000 zł146 m² 6 421,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakup bez:prowizji dla Kupującego!podatku pcc! Na sprzedaż gotowy szereg środkowy o podwyższonym standardzie deweloperskim, zbudowany z wysokiej jakości materiałów, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wełniana

Stabłowice,Wrocław

880 000 zł84 m² 10 476,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wełniana K2 home - Nowa inwestycja zaprojektowana została jako kompleks poprzez połączenie ze sobą budynków dwukondygnacyjnych. Lokale mieszkalne mają przydzielone miejsca parkingowe, które są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, al. Akacjowa

Psie Pole,Wrocław

640 000 zł68 m² 9 469 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:437 m²

Na sprzedaż parterowe domy w zabudowie bliźniaczej położone w Kiełczowie przy ulicy Akacjowej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd do osiedla drogą gminną, oświetloną wyłożoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Leśnica,Wrocław

855 000 zł130 m² 6 566,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Uniliving leśnica - nowoczesne domy Z pompą ciepła - wrocław, ul. Dolnobrzeska - tuz przy lesie mokrzańskim. *** strona www inwestycji: uniliving pl *** uniliving Leśnica to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagienki

Żerniki,Wrocław

1 175 000 zł166 m² 7 078,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:686 m²

Przedmiotem oferty jest połówka bliźniaka o powierzchni 166m2. Dom w stanie deweloperskim, idealnie nadający się dla osób ceniących sobie spokój i prywatność. Teren ogrodzony wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marszowicka

Marszowice,Wrocław

829 000 zł152 m² 5 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Opiekun oferty tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości. Bez pcc. Pół bliźniaka w bardzo spokojnej, zielonej i rodzinnej okolicy, 10 min. od Wrocławia. Garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Widawa,Wrocław

970 000 zł110 m² 8 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrodowa

Psie Pole,Wrocław

650 000 zł92 m² 7 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż segmenty środkowe położone w Kiełczowie przy ulicy Ogrodowej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną, oświetloną z kostki. Szereg zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 269 000 zł160 m² 7 929,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:237 m²

Wrocław, krzyki, ołtaszyn, ul. Brylantowa, idealny bliźniak pod wynajem lub dla dużej rodziny! Ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, rolety zewnętrzne w standardzie. Oferta bezpośrednio od.