dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

301 615 zł36 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon Termin realizacji IV kwartał 2020r Układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 35,8m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Oporów

Oporów,Wrocław

561 330 zł85 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji W ofercie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

358 429 zł52 m² 6 877 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Cenisz sobie przestrzeń? Chcesz puścić wodze fantazji przy wykańczaniu własnego wnętrza? Szukasz mieszkania gotowego do odbioru natychmiast? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! promocja: teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł73 m² 10 873,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - stare miasto - taras - blisko odry - oddanie 2q 2022 R. *** bez prowizji *** W odznaczających się harmonijną i stonowaną estetyką budynkach powstaną komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

327 676 zł49 m² 6 690 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie znajdujące się na gotowej w II kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żerniki