dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

472 066 zł48 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji - bez pcc - stare miasto - doskonała inwestycja pod wynajem Projekt, który zachowuje idealną równowagę pomiędzy życiem w mieście, a odpoczynkiem. Budynek został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

775 900 zł63 m² 12 316 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowe mieszkanie W sercu wrocławia! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, 0% podatku pcc Termin realizacji: gotowe. Opiekun Oferty Magdalena Motak telefon 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

262 955 zł34 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem /bez prowizji! Położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o pow. 34,15 mkw osiedle o niskiej zabudowie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

357 492 zł47 m² 7 549,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe trzypokojowe mieszkanie z zielonym widokiem /bez prowizji! Położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o pow. 47,35 mkw, osiedle o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

285 824 zł26 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka z tarasem w centrum Wrocławia bez prowizji I podatku pcc! Kontakt do Agenta: justyna Juroszek telefon Budynek: mieszkanie 25,52 m2 składa się: -z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Oporów,Wrocław

421 935 zł61 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji Agent prowadzący:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

274 923 zł28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji i pcc! Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, w stanie deweloperskim Opis inwestycji: inwestycja: działka mieści się w dzielnicy Klecina, przy ul. Dożynkowej. Obecnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaskółcza

Psie Pole,Wrocław

749 000 zł86 m² 8 663,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Stylowe osiedle Lokum Villa Nova to zaledwie 98 wyjątkowo funkcjonalnych apartamentów. Lokalizacja w willowym zacisznym otoczeniu przy ul. Jaskółczej pozwala cieszyć się spokojem, prywatnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

661 497 zł85 m² 7 797 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie bezpośrednio od developera. Idealne dla Rodziny i jako inwestycja pod wynajem! sprzedaż bez prowizji I podatku pcc 2%. Zaprojektowane z największą starannością mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

297 900 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To kameralne osiedle, które powstaje w spokojnej, otoczonej zielenią części Wrocławia - Klecinie. To tylko 15 minut od śródmieścia. Codzienną wygodę zapewni doskonale rozwinięta miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kowale

Kowale,Wrocław

339 200 zł40 m² 8 471,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji Agent prowadzący: - atuty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Klecina

Klecina,Wrocław

449 904 zł54 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji Agent prowadzący: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

292 447 zł27 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka z balkonem w centrum Wrocławia bez prowizji I podatku pcc! Kontakt do Agenta: justyna Juroszek telefon Budynek: mieszkanie 26,83 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

333 355 zł33 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe słoneczne mieszkanie we Wrocławiu Nadodrze. Podwyższony standardgłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony światanieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

333 355 zł33 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe słoneczne mieszkanie we Wrocławiu Nadodrze. Kameralny budynek inspirowany XIX zabudową.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 241 700 zł107 m² 11 649 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

5 pokoi W apartamentowcu W centrum. Blisko odry. Opiekun Oferty Magdalena Motak tel. Opisy mieszkań: przestronne pomieszczenia, ciekawe układy mieszkań dają maksymalną wygodę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

287 300 zł35 m² 8 313,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To jest miejsce w którym również ty możesz zamieszkać!główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Śródmieście,Wrocław

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Śródmieście, nad Odrą, koło mostu Warszawskiego. Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu o nazwie Browary Wrocławskie. Okazyjna, dużo niższa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

401 056 zł53 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy mieszkanie w nowej inwestycji w południowej części Wrocławia.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

253 704 zł27 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - stylowy apartamentowiec - centrum miasta - ok. Borowskiej. Nowa inwestycja w centrum Wrocławia, w pobliżu terenów zielonych. Do Uniwersytetu Ekonomicznego i Aquaparku ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

311 374 zł39 m² 8 052,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

519 440 zł69 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje w najchętniej wybieranej inwestycji w tej części miasta. 0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty Magdalena Motak tel. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnogajska

Tarnogaj,Wrocław

499 000 zł66 m² 7 609 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem (6,07m2) usytuowane na wysokim parterze znajdujące się 4 km od Płyty Rynku, na południu Wrocławia. Świetnie skomunikowane, kameralne osiedle o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

278 217 zł32 m² 8 594,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe dwupokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem, blisko Parku Brochowskiego!/bez prowizji! Bliskość serca miasta, przy jednoczesnym widoku terenów zielonych sprawia, iż jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Franki

Zgorzelisko,Wrocław

595 000 zł113 m² 5 272,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Osiedle Franki House to nowa inwestycja doskonale zaprojektowanych szeregów z indywidualnymi ogrodami, która zlokalizowana jest w północno - wschodniej części Wrocławia. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

374 752 zł38 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

969 000 zł166 m² 5 821,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

*** oferta bez podatku pcc I prowizji *** W sprzedaży dostępne lokale mieszkalne w willach wielkomiejskich i domy w zabudowie bliźniaczej - zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

969 000 zł172 m² 5 628,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Oporów,Wrocław

461 541 zł67 m² 6 900 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

415 787 zł49 m² 8 550 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

443 600 zł60 m² 7 450,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle między królami znajduje się w sąsiedztwie urokliwego ryneczku z piękną fontanną i zabytkowym gotyckim kościołem. Obszar centrum wyłączony jest z ruchu samochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Oporów,Wrocław

488 244 zł71 m² 6 900 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

401 520 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Stare miasto! nowe mieszkanie bezpośrednio od developera I W jego cenach! super pod inwestycję lub wynajem! sprzedaż bez prowizji I podatku pcc 2%. Atuty osiedla to m.in.: Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tymiankowa

Psie Pole,Wrocław

319 000 zł53 m² 6 041 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzy pokoje dla rodziny! gotowe maj 2020! Opiekun Oferty tel. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,81m2 w nowym budynku. Lokal składa się z: - pokoju dziennego - 19,33m2 - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

594 300 zł57 m² 10 433,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc i prowizji biura. Polecam mieszkanie w samym centrum Wrocławia z widokiem na panoramę miasta. 3 pokoje, 56,96mkw, na 5 piętrze w cenie 594300 zł W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

509 000 zł57 m² 8 899 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie do odbioru jeszcze w tym roku! termin oddania: IV Q 2019 bez prowizji bez podatku pcc Osoba do kontaktu: justyna Juroszek telefon Prezentowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Oporów,Wrocław

466 208 zł69 m² 6 800 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

447 180 zł39 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc i prowizji biura. Polecam mieszkanie w samym centrum Wrocławia. 2 pokoje, 38,55mkw, na 1 piętrze w cenie 447180 zł - mieszkanie gotowe do obejrzenia ale oddane do czerwca.