dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

284 648 zł42 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 41,86 m2 ze skromnym ogródkiem w cichej okolicy na Sołtysowicach Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, którzy cenią sobie spokojną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Partynice

Partynice,Wrocław

520 948 zł77 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam Państwu do zaoferowania dwustronne mieszkanie o powierzchni 76.61m2 z 134m2 tarasem na drugim piętrze nowo wybudowanego kameralnego budynku wielorodzinnego. Mieszkanie oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Księże Wielkie

Księże Wielkie,Wrocław

675 008 zł146 m² 4 637 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bez prowizji biura i podatku pcc Doskonałe miejsce do zamieszkania w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Wrocławia. Przestronny dom w zabudowie szeregowej. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Śródmieście,Wrocław

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Śródmieście, nad Odrą, koło mostu Warszawskiego. Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu o nazwie Browary Wrocławskie. Okazyjna, dużo niższa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Śródmieście,Wrocław

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

366 394 zł54 m² 6 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Termin realizacji inwestycji: 10.2019r. Układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 54,30m2 składa się z 3 pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

342 300 zł42 m² 8 099,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 42mkw 0 % prowizji. Kwadrans od centrum Wrocławia, w jednej z najbardziej zielonych części miasta i w pobliżu parków, w otoczeniu jednorodzinnej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

349 000 zł35 m² 10 110 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100% wartości nieruchomości. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Śródmieście,Wrocław

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

226 967 zł29 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 68,03 m2 - Sołtysowice Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, którzy cenią sobie spokojną, zieloną okolicą oraz bliskość centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olsztyńska

Kowale,Wrocław

829 000 zł105 m² 7 899 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji, bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości Maria Sambora telefon   Kameralna inwestycja z dla osób ceniących sobie ciszę, prywatność i nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

272 000 zł36 m² 7 499,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe, 36mkw, kwadrans od centrum miasta. Oferta 0% prowizji. Lokalizacja w sąsiedztwie parku Brochowskiego i wielu innych wrocławskich zieleńców; w otoczeniu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

298 560 zł36 m² 8 249,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 36mkw 0 % prowizji. Kwadrans od centrum Wrocławia, w jednej z najbardziej zielonych części miasta i w pobliżu parków, w otoczeniu jednorodzinnej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

615 000 zł132 m² 4 659,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ostatnie domy z ogrodami zaledwie w odległości 4,5 km od centrum Wrocławia. Szczególnie polecamy miłośnikom zieleni, gdyż jest to jedna z najbardziej zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Śródmieście,Wrocław

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

467 999 zł86 m² 5 454,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o pow 85,8m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

411 442 zł70 m² 5 855,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Brak pcc 0% prowizji - Atuty - bliskość terenów zielonych i tras rowerowych przystanek autobusowy (3 minuty spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

467 585 zł66 m² 7 089,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący tel. Brak pcc 0% prowizji Zakończenie prac budowlanych - III kwartał 2020 Mieszkanie o powierzchni 65,95 m , składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

327 203 zł53 m² 6 189,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący tel. Brak pcc 0% prowizji Zakończenie prac budowlanych - do 31.01.2020 Mieszkanie o powierzchni 52,86 m , składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

481 206 zł63 m² 7 590 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący tel. Brak pcc 0% prowizji Zakończenie prac budowlanych - III kwartał 2020 Mieszkanie o powierzchni 63,40 m , składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kowale

Kowale,Wrocław

659 000 zł76 m² 8 616,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Brak pcc 0% prowizji Mieszkanie o powierzchni 76,48 m , składające się z: salonu z aneksem kuchennym 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

549 000 zł71 m² 7 686,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Brak pcc 0% prowizji Zakończenie prac budowlanych - mieszkanie gotowe do odbioru Mieszkanie o powierzchni 71,42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Oporów,Wrocław

457 695 zł72 m² 6 387,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący tel. Brak pcc 0% prowizji Zakończenie prac budowlanych - odbiór W grudniu Mieszkanie o powierzchni 71,65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

352 173 zł40 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja powstaje w południowo-wschodniej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. W pobliżu inwestycji liczne uczelnie ( Uniwersytet Ekonomiczny, akademia Medyczna,). Rozbudowana cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

383 250 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Zakończenie prac budowlanych - II kwartał 2020r. Mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, składające się z: dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dożynkowa

Krzyki,Wrocław

334 206 zł41 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Brak pcc 0% prowizji W pobliżu: niska, jednorodzinna zabudowa placówki oświatowe punkty handlowe i usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

322 161 zł53 m² 6 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący tel. Brak pcc 0% prowizji Zakończenie prac budowlanych - do 31.01.2020 Mieszkanie o powierzchni 52,90 m , składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

509 000 zł64 m² 7 946,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Brak pcc 0% prowizji Zakończenie prac budowlanych - mieszkanie gotowe do odbioru Mieszkanie o powierzchni 64,05 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

375 452 zł49 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Zakończenie prac budowlanych - 2020r. Mieszkanie o powierzchni 48,76 m2, składające się z: - sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

384 256 zł49 m² 7 900 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

363 297 zł50 m² 7 249,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący tel. Zakończenie prac budowlanych - gotowe do odbioru Mieszkanie o powierzchni 50,11 m , składające się z: sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kowale

Kowale,Wrocław

659 000 zł76 m² 8 616,63 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł59 m² 9 376,60 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

384 256 zł49 m² 7 900 zł/m²