dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

245 480 zł36 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem na Maślicach Główne zalety lokalizacji: -Do centrum samochodem dojedziemy w 15 minut -bliskość obwodnicy Wrocławia zapewni komfortowe poruszanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Władysława Jagiełły

Nadodrze,Wrocław

1 004 529 zł113 m² 8 905,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Niepowtarzalny apartament na III piętrze w sercu Wrocławia na Starym Mieście. Inwestycja będzie zakończona w III Q 2019. Przestronny, dwupoziomowy lokal o powierzchni 112 m2 na który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pracze Odrzańskie

Pracze Odrzańskie,Wrocław

355 737 zł62 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 62,41 m2 z balkonem 4,73 m2 na Stabłowicach -mieszkanie posiada duże okna -blisko natury w okolicy stawy, lasy, park Stabłowicki -w parę minut dojdziemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

284 648 zł42 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 41,86 m2 ze skromnym ogródkiem w cichej okolicy na Sołtysowicach Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, którzy cenią sobie spokojną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

428 589 zł68 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,03 m2 ze dużym ogródkiem w cichej okolicy na Sołtysowicach Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, którzy cenią sobie spokojną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

340 535 zł52 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Słoneczne mieszkanie nad rzeką o bardzo funkcjonalnym rozkładzie ułatwiającym umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

495 769 zł49 m² 10 201 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opis lokalizacji: ok. Mostów Warszawskich Najbardziej wyczekiwana inwestycja we Wrocławiu! Opiekun oferty: mieszkanie o powierzchni 48,6m2 znajduje się na VI piętrze w budynku VIII piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

565 769 zł55 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon najbardziej prestiżowa inwestycja na starym mieście! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,1 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

361 057 zł57 m² 6 323,24 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57,1 m2 na Krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi. Na terenie inwestycji znajduje się plac zabaw, fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myszkowska

Księże Wielkie,Wrocław

414 891 zł61 m² 6 752,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,44 m2 Książe Wielkie, wrocław. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi. Na terenie inwestycji znajduje się plac zabaw, fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

370 425 zł49 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784 Termin realizacji I kwartał 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

407 946 zł53 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

-super oferta - 3-pokojowe mieszkanie z tarasem na Klecinie! Standard deweloperski, możliwość wykończenia pod klucz. Opiekun oferty : Karolina Bugajska tel. Termin oddania: i Q 2020 Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polanowice

Polanowice,Wrocław

375 600 zł63 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Jasne przestronne mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę. Bardzo funkcjonalny rozkład ułatwiający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

358 619 zł59 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Kameralna inwestycja na Złotnikach. Dwa budynki mieszkalne, wielorodzinne, posadowione na wspólnym garażu podziemnym. Na terenie osiedla plac zabaw oraz nasadzenia zieleni. Lokal o powierzchni 59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Złotniki,Wrocław

348 200 zł58 m² 5 996,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy apartament zlokalizowany na Wrocławskich Złotnikach Duży taras z widokiem na podwórko Układ mieszkania pozwala na bardzo ciekawe rozwiązania architektoniczne Główne cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedświt

Muchobór Wielki,Wrocław

319 000 zł45 m² 7 123,72 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,78 m2 we Wrocławiu. Apartament idealnie nadaje się dla singli lub młodej pary. Dostępne garaże podziemne. Oferta wykończenia pod klucz! Inwestycja znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł61 m² 6 705 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji, bez podatku pcc Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784 Inwestycja: powstający Projekt to zespół 4 kameralnych budynków położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

421 867 zł63 m² 6 696,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 63 m2 Apartament powstaje na małym zielonym ogrodzonym osiedlu, na którym będzie plac zabaw, miejsce do grillowania oraz fitness zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

330 645 zł49 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przestronne dwu pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim.Powierzchnia mieszkania 49,35 m2. Rozkład mieszkania : Pokój dzienny 17.08 Sypialnia 11.93 Kuchnia 7.58 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

358 000 zł81 m² 4 419,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam mieszkanie położone w nowym budynku z 2018r. przy ul. Waniliowej na wrocławskim osiedlu Lipa Piotrowska. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperski, do wykończenia. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

249 000 zł25 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Cesja umowy! Kawalerka w centrum. DO natychmiastowego odbioru!główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji piekny widoknieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

389 000 zł56 m² 6 897 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100% wartości nieruchomości. Opiekun oferty: opiekun oferty: najbardziej komfortowa inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

518 165 zł63 m² 8 212 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jedyna taka inwestycja we Wrocławiu! Najbardziej wyczekiwana! Opiekun Oferty Katarzyna Myszko telefon katarzyna.myszko@sdp-nieruchomości.pl Polecam zakup mieszkania o powierzchni 63,10 m2 znajdujego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

324 545 zł47 m² 6 964,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Słoneczne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie ułatwiającym umeblowanie i wykonywanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Witolda

Nadodrze,Wrocław

666 875 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament jest realizowany w zabytkowym budynku Urzędu Celnego z początków XX wieku, tuż nad Odrą. Pracownia projektowa Maćków w swoim projekcie zachowała oryginalne detale. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

399 889 zł54 m² 7 447 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100% wartości nieruchomości. Opiekun oferty: mieszkanie 3 pokojowe składające się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

497 640 zł75 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie z antresolą i balkonem! gotowa inwestycja! opiekun oferty: opiekun Oferty Jakub Boroński tel.   Inwestycja: powstający Projekt to zespół 4 kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złotniki

Złotniki,Wrocław

411 530 zł59 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycję tą zaprojektowano jako dwa budynki mieszkalne, wielorodzinne, posadowione na wspólnym garażu podziemnym. Każdy z budynków posiadać będzie 3 kondygnacje nadziemne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

271 704 zł47 m² 5 765 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dział developerski sdp-bez podatku pcc I prowizji Opiekun Oferty Kasia Myszko telefon katarzyna.myszko@sdp-nieruchomości.pl Na sprzedaż ustawne 2 pokoje blisko stawów, zieleni i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

250 000 zł25 m² 10 113,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

mówimy po angielsku/ we speak english Uwaga! Ostatnia szansa na zakup mieszkania w tej okolicy! Do sprzedania w samym centrum Wrocławia, na granicy Starego Miasta, najnowsza inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brochów

Brochów,Wrocław

330 309 zł52 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta Działu Deweloperskiego sdp Nieruchomości Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784 Polecam trzypokojowe, funkcjonalne mieszkanie z dwoma ogrodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Wrocław

419 675 zł50 m² 8 445,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe, pełne słońca 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,69 m2 z balkonem 1,54 m2 Nowe budownictwo Mieszkanie dobrze oświetlone liczne przeszklenia w całym budynku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

705 103 zł160 m² 4 416 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Duże mieszkanie o powierzchni 159,67 m2 z ogromnym ogrodem aż 277,08 m2 oraz garażem Książe Wielkie, wrocław Mieszkanie doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi ( 5 dużych pokoi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

203 850 zł27 m² 7 494 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na wycieczkę po inwestycjach we Wrocławiu. Opiekun Oferty tel. Absolutnie wyjątkowa inwestycja-nowa jakość we Wrocławiu! Inwestycja powstaje tuż przy zaplanowanym parku. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

322 014 zł49 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

335 219 zł54 m² 6 173,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

552 823 zł55 m² 9 996,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Słomeczne mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia w sąsiedztwie nadodrzańskich bulwary wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

266 000 zł51 m² 5 229 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem na Stabłowicach. Bez podatku pcc , 0%prowizji oferujemy mieszkania deweloperskie na terenie wrocławia i okolic. Opiekun Oferty Krzysztof.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

313 250 zł50 m² 6 255 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie blisko terenów zielonych i stadniny koni! Bez podatku pcc , bez prowizji, oferta dewelopera Opiekun Oferty Katarzyna Myszko telefon katarzyna.myszko@sdp-nieruchomości.pl Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Fabryczna,Wrocław

361 628 zł51 m² 7 138,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,66 m2 z loggią 11,23 m2 oraz 19,94 m2 we Wrocławiu - Fabryczna Lokum znajduje się w zachodniej części Wrocławia, nieopodal Stadionu Miejskiego.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny