dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Swojczyce,Wrocław

412 602 zł72 m² 5 758 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

To wyjątkowe, kameralne osiedle zlokalizowane jest na granicy Swojczyc i Sępolna, w sąsiedztwie rzeki, nieopodal atrakcyjnych terenów sprzyjających rekreacji. To miejsce do którego chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

364 556 zł61 m² 5 934 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: krzysztof Dudek telefon krzysztof.dudek@sdp-nieruchomości.pl Termin realizacji I kwartał 2019. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przesmyckiego

Karłowice,Wrocław

317 778 zł40 m² 7 883,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponuję nowoczesne mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 40,31 mkw w prestiżowej lokalizacji - Karłowice. Mieszkanie zlokalizowane w nowobudowanym budynku przy ul. Przesmyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 294 601 zł99 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Brak prowizji oraz podatku pcc telefon Przestronny loft w najlepszej inwestycji we Wrocławiu. Oferta dotyczy 4 pokojowego loftu na 4 piętrze z tarasem oraz balkonem i loggią. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maślice

Maślice,Wrocław

203 840 zł29 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Maślice - nowa inwestycja - budynki 2 piętrowe Z windami - garaż podziemny Inwestycja składa się z 3 budynków mieszkalnych. Znajdziemy tu komfortowe mieszkania o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Strachocin

Strachocin,Wrocław

313 458 zł51 m² 6 146 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty tel. Jedna Z najtańszych inwestycji we wrocławiu! *******we speak English******* Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Centralna

Brochów,Wrocław

380 000 zł76 m² 5 029 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon Termin realizacji IV kwartał 2018r Układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 75,56m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

443 164 zł48 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizcji! bez podatku pcc! Opiekun oferty: katarzyna Tichy telefon katarzyna.tichy@sdp-nieruchomości.pl Ciche i przytulne, inwestycyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Centralna

Brochów,Wrocław

355 000 zł68 m² 5 205 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon Termin realizacji IV kwartał 2018r Układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 68,21m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

390 039 zł53 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji I podatku pcc! Opiekun oferty: kaja Mrówczyńska telefon   pokojowe mieszkanie w inwestycji przy Parku Klecińskim:mieszkanie:Powierzchnia 53,43 m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

509 000 zł53 m² 9 604 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni o 53 mkw w stanie deweloperskim znajdujące się na Śródmieściu inwestycja oddana do użytku! W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

407 723 zł66 m² 6 188,87 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65,87 m2 z balkonem 4,7 m2 Książe Wielkie, wrocław. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi. Na terenie inwestycji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

284 115 zł40 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie na Oporowie! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40,30m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Szczepin,Wrocław

275 968 zł28 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Brak prowizji i pcc. Opiekun Oferty Karolina Bugajska tel.   l termin zakończenia budowy II Q 2020! W sercu Starego Miasta wyrasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złotniki

Złotniki,Wrocław

416 700 zł66 m² 6 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty tel. Najbardziej komfortowa inwestycja W fabrycznej! *******we speak English******* Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

482 184 zł65 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty Julia Andrulewicz telefon najbardziej prestiżowa inwestycja na tarnogaju! Przestronne, dwustronne mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

190 000 zł24 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24 m2 w nowym budownictwie na Maślicach Główne cechy lokalizacji: -Dogodny dojazd na obwodnicę Wrocławia; do centrum samochodem dojedziemy w mniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

538 668 zł56 m² 9 602 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty Karolina Bugajska tel.   najbardziej prestiżowa inwestycja na starym mieście! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

439 000 zł60 m² 7 256 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji! bez podatku pcc! możliwość sfinansowania 100% wartości nieruchomości. Opiekun oferty: katarzyna Tichy telefon   komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Centralna

Brochów,Wrocław

362 000 zł72 m² 5 045 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon Termin realizacji IV kwartał 2018r Układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 71,75m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

290 400 zł40 m² 7 201 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni o 40 mkw w stanie deweloperskim na ul. Opolskiej. Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu linii autobusowych! 10 minut do linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Maślice

Maślice,Wrocław

256 769 zł33 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,39 m2 z balkonem na Maślicach. Inwestycja znajduje się na terenie zamkniętym, gdzie mieszkańcy mogą skorzystać m.in. z placu zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

369 000 zł42 m² 8 874 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie do odbioru jeszcze w tym roku! bez podatku pcc I prowizji! Opiekun Oferty Karolina Bugajska telefon 71 73 30 30 układ przestrzenny Prezentowane mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosmonautów

Żerniki,Wrocław

422 418 zł54 m² 7 896 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa Inwestycja na Nowych Żernikach! Termin zakończenia budowy Kwiecień 2020r. Brak prowizji Opiekun Oferty telefon .wozniczka@sdp-nieruchomości.pl Mieszkanie 3 pokojowe z tarasem. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowowiejska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

610 470 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament z ogromnym ogrodem w samym centrum! Inteligentny system sterowania mieszkaniem! Cenisz sobie wysoki standard? Pragniesz zamieszkać w prestiżowej inwestycji blisko Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Szczepin,Wrocław

297 804 zł32 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Brak prowizji i pcc. Opiekun Oferty Karolina Bugajska tel.   termin zakończenia budowy II Q 2020! W sercu Starego Miasta wyrasta nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

430 096 zł76 m² 5 665,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe (z antresolą) o powierzchni 75,91 m2 na wrocławskim Oporowie Idealnie połączenie dla osób, które chcą żyć w mieście i jednocześnie cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Maślice

Maślice,Wrocław

281 557 zł40 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,28 m2 z ogródkiem 13,04 m2 na wrocławskich Maślicach. Inwestycja znajduje się na terenie zamkniętym, gdzie mieszkańcy mogą skorzystać m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Żerniki,Wrocław

410 483 zł54 m² 7 644 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,7 m2 na Nowych Żernikach -nowe budownictwo -komunikacja tramwajowa, kolejowa -dogodny dojazd na autostradę A8 -w okolicy tereny zielone: park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Strachocin

Strachocin,Wrocław

361 000 zł60 m² 6 027 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam przytulne mieszkanie trzypokojowe z otwartą kuchnią, istnieje możliwość wydzielenia osobnej kuchni. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Plac Grunwaldzki,Wrocław

374 777 zł59 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,02 m2 z balkonem 5,01 m2 na Swojczycach Nowe budownictwo, stan deweloperski. W budynku znajdziemy garaże, komórki lokatorskie oraz rowerownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przedmieście Oławskie

Przedmieście Oławskie,Wrocław

898 080 zł75 m² 12 034 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: kaja Mrówczyńska tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości, bez podatku pcc I prowizji biura Chcesz zamieszkać blisko siedziby swojej firmy, a po pracy odpocząć na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

349 668 zł53 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Polecam do sprzedaży atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,98 m2, położone w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Poświętne,Wrocław

483 130 zł75 m² 6 465 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji I podatku pcc! Promocja! Atrakcyjne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,73m2 przy Kamieńskiego. Gotowe do odbioru! Dział deweloperski sdp Nieruchomości: julia Andrulewicz telefon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

705 103 zł160 m² 4 416 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie o powierzchni 159,67 m2 z ogromnym ogrodem aż 277,08 m2 oraz garażem Książe Wielkie, wrocław Mieszkanie doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi ( 5 dużych pokoi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

427 634 zł74 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem! bez pcc I prowizji! Opiekun Oferty Karolina Bugajska tel.   Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem oraz ogromnym tarasem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turoszowska

Maślice,Wrocław

289 000 zł50 m² 5 734,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,4 m2 z balkonem 4 m2 na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie doskonale nadaje się dla młodych ludzi oraz dla małej rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedświt

Muchobór Wielki,Wrocław

319 000 zł45 m² 7 123,72 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,78 m2 we Wrocławiu. Apartament idealnie nadaje się dla singli lub młodej pary. Dostępne garaże podziemne. Oferta wykończenia pod klucz! Inwestycja znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

393 000 zł59 m² 6 703,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z ogórdkiem Psie Pole -mieszkanie doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi w okolicy żłobki, przedszkola, szkoły, technikum. -Dobra lokalizacja dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Poświętne,Wrocław

483 130 zł75 m² 6 465 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji I podatku pcc! Promocja! Atrakcyjne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,73m2 przy Kamieńskiego. Gotowe do odbioru! Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   .

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny