dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

258 163 zł39 m² 6 664 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na osiedlu Jagodno powstaje nowa inwestycja z wieloma udogodnieniami z myślą o mieszkańcach. Na multifunkcyjnym osiedlu powstają domy i mieszkania, nowe przedszkole, klub fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

314 874 zł32 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W sercu Starego Miasta wyrasta nowoczesny i imponujący siedmiopiętrowy budynek doskonale skomunikowany z całym Wrocławiem. Położenie w kameralnej części dzielnicy sprawia, że po dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Plac Grunwaldzki,Wrocław

413 092 zł68 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 67,72 m2 z dwoma balkonami 19,92 m2 oraz 8,66 m2 na Swojczycach -nowe budownictwo, stan deweloperski. -W budynku znajdziemy garaże, komórki lokatorskie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

272 476 zł40 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 40,07 m2 z balkonem 4,72 m2 na Swojczycach Na terenie osiedla znajdziemy salę zabaw dla dzieci oraz salę do gry w ping-ponga. W budynku będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceglana

Wrocław,dolnośląskie

361 408 zł61 m² 5 886,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,4 m2 z balkonem 4,3 m2 Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu -niskie budownictwo -teren ogrodzony, szlaban -miejsce na grill Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

467 830 zł63 m² 7 461 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa Inwestycja na Nowych Żernikach! Termin zakończenia budowy Lipiec 2020r. Brak prowizji Opiekun Oferty Julia Andrulewicz telefon julia.andrulewicz@sdp-nieruchomości.pl Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

359 000 zł49 m² 7 263 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun Oferty Karolina Bugajska telefon   karolina.bugajska@sdp-nieruchomości.pl a OFERTA DZIAŁU DEWELOPERSKIEGO SDP NIERUCHOMOŚCI. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

417 874 zł37 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Pl.Grunwaldzki - 2 pokoje z ogródkiem. Nowe mieszkania na Placu Grunwaldzkim! Idealne pod inwestycję na wynajem! Opiekun Oferty Maria Sambora telefon   maria.sambora@sdp-nieruchomości.pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Śródmieście,Wrocław

309 000 zł30 m² 10 446,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja - ok. Ostrowa tumskiego - 10 min spacerem do rynku Inwestycję stanowić będzie zabudowa mieszkalna z lokalami usługowymi, garażami podziemnymi, infrastrukturą techniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

286 612 zł46 m² 6 247 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc! serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Zadzwoń I dowiedz się więcej O pełnej ofercie. W ofercie posiadamy również inne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowowiejska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

452 426 zł46 m² 9 757 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 22583 Dwupokojowy apartament z ogrodem w Centrum! Tradycja, nowoczesność i komfort w jednym miejscu. Nowatorska zabudowa w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Poświętne,Wrocław

408 500 zł62 m² 6 546 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości Bez prowizji dla biura nieruchomości! Bez podatku pcc! Opiekun Oferty Julia Andrulewicz telefon julia.andrulewicz@sdp-nieruchomości.pl Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosmonautów

Żerniki,Wrocław

372 119 zł52 m² 7 226 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji, bez podatku pcc Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784 Przekazywanie mieszkań do końca Kwietnia 2020r. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

483 997 zł47 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Pl.Grunwaldzki - 2 pokoje Nowe mieszkania na Placu Grunwaldzkim! Idealne pod inwestycję na wynajem! Opiekun Oferty Maria Sambora telefon   maria.sambora@sdp-nieruchomości.pl BEZ PODATKU PCC, BEZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

262 150 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Słoneczne mieszkanie nad rzeką o bardzo funkcjonalnym rozkładzie ułatwiającym umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

296 208 zł41 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,14 m2 z ogródkiem 117,84 m2 na Swojczycach Na terenie osiedla znajdziemy salę zabaw dla dzieci oraz salę do gry w ping-ponga. W budynku będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

399 227 zł67 m² 6 002 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa inwestycja położona na Muchoborze Wielkim, w sąsiedztwie ul.Rakietowej,skierowana do wymagających klientów, wyróżniająca się elegancką i nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

339 000 zł40 m² 8 569 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun Oferty tel. Nr Licencji pfrn 22583 oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Najbardziej komfortowa inwestycja na krzykach! Opis mieszkania: polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

354 444 zł44 m² 8 129 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem 2 pokojowe, na parterze o pow 43,6m2. Inwestycja zostanie oddana do użytku do końca b.r. Wysoki standard wykończenia, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

244 991 zł40 m² 6 085 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: telefon .@sdp-nieruchomości.pl Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,26m2 z balkonem 9m2 położone na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

431 420 zł41 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Pl.Grunwaldzki - mieszkanie z ogródkiem. Nowe mieszkania na Placu Grunwaldzkim! Idealne pod inwestycję na wynajem! Opiekun Oferty Maria Sambora telefon   maria.sambora@sdp-nieruchomości.pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

279 435 zł43 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkanie bezpośrednio od developera I W jego cenach! super pod inwestycję lub wynajem! sprzedaż bez prowizji I podatku pcc 2%. Lokalizacja wrocławskie Krzyki. Osiedle wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Oporów

Oporów,Wrocław

385 536 zł61 m² 6 275 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 61,44 m2 składa się z 3 pokoi: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sępolno

Sępolno,Wrocław

412 489 zł62 m² 6 707,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkania na styku Sępolna i Swojczyc. W cenach promocyjnych dostępne są 2 i 3-pokojowe mieszkania o metrażach od 48 - 80 mkw. Oddanie: II kw 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

690 872 zł95 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez prowizji i bez podatku pcc. Zakończenie budowy iq 2020 Opiekun Oferty Maria Sambora telefon   maria.sambora@sdp-nieruchomości.pl Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

480 881 zł54 m² 8 955 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najbardziej wyczekiwana inwestycja we Wrocławiu! Opiekun Oferty Maria Sambora telefon   maria.sambora@sdp-nieruchomości.pl Mieszkanie o powierzchni 53,7m2 znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

444 084 zł64 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: julia Andrulewicz telefon Do sprzedaży mieszkanie 64,36 m2 składające się z: - salon + a.kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Psie Pole,Wrocław

270 000 zł42 m² 6 474,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam dwa pokoje Z balkonem na nowym osiedlu na swojczycach Do sprzedania 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 41,70 m 2 z balkonem (3,30 m 2 ) na nowopowstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

787 474 zł109 m² 7 208 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Polecam 5 pokojowe mieszkanie Z tarasami na nowoczesnym osiedlu. Rozwijająca się infrastruktura-jagodno. Bez podatku pcc bez prowizji Opiekun Oferty Maria Sambora telefon   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

334 937 zł53 m² 6 320 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowo powstającej inwestycji w dzielnicy Krzyki. Ogromne zalety samej inwestycji to: - bliskość terenów zielonych - Niska zabudowa - Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

339 000 zł48 m² 7 042 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty telefon .wozniczka@sdp-nieruchomości.pl NAJBARDZIEJ KOMFORTOWA INWESTYCJA NA KRZYKACH! Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

410 134 zł48 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja:Stare Miasto/m108 Ilość pokoi: 2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/7, inwestycja w trakcie realizacji- oddanie 03.2020 Informacje dodatkowe: możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

608 479 zł80 m² 7 559 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun Oferty telefon .wozniczka@sdp-nieruchomości.pl Na sprzedaż gotowe mieszkanie 4 pokojowe na Krzykach. Inwestycja: w centralnej części Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł28 m² 10 969 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Brak prowizji i pcc. Opiekun Oferty tel. Termin zakończenia budowy gotowe! W wyjątkowej części Wrocławia, w sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego i Rynku powstaje prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

720 000 zł122 m² 5 878 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta bezpośrednio od dewelopera - Dr Developer Sp. z o.o. Oddane do użytkowania! Szereg o powierzchni użytkowej 122,50 m2. - na parterze zaprojektowano wiatrołap (6,15m 2 ), komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł58 m² 7 729,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie Plac Bema! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty telefon Stare Miasto, plac Bema. Termin realizacji IV Q 2018r Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

606 670 zł59 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

263 130 zł38 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szybka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

898 080 zł75 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowa inwestycja w Centrum Wrocławia z Widokiem na rzekę Oławę. opiekun oferty: telefon Piękne, słoneczne i przestronne mieszkanie na 9 pietrze z widokiem na rzekę Oławę.