dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

633 873 zł100 m² 6 340 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: kameralna inwestycja (tylko 16 mieszkań) Zamknięte osiedle Zamykane garaże Komórki Lokatorskie Ogródki - płatne dodatkowo Funkcjonalne układy mieszkań Dogodna lokalizacja Dużo zieleni Willowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

613 877 zł100 m² 6 140 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

243 000 zł34 m² 7 211 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Polecam atrakcyjne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,70 m2, istnieje możliwość wydzielenia dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

613 877 zł100 m² 6 140 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brochów

Brochów,Wrocław

362 000 zł72 m² 5 045 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty telefon   .@sdp-nieruchomości.pl NAJLEPSZE pod względem ceny,doświetlenia,układu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

613 877 zł100 m² 6 140 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł86 m² 6 488,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

***nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,15 m2 zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki Tarnogaj, przy ul. Gazowej*** Opis inwestycji :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

252 000 zł40 m² 6 284 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,10 m2 plus 30 m2 ogrodu w nowej inwestycji w Złotnikach. W budynku jest winda, w ofercie posiadamy mieszkania na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Poświętne,Wrocław

356 825 zł54 m² 6 608 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty Julia Andrulewicz tel. Mieszkania w cichej, zielonej części Wrocławia! Mieszkanie ok. Kamieńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

579 728 zł76 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze na sprzedaż przy skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Hallera. Wygodny rozkład mieszkania. Istnieje możliwość adaptacji na potrzebę klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolumba

Wrocław,dolnośląskie

758 253 zł88 m² 8 567,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

*** Duże, rodzinne mieszkanie , 4-pokoje, powierzchnia 88,5 m2. Słoneczne mieszkanie nad Odrą znajduje się na 2 piętrze. *** Opis inwestycji: inwestycja realizowana na osiedlu Swojczyce. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gospodarska

Wrocław,dolnośląskie

409 191 zł70 m² 5 887,64 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 69,5 m2 z balkonem 4,3 m2 Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu -niskie budownictwo -teren ogrodzony, szlaban -miejsce na grill Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

439 896 zł61 m² 7 211,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*** Duże, rodzinne mieszkanie , 3-pokoje, powierzchnia 61 m2. Słoneczne mieszkanie nad Odrą znajduje się na parterze. *** Opis inwestycji: inwestycja realizowana na osiedlu Swojczyce. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brochów

Brochów,Wrocław

362 000 zł72 m² 5 045 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam jasne, narożne mieszkanie z ogromnym tarasem i widokiem na zieleń! Opiekun Oferty telefon   .@sdp-nieruchomości.pl Termin realizacji IV Q 2018r Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

633 873 zł100 m² 6 340 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

337 722 zł44 m² 7 710,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na sprzedaż przy ul. Grabiszyńska. Wygodny rozkład mieszkania. Istnieje możliwość adaptacji na potrzebę klienta. Mieszkanie składa się z: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Gajowice,Wrocław

339 000 zł36 m² 9 461 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun oferty: telefon   Polecam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,85 m2: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

644 380 zł58 m² 11 015 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na ostatnim 6 piętrze na sprzedaż przy skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Hallera. Wygodny rozkład mieszkania i duży taras z ładnym widokiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł54 m² 7 925,36 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54,13 mkw usytuowane na 4 piętrze Inwestycja realizowana w ścisłym Centrum Wrocławia w pobliżu Placu Bema, przy ul. Prusa/ ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

471 884 zł72 m² 6 532,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie na 6 piętrze w centrum Wrocławia przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie, odznaczający się wysokiej klasy materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sępolno

Sępolno,Wrocław

409 095 zł53 m² 7 777,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkania na styku Sępolna i Swojczyc. W cenach promocyjnych dostępne są 2 i 3-pokojowe mieszkania o metrażach od 48 - 80 mkw. Inwestycja gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

613 877 zł100 m² 6 140 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Poświętne,Wrocław

386 868 zł62 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

449 000 zł78 m² 5 779 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Super oferta! Mieszkanie 3 pokojowe wykończone pod klucz! gotowa inwestycja! Opiekun Oferty Karolina Bugajska telefon   karolina.bugajska@sdp-nieruchomości.pl Budynek: Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

23 m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mały apartament położony przy staromiejskim deptaku w odległości 200m od Rynku i 100m od Uniwersytetu. Wszystkie media miejskie. Budynek z cegły, nowoczesna winda, eleganckie części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł41 m² 6 977,31 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kompaktowe, funkcjonalne i przemyślane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41.42 m2 z balkonem, znajduje się na parterze w dobrze zlokalizowanej inwestycji. Opis inwestycji: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

549 000 zł85 m² 6 452 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100% wartości nieruchomości. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: julia Andrulewicz telefon 71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

27 m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

1 004 600 zł112 m² 8 949 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon   prestiżowa inwestycja na starym mieście! Dwupoziomowy, duży apartament w centrum miasta do wykończenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

592 219 zł68 m² 8 671 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty Julia Andrulewicz tel. Luksusowa inwestycja w Browarach Wrocławskich! Powierzchnia 68,30m2 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

604 019 zł68 m² 8 922 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty Julia Andrulewicz telefon   najbardziej prestiżowa inwestycja na starym mieście! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

374 459 zł67 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Promocja! tylko do 31.07 ATRAKCYJNE CENY MIESZKAŃ! OFERTA DZIAŁU DEWELOPERSKIEGO SDP NIERUCHOMOŚCI. Bez prowizji, bez podatku pcc. Jakub Boroński tel. Termin realizacji 10.2018r Inwestycja: Powstający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

28 m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

443 900 zł44 m² 10 045 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon   prestiżowa inwestycja na starym mieście! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,19m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

21 m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

475 600 zł58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty Julia Andrulewicz tel. Luksusowa inwestycja w Browarach Wrocławskich! Układ mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

28 m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

34 m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poświętne

Poświętne,Wrocław

267 293 zł40 m² 6 665,66 zł/m²