dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 499 ogłoszeń

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

463 607 zł70 m² 6 590,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: kameralna inwestycja (tylko 16 mieszkań) Zamknięte osiedle Zamykane garaże Komórki Lokatorskie Ogródki - płatne dodatkowo Funkcjonalne układy mieszkań Dogodna lokalizacja Dużo zieleni Willowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

1 236 000 zł134 m² 9 235 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon   prestiżowa inwestycja na starym mieście! Dwupoziomowy, duży apartament w centrum miasta do wykończenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

241 072 zł37 m² 6 497,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Słoneczne mieszkanie nad rzeką o bardzo funkcjonalnym rozkładzie ułatwiającym umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

495 660 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty Julia Andrulewicz telefon   prestiżowa inwestycja przy placu grunwaldzkim! Do własnej aranżacji! Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sępolno

Sępolno,Wrocław

370 482 zł49 m² 7 499,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkania na styku Sępolna i Swojczyc. W cenach promocyjnych dostępne są 2 i 3-pokojowe mieszkania o metrażach od 48 - 80 mkw. Gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

527 816 zł78 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty Julia Andrulewicz telefon   wyjątkowa inwestycja na tarnogaju! Mieszkania i apartamenty do własnej aranżacji. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

363 634 zł52 m² 6 953 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty Julia Andrulewicz telefon   Mieszkanie na Jagodnie! Termin realizacji III kwartał 2019r Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł66 m² 7 606,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,60 mkw usytuowane na 6 piętrze. Inwestycja realizowana w ścisłym Centrum Wrocławia w pobliżu Placu Bema, przy ul. Prusa/ ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polanowice

Polanowice,Wrocław

375 600 zł63 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Jasne przestronne mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę. Bardzo funkcjonalny rozkład ułatwiający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

862 074 zł88 m² 9 740,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Duże, rodzinne mieszkanie nad Odrą , 4-pokoje, powierzchnia 88,5 m2, na 4 piętrze. Opis inwestycji: inwestycja realizowana na osiedlu Swojczyce. Osiedle położone jest bezpośrednio nad Odrą. Przeważa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolumba

Wrocław,dolnośląskie

547 679 zł70 m² 7 880,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*** Duże, rodzinne mieszkanie , 3-pokoje, powierzchnia 69,5 m2. Słoneczne mieszkanie nad Odrą znajduje się na 4 piętrze z niezapomnianym widokiem. *** Opis inwestycji: inwestycja realizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

439 000 zł63 m² 6 972 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100% wartości nieruchomości. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: julia Andrulewicz telefon 71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bytomska

Księże Małe,Wrocław

300 739 zł45 m² 6 654,99 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,519 m2 w nowym budownictwie na Krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie doskonale nadaje się zarówno dla rodzin z dzieckiem lub pary. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

174 432 zł25 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Skromna kawalerka o powierzchni 25,28 m2 na Klecinie we Wrocławiu. Klecina jest to spokojna okolica, otoczona zielonymi terenami. Znajduje się tam stacja kolejowa, gdzie aktualnie jeżdżą pociągi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

536 832 zł75 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe 74,56 m2, loggia+balkon bez prowizji I podatku pcc Opiekun oferty: jakub Boroński Inwestycja: inwestycja położona w południowo-zachodniej części miasta w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

463 107 zł61 m² 7 570 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: julia Andrulewicz telefon   pokoje do wykończenia na Krzykach! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

582 768 zł54 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poświętne

Poświętne,Wrocław

267 293 zł40 m² 6 665,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

397 461 zł48 m² 8 350,02 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w ofercie bez prowizji. Zapraszam. tel. Jasny i przestronny apartament zlokalizowany na śródmieściu w sąsiedztwie rzeki. To klimatyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

419 000 zł57 m² 7 333 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

394 000 zł42 m² 9 303,42 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja realizowana w ścisłym Centrum Wrocławia w pobliżu Placu Bema, przy ul. Prusa/ ul. Ks.J. Poniatowskiego Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

329 000 zł37 m² 8 972 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

558 813 zł66 m² 8 466,86 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Słomeczne mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia w sąsiedztwie nadodrzańskich bulwary wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

518 165 zł63 m² 8 212 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty Julia Andrulewicz tel. Luksusowa inwestycja w Browarach Wrocławskich! Powierzchnia 63,10 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

530 500 zł49 m² 10 796 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon   prestiżowa inwestycja na starym mieście! Apartament o powierzchni 49,14m2 - salonu 25,15m2 - kuchni 9,42m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

289 884 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,98m2 na 3 piętrze. Składa się z: p.dzienny z kuchnią:19,93m2Przedpokój: 5,49 m2Pokój 1: 5,63 m2Pokój 2: 14,31 m2Łazienka: 4.60 m2DOSTĘPNE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maślice

Maślice,Wrocław

371 964 zł69 m² 5 423 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc!załatwiamy wszystkie formalności! serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Zadzwoń I dowiedz się więcej O pełnej ofercie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Poświętne,Wrocław

319 220 zł47 m² 6 777 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty Julia Andrulewicz tel. 2 pokojowe mieszkanie w zielonej, cichej części Wrocławia Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

432 500 zł46 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon   prestiżowa inwestycja na starym mieście! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,01m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosmonautów

Żerniki,Wrocław

286 838 zł44 m² 6 534 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przekazywanie mieszkań do końca Kwietnia 2020r Opiekun oferty: jakub Boroński Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,9 m2 składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym 24,77m2 - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bema

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł50 m² 8 601 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam! luksusowy apartament W centrum Z widokiem na ostrów tumski! Termin zakończenia budowy: grudzień 2018r. Bez podatku pcc I prowizji! możliwe 3 pokoje! Dział deweloperski sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

969 700 zł84 m² 11 529 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon   prestiżowa inwestycja na starym mieście! Apartament 4 pokojowy o powierzchni 84,11m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

595 100 zł62 m² 9 583 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon   prestiżowa inwestycja na starym mieście! Apartament 3 pokojowy o powierzchni 62,10m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

390 000 zł72 m² 5 392,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam kameralny kompleks mieszkaniowy, zlokalizowany w spokojnej i cichej okolicy, łączący nurt miasta z możliwością codziennego obcowania z przyrodą. To także bogaty wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

420 885 zł59 m² 7 085,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Słoneczne mieszkanie nad Odrą o bardzo funkcjonalnym rozkładzie ułatwiającym umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

441 123 zł62 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784 Termin realizacji I kwartał 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

329 000 zł34 m² 9 539 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Księże Małe, ul. Opolska Gotowe do zamieszkania! Opiekun oferty tel. Na sprzedaż własnościowe, dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze w bloku czteropiętrowym z 2018 roku. Świetne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

456 120 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty Julia Andrulewicz telefon   wyjątkowa inwestycja na tarnogaju! Mieszkania i apartamenty do własnej aranżacji. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

473 478 zł65 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020