dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 000 zł46 m² 5 399,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji , bez podatku pcc! gotowa inwestycja! ostatnie dostępne mieszkania! Przestronne mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki tylko 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swojczycka

Psie Pole,Wrocław

202 920 zł36 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji, bez podatku pcc. Bezpłatna, indywidualna opieka profesjonalnego agenta Z sdp nieruchomości. Zapraszam do wspólnego odwiedzenia inwestycji! W ofercie biura są również lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

324 384 zł52 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na krzykach - bez prowizji - bez pcc W południowo-wschodniej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki powstaje nowa inwestycja składająca się z 3 osobnych budynków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zgorzelisko

Zgorzelisko,Wrocław

222 187 zł42 m² 5 302,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokale mieszkalne w ramach nowej inwestycji realizowanej w północnej części Wrocławia, w dzielnicy Zgorzelisko. Jej atutem jest dobra lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

383 600 zł56 m² 6 839,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Villa Alouette to składające się z dwóch budynków kameralne osiedle na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

253 000 zł52 m² 4 827,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam kameralny kompleks mieszkaniowy, zlokalizowany w spokojnej i cichej okolicy, łączący nurt miasta z możliwością codziennego obcowania z przyrodą. To także bogaty wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

237 000 zł47 m² 4 990,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

260 000 zł54 m² 4 846,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

189 816 zł43 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez dodatkowych prowizji! promocja! gwarantujemy dopłatę W programie "mieszkanie dla młodych" tylko 4 400,00 zł za 1m2! Przestronne mieszkanie na drugim piętrze z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 500 zł47 m² 5 225,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez jakichkolwiek dodatkowych prowizji! Nowe zamknięte osiedle na Krzykach z własnym klubem fitness, monitoringiem oraz ochroną. Tylko sześć kilometrów od rynku! Przestronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

304 307 zł62 m² 4 908,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji cena mieszkania jak U dewelopera! ostatnie tego typu mieszkanie W inwestycji! Przestronne narożne mieszkanie z dużym balkonem na wysokim parterze w bloku mieszkalnym we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

285 930 zł53 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! Odbiór mieszkania za dwa miesiące! Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację! Przestronne słoneczne mieszkanie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

294 415 zł54 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez jakichkolwiek dodatkowych prowizji! gwarantujemy dopłatę W programie MDM! Mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem! Nowe zamknięte osiedle na Krzykach. Tylko sześć kilometrów od centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

243 000 zł36 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! Kolejny etap pięknego, zamkniętego osiedla na którym znajdziemy fontannę oraz plac zabaw. Prestiżowa lokalizacja, tylko sześć kilometrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

352 000 zł52 m² 6 794,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam lokale w nowej inwestycji w sercu miasta. W sprzedaży mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe. Termin zakończenia budowy IV kwartał 2017 r. Miejsce postojowe -pojedyncze w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

201 652 zł46 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

489 000 zł81 m² 6 031,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 81,08 mkw. z 2 balkonem położone na II piętrze. Termin realizacji: IV kwartał 2017r. Świetnie skomunikowana lokalizacja, obok inwestycji tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł56 m² 4 497,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup mieszkania bez prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! promocja! antresola W cenie mieszkania! ostatnie wolne mieszkania W takim metrażu! możliwość zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

320 778 zł62 m² 5 173,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji cena mieszkania jak U dewelopera! gotowa inwestycja! ostatnie dostępne mieszkania! mieszkanie dostępne W programie "mieszkanie dla młodych" Przestronne mieszkanie na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

202 260 zł34 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią i balkonem przy ul. Opolskiej. Budynek będzie składał się z 3 klatek, łącznie 44 mieszkań o powierzchniach od 26 m2 do 49 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

279 510 zł51 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zainspirowani piękną Toskanią dedykujemy Tobie osiedle inne niż wszystkie. Wysiłek i wyobraźnia licznego zespołu projektantów umożliwia odkrycie nowych przestrzeni, tego, co jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

306 000 zł65 m² 4 733,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

253 030 zł46 m² 5 465 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Południe Wrocławia cieszy się największym zainteresowaniem klientów. To właśnie w tym regionie powstaje najwięcej inwestycji mieszkaniowych.Jagodno charakteryzuje się zieloną okolicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł48 m² 6 534 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojewe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zgorzelisko

Zgorzelisko,Wrocław

292 523 zł58 m² 5 000,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

255 960 zł47 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości, bez prowizji, bez podatku pcc! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,40 m2 z tarasem 17 m2 znajdujące się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Maślice

Maślice,Wrocław

340 354 zł69 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,46m2, znajdujące się na II piętrze nowej inwestycji mieszkaniowej. 3-kondygnacyjny budynek znajduje się na osiedlu Maślice (fabryczna). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszynek

Grabiszynek,Wrocław

306 500 zł47 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Обслуживаем также клиентов с Украины, россии, беларуси, казахстану. Контактный телефон:Viber: we also speak English Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zgorzelisko

Zgorzelisko,Wrocław

206 820 zł38 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam nową kameralną, inwestycję mieszkaniową. W budynku A zaprojektowano 24 mieszkań o metrażach od 38 do 62 mkw. W budynku B zaprojektowano 16 mieszkań o metrażach od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

301 700 zł46 m² 6 488,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

564 250 zł92 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam! Mieszkanie 5-pokojowe 92,50 m2 z balkonem znajdujące się w nowej inwestycji na Sępolnie. Termin realizacji I kw 2018 r. Zalety inwestycji: - osiedlowe fitness, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

240 256 zł44 m² 5 399,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji! ostatnie dostępne mieszkania. Cena jak U dewelopera. Mieszkanie gotowe do odbioru. W ofercie dostępne dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

202 920 zł36 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! ostatnie wolne mieszkania W takim metrażu! Przestronne słoneczne mieszkanie w promocyjnej cenie na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

285 378 zł50 m² 5 754 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Serdecznie polecam! Mieszkanie 2-pokojowe 49,60 m2 z balkonem znajdujące się w nowej inwestycji na Sępolnie. Termin realizacji sierpień 2017 r. Zalety inwestycji: - osiedlowe fitness, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zgorzelisko

Zgorzelisko,Wrocław

206 820 zł38 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

206 077 zł30 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka w nowej inwestycji na Tarnogaju. Mieszkanie 30,35m2 z osobna kuchnia i balkonem. Termin realizacji inwestycji : Lipiec 2018r. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

383 600 zł58 m² 6 636 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

204 740 zł35 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bez jakichkolwiek dodatkowych prowizji! Inwestycja na Krzykach, położona tuż przy parku. Nowe zamknięte osiedle na Krzykach z własnym klubem fitness, monitoringiem oraz ochroną. Tylko sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opoczyńska

Złotniki,Wrocław

249 000 zł43 m² 5 806,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Złotniki plus - tarasowe szaleństwo! Poznaj nową, wyjątkową inwestycję mieszkaniową na wrocławskich Złotnikach. Złotniki Plus to więcej niż wygodne mieszkania, to prawdziwe tarasowe szaleństwo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

226 432 zł39 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania dwa pokoje z dużymi oknami i dużym balkonem przy ul. Opolskiej. Budynek będzie składał się z 3 klatek, łącznie 44 mieszkań o powierzchniach od 26 m2 do 49 m2, (od 1.