dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 512 ogłoszeń

1 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karmelkowa

Krzyki,Wrocław

260 226 zł48 m² 5 398,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,2 m2 z osobną kuchnią i ogródkiem 26,5m2 blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Mieszkanie posiada ogródek 26 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Śródmieście,Wrocław

278 399 zł48 m² 5 799,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci: - prowizji - podatku pcc Nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 (możliwość wydzielenia osobnej widnej kuchni), z dużym tarasem 23 m2 i ogródkiem 15,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

213 000 zł47 m² 4 546,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym pow. 46,8 m2. ul. Główna/łomnicka - Mieszkanie spełnia wymogi MDM, - cena promocyjna do końca 2016 r. - miejsce postojowe w cenie mieszkania. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

296 270 zł53 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53 m2 na Zielonych Maślicach 9km. od Rynku - duży taras 27m2, wyjście z każdego pokoju - osobne wc, rynek pierwotny, 0% podatku pcc 0% prowizji Cena 296 270 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

283 272 zł43 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta nieopodal ulicy Legnickiej. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, posiada balkon. Wyjątkowy wygląd i świetna lokalizacja sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

216 565 zł41 m² 5 258,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41.18 m2 na Zielonych Maślicach 9km. od Rynku Rynek pierwotny, 0% podatku pcc 0% prowizji Cena 216 565 zł, spełnia wymogi programu MDM na 2018r. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Stare Miasto,Wrocław

301 700 zł46 m² 6 502,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie ok. 46,4 m2 na 2 piętrze z balkonem, 10 min pieszo do Rynku. Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy zaciągnięciu kredytu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

215 819 zł35 m² 6 100,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,38m2 z balkonem 6,3 m2. 3 km od Rynku, ul. Obornicka cena brutto: 215 819 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji Kupujący nie płaci podatku pcc - czyli 2% wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

275 947 zł55 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 3 pokoje 55,30m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni z balkonem 6m2 za jedyne 4990 zł za m2 - cena 275 947 zł z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

324 250 zł65 m² 4 973,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopoziomowe 3 pokoje 67,30m2 za jedyne 4 973 zł za m2 - cena promocyjna 324 250 zł z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! ***możliwość wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

265 537 zł41 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament 40,54m2 na 4 piętrze z tarasem 8,40m2. Składa się z salonu z aneksem, sypialni, przedpokoju i łazienki. Realizacja i odbiory mieszkań - 3 kwartał 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Śródmieście,Wrocław

262 000 zł42 m² 6 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim -42,35 m2, 2 pokoje, pełen rozkład. Lokal usytuowany w nowoczesnym budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Prądzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karmelkowa

Krzyki,Wrocław

260 226 zł48 m² 5 398,88 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

310 524 zł56 m² 5 589,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 55.55 m2 na Zielonych Maślicach 9km. od Rynku Rynek pierwotny, 0% podatku pcc 0% prowizji Cena 310 524 zł, możliwość dofinansowania z programu MDM na 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

235 365 zł33 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 33,15 m2, wysokość 390 cm. Cena 235 365 zł. - 0% prowizji - nabywca nie płaci podatku pcc (2% wartości mieszkania) 1 km do Galerii Dominikańskiej i Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji cena mieszkania jak U dewelopera! ostatnie dostępne mieszkania! Przestronne mieszkanie na drugim piętrze w plombie we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

169 620 zł39 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! promocja! cena mieszkania jak U dewelopera! mieszkanie Z ogródkiem! Przestronne mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w inwestycji tuż przy Wrocławiu. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

349 400 zł57 m² 6 099,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 57 m2 ogródek 257 m2! 3 km od Rynku, ul. Obornicka cena brutto: 349 400 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji Kupujący nie płaci podatku pcc - czyli 2% wartości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

215 819 zł35 m² 6 100,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 000 zł36 m² 6 663,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam 2 pokoje z aneksem kuchennym! Tylko 10 minut tramwajem od Centrum w cenie 243 tys. zł! Lokal w stanie deweloperskim zostanie oddany do użytku już we wrześniu 2017 i zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

288 486 zł47 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie ok. 46,5 m2 na 1 piętrze z balkonem, 10 min pieszo do Rynku. Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy zaciągnięciu kredytu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

267 600 zł56 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Stabłowice. Okna wychodzące na południowy-zachód, z widokiem na inne budynki,zieleń. Wykończenie: podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

288 486 zł47 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowe mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim. Cena mieszkania: 288 486 zł brutto. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku siedmiopiętrowym. Budynek posiada windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 600 zł38 m² 6 327,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Dwupokojowe 38,54 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera: 68 lat doświadczeń popartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

181 835 zł44 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji! to mieszkanie kupisz bez wkładu własnego - gwarantowany MDM! cena mieszkania jak U dewelopera! inwestycja gotowa! ostatnie mieszkanie Z ogródkiem Przestronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

376 178 zł90 m² 4 199,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe 4 pokoje 89, 57m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni za jedyne 4200 zł za m2 - cena 376 178 zł z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

414 000 zł63 m² 6 576,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bez podatku pcc. Bez prowizji. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu w okolicach Krakowskiej. Mieszkanie gotowe do odbioru. Dodatkowe atuty: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

238 831 zł44 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - 2 pokoje mieszkanie 44,31m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni tylko 238 831 pln - 5 390 zł za m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! dostępne lokale na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Oporów,Wrocław

219 000 zł39 m² 5 601,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39,10m2 położone na iip z iiip. kameralnego bloku na Oporowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

184 195 zł33 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania kawalerka na wrocławskim Książu Wielkim o powierzchni 33,49 m^2 Mieszkanie składa się z sypialni, wnęki kuchennej, łazienki z wc, zielonego tarasu oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

278 833 zł47 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na parterze we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na wschód i zachód. Ogrzewanie: miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

288 486 zł47 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowiecka

Śródmieście,Wrocław

234 560 zł37 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

A gdyby tak zamieszkać na Nadodrzu… modne mieszkanie w krainie kontrastów Realizacja budynku Łowiecka 21 planowana jest na połowę 2018 roku. 7-piętrowy budynek będzie mieścił 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimasa

Gaj,Wrocław

243 000 zł36 m² 6 663,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,47 m2 z 41 metrowym ogródkiem w prestiżowej inwestycji przy ul. Klimasa ważne! - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Maślice

Maślice,Wrocław

195 300 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Bez dodatkowych prowizji. bez podatku pcc 2% Kawalerka z wneką kuchenną na sprzedaż. Ostatnia kawalerka 30,05 w cenie 180 300 zł. Do mieszkania przynależy taras i ogród 50m! Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Maślice

Maślice,Wrocław

263 461 zł46 m² 5 777 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez dodatkowych prowizji. Bez podatku pcc 2%. W ofercie na sprzedaż apartament w przepięknej okolicy Maślic Wrocławskich. Apartament jest gotowy do odbioru. Każde mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

241 889 zł33 m² 7 350,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji. Bez podatku pcc 2%. Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na piątym piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

373 250 zł54 m² 6 848,62 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**trzypokojowe mieszkanie 55 m2 z dużym ogródkiem ok 75 m2 składające się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki** Rynek pierwotny - 0 % prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Różanka

Różanka,Wrocław

218 385 zł38 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskiej Różance. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, korytarza oraz ogródka. Salon+kuchnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

317 214 zł64 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze we Wrocławiu w dzielnicy ołtaszyn/wysoka. Okna wychodzące na wschód,zachód. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij