dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 512 ogłoszeń

1 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

324 250 zł65 m² 4 973,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopoziomowe 3 pokoje 67,30m2 za jedyne 4 973 zł za m2 - cena promocyjna 324 250 zł z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! ***możliwość wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

240 560 zł39 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w bajecznie położonej inwestycji na Sępolnie z ogródkiem 17m2. Składa się z: *salonu z aneksem 19m2 z wyjściem na ogródek 17m2 *sypialni 11,3 m2 *łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Śródmieście,Wrocław

278 399 zł48 m² 5 799,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci: - prowizji - podatku pcc Nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 (możliwość wydzielenia osobnej widnej kuchni), z dużym tarasem 23 m2 i ogródkiem 15,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

275 947 zł55 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji.Bez podatku PCC 2% Opis mieszkania: Trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze we Wrocławiu w dzielnicy Ołtaszyn/Wysoka. Okna wychodzące na wschód,zachód. Ogrzewanie gazowe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł52 m² 16 346,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację.Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami , tel. (pokaż numer) lic. zawodowa numer 15252. Najbardziej atrakcyjny apartament Z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Oporów,Wrocław

315 000 zł52 m² 6 077,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 51,83m2 położone na iip z iiip. kameralnego bloku na Oporowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

300 080 zł48 m² 6 149,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bez dodatkowych prowizji. Bez podatku pcc 2% Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze. Pokój dzienny: 16m Kuchnia: 5m Antresola: 21m Łazienka: 3,6m W budynku jest winda. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

238 998 zł39 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie z ogrodem zimowym zlokalizowane na Krzykach w niesamowicie urokliwym miejscu wśród terenów zielonych pośród niskiej zabudowy. Każdy marzy o takim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

338 232 zł65 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze we Wrocławiu w dzielnicy ołtaszyn/wysoka. Okna wychodzące na wschód,zachód. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

275 947 zł55 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 3 pokoje 55,30m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni z balkonem 6m2 za jedyne 4990 zł za m2 - cena 275 947 zł z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

218 400 zł38 m² 5 747,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m2 z ogródkiem 21 m2. 3 km od Rynku, ul. Obornicka cena brutto: 218 400 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji Kupujący nie płaci podatku pcc - czyli 2% wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

304 000 zł47 m² 6 533,42 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam 2 pokoje z oddzielną kuchnią na Starym Mieście w cenie 304 tys. zł! Na sprzedaż ładnie doświetlone 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łowiecka

Śródmieście,Wrocław

225 225 zł35 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

A gdyby tak zamieszkać na Nadodrzu… modne mieszkanie w krainie kontrastów Realizacja budynku Łowiecka 21 planowana jest na połowę 2018 roku. 7-piętrowy budynek będzie mieścił 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

266 300 zł47 m² 5 665,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47 m2 z ogródkiem 33 m2. 3 km od Rynku, ul. Obornicka cena brutto: 266 300 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji Kupujący nie płaci podatku pcc - czyli 2% wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

229 908 zł33 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! Ostatnie mieszkania w Inwestycji! Prestiżowa lokalizacja, tylko trzy kilometry od rynku. Bardzo dobra komunikacja miejska - Tuż przy Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł60 m² 6 174,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze w budynku pięciopiętrowym z windą. Zakończenie budowy nastąpi w II 2018 roku. Mieszkanie 59,76 m2 w cenie 369 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

202 345 zł37 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez podatku pcc. Bez prowizji. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy krzyki/jagodno. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowiecka

Śródmieście,Wrocław

236 393 zł37 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

302 000 zł47 m² 6 422,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojewe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

419 160 zł50 m² 8 383,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawny i funkcjonalny apartament dwupokojowy 50m2 na VI piętrze ( dostępne również ostatnie dwupokojowe z widokiem na rzekę na VII i VIII) z możliwością wydzielenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

467 813 zł50 m² 9 356,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawny i funkcjonalny apartament dwupokojowy 50m2 na VIII piętrze ( dostępne jeszcze ostatnie dwupokojowe na niższych piętrach) z możliwością wydzielenia kuchni o wysokości 2.8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomnicka

Wrocław,dolnośląskie

253 000 zł57 m² 4 402,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią pow. 57,5 m2. ul. Łomnicka/stabłowicka - Mieszkanie spełnia wymogi MDM, - cena promocyjna do końca 2016 r. - miejsce postojowe w cenie mieszkania. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

266 300 zł47 m² 5 665,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

218 400 zł38 m² 5 747,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

197 558 zł37 m² 5 325 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowe mieszkanie o pow 37,10 z balkonem na I piętrze nowego budynku w budowie. Do mieszkania przynależy balkon. Cenasprzedaży 197 558zł. Polecam! Nowe osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

261 756 zł53 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna. Powierzchnia lokalu wynosi około 53m2 z dużym balkonem. Termin: oddane do użytku. Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

243 000 zł33 m² 7 404,02 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam 2 pokoje z aneksem kuchennym w Centrum w cenie 243 tys. zł! Na sprzedaż ładnie doświetlone 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią połączoną z salonem w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

344 644 zł65 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: czteropokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze we Wrocławiu w dzielnicy ołtaszyn/wysoka. Okna wychodzące na północ,wschód,zachód. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

216 565 zł41 m² 5 258,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41.18 m2 na Zielonych Maślicach 9km. od Rynku Rynek pierwotny, 0% podatku pcc 0% prowizji Cena 216 565 zł, spełnia wymogi programu MDM na 2018r. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

215 819 zł35 m² 6 100,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,38m2 z balkonem 6,3 m2. 3 km od Rynku, ul. Obornicka cena brutto: 215 819 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji Kupujący nie płaci podatku pcc - czyli 2% wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

296 270 zł53 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53 m2 na Zielonych Maślicach 9km. od Rynku - duży taras 27m2, wyjście z każdego pokoju - osobne wc, rynek pierwotny, 0% podatku pcc 0% prowizji Cena 296 270 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

349 400 zł57 m² 6 099,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 57 m2 ogródek 257 m2! 3 km od Rynku, ul. Obornicka cena brutto: 249 400 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji Kupujący nie płaci podatku pcc - czyli 2% wartości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

330 300 zł59 m² 5 598,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 59 m2 Dwa ogródki o łącznej pow. 100m2 3 km od Rynku, ul. Obornicka cena brutto: 249 400 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji Kupujący nie płaci podatku pcc - czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

213 000 zł47 m² 4 546,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym pow. 46,8 m2. ul. Główna/łomnicka - Mieszkanie spełnia wymogi MDM, - cena promocyjna do końca 2016 r. - miejsce postojowe w cenie mieszkania. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

228 150 zł39 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na nowo powstającym osiedlu Wrocławia. Lokal składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, sypialni, kuchni, łazienki oraz dużego balkonu. -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karmelkowa

Krzyki,Wrocław

260 226 zł48 m² 5 398,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,2 m2 z osobną kuchnią i ogródkiem 26,5m2 blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Mieszkanie posiada ogródek 26 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

235 365 zł33 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 33,15 m2, wysokość 390 cm. Cena 235 365 zł. - 0% prowizji - nabywca nie płaci podatku pcc (2% wartości mieszkania) 1 km do Galerii Dominikańskiej i Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

343 638 zł65 m² 5 274,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***ostatnie 4pokojowe mieszkanie w tym metrażu ( wróciło do sprzedaży) *** Okazja - Jednopoziomowe przestronne i jasne mieszkanie czteropokojowe tylko 5 290 zł/m2 - cena 343 638 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

330 300 zł59 m² 5 598,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł48 m² 6 548,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam ciche 2 rozkładowe pokoje z osobną, widną kuchnią i balkonem! Tylko 10 minut tramwajem od centrum w cenie 315 tys. zł! Lokal w stanie deweloperskim zostanie oddany do użytku.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny