dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 512 ogłoszeń

1 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

374 283 zł33 m² 11 219,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

525 172 zł41 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

809 018 zł74 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie w którego skład wchodzą: 3 osobne pokoje Salon z aneksem kuchennym( Aneks z oknem) Łazienka wc Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

501 298 zł38 m² 13 192 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Fabryczna Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do zakupu, odbiór 7/2026 W ramach naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

476 576 zł27 m² 17 856 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne na Muchoborze Małym - z wykończeniem "pod klucz"! Dlaczego warto? 23% vat do odliczenia - idealne rozwiązanie dla inwestorów Bez prowizji i bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

716 339 zł65 m² 11 099,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

580 089 zł47 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją na zachód oraz północ, co zapewnia optymalne nasłonecznienie po południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

699 000 zł36 m² 19 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkania W sprzedaży, podpisz umowę, a otrzymasz duży rabat cenowy!oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

912 066 zł67 m² 13 522,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 67,45m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 050 363 zł77 m² 13 641,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Tarnogaj Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do zakupu, odbiór 7/2026 W ramach naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

612 986 zł49 m² 12 548,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez ukrytych opłat, prowizji i podatku pcc! Sąsiedztwo dwóch dużych parków - Park Południowy i Park Kleciński; w pobliżu rozbudowana oferta edukacyjna, zdrowotna, sportowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

530 000 zł32 m² 16 516,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie trać okazji zadzwoń i dowiedz się więcej! dostępny nawet po 18:00 rozmawiam również W języku angielskim! Co sprawia, że ta inwestycja wyróżnia się na tle innych? Gotowy wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

889 000 zł77 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Teraz jeszcze dodatkowo miejsce postojowe gratis+ rower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

742 232 zł56 m² 13 287,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 55,9m2 w jednej z najlepszych lokalizacji na wrocławskich krzykach/partnice. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rychtalska

Kleczków,Wrocław

1 159 000 zł81 m² 14 309 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Wrocławia , w spokojnej i zabytkowej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żerniki,Wrocław

499 730 zł42 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie 42,35 m z balkonem - bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera! Cena: 499 730 zł Powierzchnia: 42,35 m Ekspozycja: zachodnia Dostępne w iq2026 Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

852 772 zł68 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkanie! Gotowa inwestycja - Stare Miasto, wrocław Nie przegap wyjątkowej okazji! Na sprzedaż ostatnie dostępne mieszkanie w nowoczesnej, właśnie ukończonej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

547 512 zł42 m² 13 101,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Stadion / Metalowców Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do oglądania W ramach naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł39 m² 15 168,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz wykończenie smart comfort W cenie-zapytaj Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

517 560 zł44 m² 11 728,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konduktorska

Brochów,Wrocław

635 271 zł52 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie na brochowie narożne, z balkonem, gotowe do odbioru! Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń, zanim zrobią to inni! Dlaczego warto: gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kowale,Wrocław

1 234 310 zł80 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez ukrytych opłat, prowizji i podatku pcc! gotowe do odbioru w 2025r. Inwestycja będzie składała się z zespołu domów dwulokalowych w zabudowie szeregowej. W ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

638 953 zł52 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie Z ogródkiem Wrocław Maślice Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń, zanim zrobią to inni! Dlaczego warto: gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 380 000 zł130 m² 10 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Jagodno z ogrodem Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja oddana do użytku w 2025 r. Na sprzedaż domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

892 381 zł75 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Maślice,Wrocław

464 787 zł36 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Ponad 50 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Oferujemy szeroki wybór mieszkań w tej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Nadodrze,Wrocław

547 516 zł35 m² 15 492,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! Ostatnie mieszkania nie przegap okazji Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń, zanim zrobią to inni. Dlaczego warto: umów się na prezentację mieszkania Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mroźna

Zgorzelisko,Wrocław

690 000 zł69 m² 10 014,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w kameralnej zabudowie - ul. Mroźna, wrocław (zgorzelisko) Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w niskiej zabudowie - tylko 4 lokale w każdym budynku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł85 m² 10 643,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną podmiejską lokalizacje - powstało tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brochów,Wrocław

497 000 zł44 m² 11 295,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie blisko parku | Brochów, wrocław | Bez pcc i prowizji! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z miejskich udogodnień? Mam coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

850 438 zł83 m² 10 297,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,59m2 + ogród 16,97m2 +taras 2,23m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

627 682 zł49 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

525 172 zł41 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

565 250 zł31 m² 18 059,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

664 959 zł51 m² 12 969,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, znajduje się w odległości spaceru. Osiedle z zagospodarowaną okolicą, pełną sklepów, szkół, przychodni i aptek oraz różnorodnych usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 459 001 zł101 m² 14 427 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 275 000 zł120 m² 10 604,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Inwestycja zakończona * Spokojna okolica wykończone pod klucz niższa cena! cena przed promocją 1375000 zł Dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

583 035 zł31 m² 18 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

595 000 zł31 m² 18 924,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka w samym sercu Wrocławia - od dewelopera, bez pcc i prowizji! Oferuję na sprzedaż wyjątkową kawalerkę o powierzchni 31,44 m , położoną w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Krzyk,Wrocław

481 098 zł33 m² 14 690 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! Ostatnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w gotowej inwestycji! Wrocław Krzyki Brochów Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń, zanim zrobią to inni!.