dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 512 ogłoszeń

1 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

852 910 zł51 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie, z balkonem od zielonego podwórza, w ścisłym centrum Wrocławia. Do własnej aranżacji. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do kontaktu. Podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

770 184 zł45 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

495 000 zł34 m² 14 640,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 26,68m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

950 290 zł65 m² 14 694,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 64,67m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

498 999 zł33 m² 15 089,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2225

Eng and ua bellow 0% prwizji dla kupującego 0% podatku pcc pomoc W uzyskaniu kredytu gwarancja jakości negocjacje warunków tranzakcji Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Lepiej nie mogłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

985 875 zł65 m² 15 132 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Doradca Klienta: jakub Chlipała tel. 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze o powierzchni 65,15 m2. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

730 800 zł68 m² 10 669 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 23784 tel: dział deweloperski sdp nieruchomości brak pcc Na sprzedaż 3 pokoje w zielonej okolicy na Psim Polu otoczenie nieruchomości: rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Fabryczna,Wrocław

689 876 zł61 m² 11 328 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,90 m2 z balkonem w bardzo dobrej cenie! Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27.2 m2, - Sypialnia 11.8 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

498 200 zł25 m² 19 777,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

839 000 zł84 m² 10 045,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom/mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,40m2 + ogród 16,92m2 +taras 20,51m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biskupia

Psie Pole,Wrocław

1 050 000 zł98 m² 10 714 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 98m2, dwu poziomowe , stan deweloperski , blok nie dawno oddany do użytku , do mieszkania w cenie są dwa miejsca postojowe. Blok jest 4 piętrowy i posiada windę. Cena: 1 050 000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Stare Miasto,Wrocław

689 265 zł26 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez Prowizji! Bez podatku pcc! Dostępne lipiec/wrzesień 2024. Mieszkanie w kameralnym, modernistycznym apartamentowcu! Idealna, funkcjonalna kawalerka w samym centrum, tuż obok są: - galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 191 582 zł79 m² 15 160,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

818 208 zł38 m² 21 565,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj, liczba mieszkań promocyjnych ograniczona! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga promocja! na wybrane mieszkania-Dla Klientów kredytujących zakup rabat 6% od ceny ofertowej mieszkania, dla Klientów gotówkowych rabat aż 8%* Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

587 000 zł38 m² 15 247 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekunka oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem! W podanej cenie mieszkania wliczone jest już wykończenie "pod klucz" przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

595 517 zł35 m² 16 971,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

987 099 zł97 m² 10 136 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania w nowej inwestycji na Lipie Piotrowskiej! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Najważniejsze informacje: - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

656 319 zł42 m² 15 814,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

799 000 zł69 m² 11 539,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz duża promocja! poprzednia cena 869 000,10 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reymonta

Karłowice,Wrocław

893 791 zł49 m² 18 307,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wszystko, co istotne, znajduje się w zasięgu 15 min od domu Nowoczesny apartament z widokiem na rzekę Pokój dzienny z aneksem kuchennym 28,64 m2 Sypialnia 11,70 m2 Przedpokój 4,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Maślice,Wrocław

726 637 zł71 m² 9 840,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację dwupoziomowego mieszkania z dużą antresolą, na Maślicach. Osiedle jest bardzo ładnie położone w pobliżu terenów rekreacyjnych - park, rzeka, staw. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

646 668 zł62 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: jakub Chlipała tel. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 62,48 m2, położone w cichej okolicy. Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona na Lipie Piotrowskiej oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

778 626 zł46 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! 1000 zł taniej na m2 dla umów deweloperskich podpisanych do końca lipca Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w wyjątkowej inwestycji 5 Avenue.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

899 000 zł64 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z dużym, pięknym ogrodem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Mieszkanie o powierzchni 64,50 m2, w tym 2 sypialnie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

551 182 zł43 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

782 372 zł38 m² 20 681,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rynku pierwotnego 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 56,91m2 na zielonym, spokojnym Brochowie - południowej części Wrocławia Krzyki. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

849 999 zł67 m² 12 711 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe, narożne mieszkanie z balkonem/ przy rzece tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowoczesna inwestycja powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia. Ulica Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

740 116 zł43 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Uwaga promocja: 1000 zł taniej na m2 dla umów deweloperskich podpisanych do końca lipca Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w wyjątkowej inwestycji 5 Avenue.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 296 295 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania W inwestycji! oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować gotowy do odbioru apartament o powierzchni ponad 100m2 zlokalizowany na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

522 977 zł27 m² 19 024 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w nowym budownictwie blisko centrum! Opiekun oferty: jakub Chlipała tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 344 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

367 684 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

813 523 zł52 m² 15 507,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 22.07.2025 Klasyczne, 3 pokojowe mieszkanie z loggią i tarasem, dwustronne, narożne o powierzchni 52,46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

610 490 zł41 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji I podatku pcc (2%) bezpośrednio od dewelopera. Wykończone pod klucz - dostępne do odbioru Zakres wykończenia pod klucz obejmuje: kompleksowe wykończenie łazienki, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

538 826 zł30 m² 17 925 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Chlipała tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest przy jednej z malowniczych uliczek Starego Miasta, zaledwie 5 minut spacerem od historycznego budynku Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny