dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 554 ogłoszenia

1 554 ogłoszenia

528 000 zł35,62 m² 14 823,13 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem 1. piętro, 35,62 m Kompaktowe, a jednocześnie funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,62 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

703 000 zł57,96 m² 12 129,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

726 454 zł39,86 m² 18 225,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z wykończeniem w cenie! 2-pokojowe - idealne dla studenta, młodej rodziny lub inwestora Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 39,86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł31,30 m² 19 009,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

828 835 zł69,66 m² 11 898,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe dla Rodziny w zielonej okolicy Opiekun oferty Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Otoczenie nieruchomości: w otoczeniu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 500 zł86,35 m² 15 466,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Reymonta, kleczków Rynek Wrocławski - 7 min Autostrada A8 lub droga S5 - 10 min Dworzec Nadodrze - 3 min E. Leclerc centrum zakupowe - 5 min Pasaż Grunwaldzki - 12 min Beach Bar Marina.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł52 m² 13 730,77 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe od zaraz!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Nowoczesne osiedle/ Okazja/ Tramwaj/ Dużo zieleni/ 3 pokoje na 7. piętrze Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł58 m² 10 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie na Lipie Piotrowskiej. 0% prowizji i możliwe rabaty dla Kupującego! Lokal o powierzchni 58m2 w 3-piętrowym budynku powstającym na kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

571 378 zł33,02 m² 17 304 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Dostosuję się do Twoich potrzeb - jestem dostępy także wieczorami i w weekendy Oszczędzasz kupując bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, 0% podatku pcc O nieruchomości Apartament typu.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 998 zł120,23 m² 10 604,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 434 671 zł107,87 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o ekspozycji trójstronnej doskonale doświetlone i funkcjonalne. Idealne dla rodziny. Najważniejsze atuty: 5 funkcjonalne pokojemieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

722 878 zł51,13 m² 14 138,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie nad Odrą - Stare Miasto | Bez prowizji i pcc 2%! Bezpośrednio od dewelopera. Możliwość wykończenia pod klucz! Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z loggią, położone.

Szczegóły ogłoszenia

606 186 zł59,43 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,43 m2 , usytułowane na 1 piętrze budynku. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym-21,68 m2, sypialni- 9,38 m2,Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

574 500 zł45,76 m² 12 554,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 45,76 m | 2 piętro | gotowe | idealne dla rodziny Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na start, ale też sprawdzi się na kilka lat? To funkcjonalny układ, który daje więcej.

Szczegóły ogłoszenia

755 284 zł48,60 m² 15 546 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie, ok. 49 m , 6. piętro, z dwiema loggiami - to układ, który rzadko trafia się w tej cenie. Układ: salon z aneksem kuchennym ok. 16 m - jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł50,60 m² 14 920,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

853 197 zł44,65 m² 19 108,56 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloperskie mieszkania w 23-piętrowym wieżowcu z pięknym widokiem na centrum miasta. Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,80 m² 12 992,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Na sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku, położonym przy spokojnej, bocznej ulicy. Idealne zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

596 803 zł55,14 m² 10 823,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowym 3-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

770 879 zł46,72 m² 16 499,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: doskonała lokalizacja, kameralny charakter, elegancka forma architektoniczna - Niewiele jest takich miejsc we Wrocławiu! Doskonale skomunikowane z innymi wrocławskimi osiedlami,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł58,80 m² 14 625,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

572 460 zł36,76 m² 15 568 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji. Rozkład:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię - oddzielna, ustawna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

576 688 zł43,53 m² 13 248,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które nie wymaga czekania na koniec budowy i jest wyjątkowo ustawne? Ten lokal o powierzchni 43,53 m to idealna propozycja dla osób ceniących czas.

Szczegóły ogłoszenia

643 735 zł51,54 m² 12 490,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie położone na zielonym, kameralnym osiedlu przy ul. Rędzińskiej na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kameralnego, trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

514 293 zł41 m² 12 543,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

679 410 zł62,35 m² 10 896,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 3 - pokojowe mieszkanie | 64,68 m2 | parter z dużym ogrodem | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym.

Szczegóły ogłoszenia

743 310 zł55 m² 13 514,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Nowy Dwór w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

711 960 zł52,30 m² 13 613 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

998 857 zł52,34 m² 19 084 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% podatku pcc, 0% prowizji O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 988 724 zł99,26 m² 20 035,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń już dziś - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy! O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 510 zł57,06 m² 24 194 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń kiedy masz czas - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

679 400 zł35,42 m² 19 181,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Również pracuję wieczorami i w weekendy - zapraszam O inwestycji Ogromny potencjał inwestycyjny Ponadstandardowa wysokość do 3,91 m Zadbane tereny zielone na terenie inwestycji Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł84,91 m² 10 893,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w kameralnych szeregach na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie jest gotowe do odbioru. Zdjęcia wykończonego wnętrza są zrobione identycznego mieszkania jakie było.

Szczegóły ogłoszenia

594 693 zł37,33 m² 15 930,71 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia | obok Arkad i Sky Tower | bez prowizji i pcc Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 37,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 067 523 zł75,21 m² 27 490 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Penthouse w wyjątkowej wrocławskiej inwestycji. Powierzchnia - dwupoziomowy penthouse o powierzchni 75,21 m2 - pierwszy poziom to część dzienna o powierzchni 33,82 m2 plus loggia 6,53 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 339 472 zł116,79 m² 20 031,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Pracuję również w weekendy i wieczorami - zadzwoń już dziś O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł63,90 m² 10 719,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestronnego mieszkania z dużym ogrodem dla rodziny w spokojnej, kameralnej okolicy Wrocławia? Chcesz mieć opcję wykończenia mieszkania pod klucz? Ta oferta może Ci się spodobać Bez.

Szczegóły ogłoszenia

698 617 zł39,95 m² 17 442,65 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł84,22 m² 16 967,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 84,22 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny