dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Mieszkanie, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł69,37 m² 11 085,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż duże rodzinne mieszkanie o powierzchni 69,37 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest ukończona, do odbioru gotowe ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

741 000 zł50,97 m² 14 538 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,97 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 427 789 zł119,60 m² 20 299,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szukasz innej oferty w tej lokalizacji? Nie ma problemu, posiadamy w sprzedaży inne mieszkania w tej inwestycji. Różne metraże, układy, również mieszkania z tarasami na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

578 015 zł38,46 m² 15 028,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

518 574 zł41 m² 12 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł55,50 m² 14 342,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie 55 m z widokiem na Odrę. 0% prowizji. Marzysz o nowym miejscu, w którym codzienność jest przyjemnością? To mieszkanie 55 m to coś więcej niż kolejny adres -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

2 957 642 zł163,64 m² 18 074,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Apartament 163,64 m2 na najwyższej kondygnacji w nowo zrealizowanej inwestycji na wrocławskich Krzykach. Inwestycja gotowa! Proponowane mieszkanie oferuje przestrzeń 163,64 m2 w tym: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

929 187 zł72,03 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe, przestronne mieszkanie z balkonem! Nowa inwestycja na Klecinie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

824 071 zł51,48 m² 16 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

576 843 zł40,47 m² 14 253,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

770 232 zł42,08 m² 18 303,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z dwustronnym komfortowym apartamentem w bezpiecznej enklawie w centrum miasta Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel. 602.

Szczegóły ogłoszenia

1 147 363 zł88,90 m² 12 906,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Na sprzedaż dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w pobliżu parku. Metraż: 89,76 m Budynek: 8 Tarasy (2):.

Szczegóły ogłoszenia

659 340 zł50,19 m² 13 136,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkania w tak atrakcyjnej cenie! Skontaktuj się z nami i umów prezentację. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem typu garderoba Stan.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,50 m² 15 164,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Chcesz zainwestować w nieruchomość? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 057 142 zł68,81 m² 15 363,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży, dwustronny Apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,81m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

570 201 zł30,08 m² 18 956,15 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

435 676 zł25,35 m² 17 186,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Braniborskiej na wrocławskim Starym Mieście. Projekt obejmuje prestiżowy 8.piętrowy budynek o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł55,34 m² 15 884 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie, szczepin Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,34 m2 znajdujące się na 5 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 094 640 zł71,61 m² 29 250,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

596 096 zł34,50 m² 17 278,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe w Grudniu 2-pokojowe mieszkanie | 34.5 m2 Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w CAŁYM Wrocławiu I speak ENGLISH FLUENTLY.

Szczegóły ogłoszenia

2 664 715 zł97,58 m² 27 308 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy 4-pokojowy apartament w Centrum Miasta na ostatnim piętrze Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Otoczenie Prezentowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

666 750 zł54 m² 12 347,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł63,23 m² 14 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj od zaraz! nowe, wykończone pod klucz 3 pokoje wrocław sołtysowice Stop! Przestań szukać. To Twoje wymarzone mieszkanie jest już gotowe! Marzysz o własnym kącie, do którego po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu Olimpia Port (swojczyce) jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

615 965 zł48,89 m² 12 599 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania z ofertą dwustronnego mieszkania w inwestycji przy ul. Jeździeckiej, na południu Wrocławia, tuż przy Parku Klecińskim idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł38,70 m² 12 480,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,61 m² 12 851,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem) - dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł40,80 m² 14 926,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł45,76 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,53m z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż apartament z 5,2-metrowym balkonem w nowo powstałym apartamentowcu tuż przy bulwarach spacerowych nad rzeką Oławą. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

477 572 zł26,68 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,68 m , położona na parterze 3 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Dostępne również inne mieszkania od 25 do 55 m2 układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 093 807 zł71,97 m² 29 092,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 002 035 zł72,12 m² 13 894 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Kleczków w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

1 632 000 zł72 m² 22 667 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż wyjątkowy apartament z dużym ogrodem, położony w nowoczesnej inwestycji tuż przy Parku Szczytnickim. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

471 440 zł33,11 m² 14 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

702 591 zł63,93 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w kameralnej części inwestycji. Budynki.