dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 511 ogłoszeń

1 511 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

619 000 zł38 m² 16 090,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nr oferty: lg303-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - możliwość wydzielenia strefy sypialnianej - garderoba - balkon 7m2 - korytarz z miejscem na szafę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

469 111 zł32 m² 14 452 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się na 4 piętrze w 7 kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

831 000 zł42 m² 19 847,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 41,87m2, wygodne 2 pokojowe z przestronnym salonem z otwartą kuchnią o pow. 19,81m2 z balkonem i drugim oddzielnym pokojem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 026 000 zł88 m² 23 022,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament Z tarasem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej klimatyzacja taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 237,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

959 000 zł54 m² 17 759,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej klimatyzacja taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 579 000 zł110 m² 14 354,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

932 975 zł67 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne dla Rodziny Narożne mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

589 660 zł45 m² 13 074,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Funkcjonalne mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 339 000 zł98 m² 13 606,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg100-rz Zapraszam do obejrzenia. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - gotowe do odbioru- zapraszam do obejrzenia - przedpokój z miejscem na dużą szafę wnękową - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł70 m² 16 414,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalska

Psie Pole,Wrocław

786 865 zł65 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie zwlekaj! Umów się na darmowe spotkanie z naszym doradcą kredytowym. Opiekun oferty: tel: mieszkanie na kameralnym, nowoczesnym osiedlu 2 piętrowych willi miejskich. Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 419 000 zł87 m² 16 310,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone mieszkanie Z tarasami / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrza budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

450 179 zł32 m² 13 898,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny, siedmiokondygnacyjny budynek wielorodzinny wraz z lokalami usługowymi oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Inwestycja przy ul. Żegiestowskiej w północno-zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

476 660 zł41 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Inwestycja ta ulokowana została w otoczeniu innych budynków mieszkalnych o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

798 525 zł58 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Dwustronne, narożne mieszkanie z dwoma balkonami. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 739 000 zł129 m² 13 480,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże balkony/ nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

520 000 zł29 m² 17 931 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament studio W centrum doskonała lokalizacja 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej - Nowoczesny Obiekt z Elegancką Klinkierową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

949 000 zł62 m² 15 291,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg193-rz Zapraszam do obejrzenia mieszkania. oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - położenie północno- wschodnie: łagodne i równomierne oświetlenie, unikniesz nadmiernego nagrzania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

618 970 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Księżu Wielkim. Lokalizacja: krzyki/księże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 119 000 zł84 m² 13 280,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg099-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - gotowe do odbioru- zapraszam do obejrzenia - przedpokój z miejscem na dużą szafę wnękową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

472 320 zł32 m² 14 568,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami również wewnętrznymi, znajduje się na 2 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 079 000 zł77 m² 13 953,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg076-rz oraz podatku pcc. Mieszkanie znajduje się na Gotowej inwestycji - kup od ręki gotowy Apartament w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 77,33m2 - to 4 pokojowe duże wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

673 000 zł41 m² 16 414,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

819 210 zł56 m² 14 525 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

926 000 zł71 m² 13 042,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalne rozkłady Nowoczesny apartamentowiec położony blisko centrum z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

798 365 zł63 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. Dział deweloperski Biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc oraz prowizji. Mieszkanie o powierzchni 62,88m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł46 m² 12 244,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy z dostępem do rozwiniętej infrastruktury. Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 018 543 zł78 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne dla Rodziny Narożne mieszkanie z tarasem i ogrodem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poświętne,Wrocław

635 872 zł53 m² 12 086,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe do wykończenia i zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe plus antresola, na III piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). nr 236/12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

579 000 zł32 m² 17 820,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter wielkomiejski, z doskonałą komunikacją, o krok od centrum i tętniących życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

762 100 zł39 m² 19 318,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia na wysokości Renomy. Prestiżowy apartamentowiec, powstaje w topowej lokalizacji, która doskonale realizuje koncepcję 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

569 000 zł52 m² 11 008 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. Zamieszkaj w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie do własnej aranżacji. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

598 492 zł60 m² 9 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp304-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, wschód - łazienka ok.5m2 - ankes kuchenny z oknem - korytarz z miejscem na dużą szafę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

496 907 zł42 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Mieszkanie idealne na start W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 819 000 zł129 m² 14 146,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg169-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - salon z aneksem 48m2 - taras 32m2 od strony południowej- korzystaj ze słońca do końca dnia - aneks kuchenny 4,8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

500 200 zł37 m² 13 662,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja Inwestycja u zbiegu ulic Braterskiej, przyjaźni i alei Karkonoskiej W sąsiedztwie Parku Klecińskiego i Parku Południowego Sklepy, restauracje i usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

521 000 zł44 m² 11 884 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: ołtaszyn charakteryzuję się niską zabudową, licznym gastronomiami i innymi punktami rekreacyjnymi tj. tor wyścigów konnych Partynice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

800 000 zł54 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

458 789 zł32 m² 14 310,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,06m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, tylko rynek pierwotny