dowolna

Nowe mieszkania Wrocław

1 512 ogłoszeń

1 512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

837 000 zł54 m² 15 586,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

3 pokoje z dużym balkonem | Idealne dla rodziny Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji na wrocławskim Szczepinie - w świetnie skomunikowanej lokalizacji, kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiedeńska

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł69 m² 11 106,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z loggią, garderobą i osobnym wc idealne dla rodziny Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

505 739 zł30 m² 16 581,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

463 422 zł26 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

479 000 zł27 m² 17 980,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 509 000,10 zł Mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

477 325 zł26 m² 18 565,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Strachocin,Wrocław

756 700 zł80 m² 9 458,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania z ogródkiem w spokojnym i zielonym miejscu, ale z pełną infrastrukturą i łatwym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

849 599 zł56 m² 15 212,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 55,85m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

889 030 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,50m2 + ogród 17,00m2 +taras 22,10m2 + strefa wejściowa o pow. 53,30m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

498 695 zł26 m² 19 396,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

459 224 zł34 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

796 692 zł62 m² 12 895,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

526 410 zł39 m² 13 456,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania 2 pokojowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Żerniki,Wrocław

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

684 000 zł48 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,8 m z balkonem na nowym, eleganckim osiedlu na Sołtysowicach gotowe do odbioru, bez prowizji i bez pcc. To idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Niskich Łąkach

Krzyki,Wrocław

527 400 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie. Układ jest prosty, praktyczny i daje dużo możliwości aranżacyjnych - bez zbędnych metrów w komunikacji. Zadzwoń chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

496 692 zł26 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

309 999 zł30 m² 10 247,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

462 098 zł26 m² 17 973,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

507 184 zł41 m² 12 289,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł54 m² 14 463,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Najważniejsze atuty: funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

745 591 zł59 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

439 000 zł35 m² 12 614,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

542 875 zł43 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,43m2 z balkonem o pow. 3,3m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 43,43m2 znajduje się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

742 500 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie idealne dla rodziny - szybki dojazd do centrum, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż obok. Osobna kuchnia z oknem i możliwość wykończenia pod klucz. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

910 000 zł53 m² 17 189,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

495 352 zł47 m² 10 472,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Sołtysowice,Wrocław

728 177 zł62 m² 11 754,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Najważniejsze atuty:Przemyślany układ 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

899 000 zł76 m² 11 885,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75,64 m , zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku na Sołtysowicach. O inwestycji Nowoczesne, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

576 156 zł43 m² 13 284,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wrocław / Poświętne Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 43,94m cena: 581 210zł 0% prowizji! 0% pcc Przemyślany układ pomieszczeń bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

349 999 zł29 m² 11 933,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 932 820 zł108 m² 17 931,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

562 074 zł38 m² 14 881,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

713 700 zł52 m² 13 594,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

2 pokoje na wrocławskim Szczepinie | Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji na wrocławskim Szczepinie - w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

829 000 zł60 m² 13 707 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. Bez prowizji I bez pcc! W mieszkaniu: salon z aneksem kuchennym 2 sypialnie Przedpokój Łazienka wc Taras Ogródek dodatkowe informacje: miejsce Postojowe (mp naziemne - 29 000 zł lub mp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

717 552 zł66 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025